Sygnatury

A skąd wziąść membera i usera? Wystarczy się tam zarejestrować?

[Dodano po 5 minutach]

Ps. Moja jest wspaniała nieprawdaż?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Chciałam spytać adminów forum jak im się podoba moja sygnaturka
Odpowiedz
Bardzo ładna sygnaturka. Może inne użytkowniczki forum znajdą miejsce w swoich sygnach na ten obrazek?
Odpowiedz
Ja też podziękuję. By mi się gryzło z avatarem.
Poza tym nie przepadam za eksponowaniem swoich uczuć publicznie. Nawet do GE
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Moherowe berety... tfu, to znaczy bardzo fajny obrazek.

A co sądzicie o moim króliczku?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia śro, 28 maj 2008 - 19:50 napisał

A co sądzicie o moim króliczku?

Godny uwagi.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Oj tak, spodobały mi się jego uszy
I ciekawe kiedy nastąpi ta era królika
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ja jednak nie wybiorę się na imprezę Sodalisa - jakoś mnie obrazek nie przekonał
Z całą pewnością wiele osób zrezygnuje z leczenia szpitalnego przez Matthiasa
Odpowiedz
Bardzo dziwna jest. Żeby się ograniczać tylko do pół-nagich? XD
Odpowiedz
To żeś teraz dowalił Sodalis... A potem za byle żarcik się słyszy, że faceci to męskie szowinistyczne świnie.

A poza tym to nie za długa deczko ta sygnatura. (i mówie to poważnie, o całej sygnie, a nie sile się na dowcip dotyczący obrazka).
Odpowiedz
No, się trochę rozciąga za bardzo. Ale ogólnie ciekawy pomysł.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Najpierw av Mivedy, a teraz to. Pomyśleć, jak bardzo się zmieniło to forum w ciągu dnia.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...