[SERIAL] Power Rangers

Temat poświęcony wszystkim seriom Power Rangers, a właściwie tym ich elementom, które mnie wkurzają swoją głupotą.

1. Dlaczego złe charaktery, mając do wyboru cały świat, walą tylko tam, gdzie zawsze przegrywają? Po co atakować na ten przykład Angel Grove, skoro Waszyngton jest niechroniony?
2. Dlaczego bohaterowie tańczą wokół swojego przeciwnika i próbują go uderzyć pojedynczo, zamiast okrążyć go i zaatakować synchronicznie?
3. Źli rangersi. Pojawili się w paru seriach, poczynając od pierwszej, kiedy zły był zielony. W czym rzecz? Dopóki są źli, spuszczają dobrym takie bęcki, że aż na to patrzeć, a jak tylko przejdą na dobrą stronę, chociaż ich moc nie zmienia się nawet na jotę, potrafią oberwać i od szeregowego kitowca, czy jakie tam mięcho armatnie występuje w serii.
4. Dotyczy nowszych serii. Dlaczego przed transformacją, trzeba odtańczyć skomplikowany układ choreograficzny? Czyżby morfery miały wbudowane GPS, czy inny czujnik wykrywający zmianę położenia?
5. Dlaczego nastolatki z klubu, czy z innego kitowego miejsca? Czy wyszkoleni żołnierze, lub funkcjonariusze policji nie nadawaliby się lepiej?
6. Dlaczego każdego potwora trzeba pokonywać aż 2 razy? Raz normalnie, a drugi megazordem?
7. Dlaczego, pomimo posiadania świetnej broni, zawsze zaczynają od walki wręcz?
8. Ogólnie lubię ten serial, ale do jakiej grupy wiekowej jest adresowany? Dla dzieci za dużo przemocy i słów, których nie rozumieją, dl nastolatków zbyt dziecinne... Czyżby "gimnazjalista" naprawdę brzmiało tak dumnie?
9. Czy w każdej serii musi być przynajmniej jeden przygłup, albo kiepskiej jakości błazen?
10. Kto pisze te idiotyczne teksty, jakie wywrzaskiwane są w czasie walki, a które mają rzekomo być obelgami?


Uff, ulżyło mi.

Przeniesione do kultury.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Też to kiedyś oglądałem

Cytat

6. Dlaczego każdego potwora trzeba pokonywać aż 2 razy? Raz normalnie, a drugi megazordem?

Bo jak go już raz rozwalili to ta czarownica(?) Rita(?) rzucała swoim kijem [chyba z nieba, bo zawsze lądował obok tego złego] i krzyczała coś w stylu "rośnij"
I wtedy zły sie robił duuży i oni potrzebowali dużego robota




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Ja też nie rozumiem tego serialu(?). Podobnie jak tych pytań , ale na jedno mogę odpowiedzieć:

Cytat

9. Czy w każdej serii musi być przynajmniej jeden przygłup, albo kiepskiej jakości błazen?

Odpowiedz: TAK

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Hmm... załamka

Cytat

1. Dlaczego złe charaktery, mając do wyboru cały świat, walą tylko tam, gdzie zawsze przegrywają? Po co atakować na ten przykład Angel Grove, skoro Waszyngton jest niechroniony?


Bo tak nakazuje Fabuła?
Odpowiedz
Albo reżyser .

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Sam to kiedyś oglądałem i... .

Cytat

Bo jak go już raz rozwalili to ta czarownica(?) Rita(?) rzucała swoim kijem [chyba z nieba, bo zawsze lądował obok tego złego] i krzyczała coś w stylu "rośnij"

Był jeszcze ten... no... lord Z o ile mnie pamięć nie myli.
Odpowiedz
Bo jak nie rozwalą rangersów to i tak dupa z podboju świata ...
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
A podobno to gdzieś jeszcze leci! Ale w PR najlepsze były jednak te okrzyki: Syyyyyyy...Uła! Jak się to ogląda z zamkniętymi oczyma to przypomina...

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
A ile serii tego nagrali i le tam nowych postaci było. A najlepsze Zordon
Odpowiedz
Ludzie, widać, że niewiele widać. Edycji tego serialu jest koło 20, każda z nowym wrogiem głównym.

Niektóre wciąż lecą na kanałach Jetix i Polsat.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Matko... ja... ja kiedyś to oglądałem Ale odkąd skończyłem 7 lat to zaniechałem... to zbyt głupie było... Wolałem komiksy z kaczorem Donaldem poczytać zamiast przed telewizorem gnić...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia śro, 13 sie 2008 - 03:42 napisał

4. Dotyczy nowszych serii. Dlaczego przed transformacją, trzeba odtańczyć skomplikowany układ choreograficzny?


Hmm... bo występowali w 1000 edycji Tańca z gwizdami?

Swoją drogą tez to kiedyś oglądałem - ale szybko przestałem bo wolałem Książki
Odpowiedz
Oglądałem to, jak miałem 4 lata

Cytat

7. Dlaczego, pomimo posiadania świetnej broni, zawsze zaczynają od walki wręcz?


Kiedyś zadałem to pytanie znajomemu, miłośnikowi science fiction i głupawych seriali tego typu. Odpowiedź niemal zwaliła mnie z nóg: "A jak się je drogą kolację, to najpierw jest danie główne, czy przystawka, no?" xD

Mam nadzieję, że odpowiedź jest satysfakcjonująca.
Odpowiedz
A wiecie że był pełnometrażowy kinowy film power rangers? I znów that guy with the glasses pięknie recenzuje
http://www.thatguywiththeglasses.com/video...ers-a-look-back
Polecam

No a że serii i miniserii jest około 20 to wrogowie jednak często się powtarzają Ciekawe za to jak zmieniają się rangersi. Zielony był najdłużej, ale takich czerwonych to było chyb a 4
Odpowiedz
Mój ulubiony serial z dzieciństwa Dlatego taki skrzywiony jestem Zielony najlepszy był. Jak na tym swoim flecie pocinał. Później jak się w białego zmienił to już nie był taki fajny. Oprócz Zordona to jeszcze taki robocik był, ale nie pamiętam jak się nazywał. Zawsze uwielbiałem jak siekali kitowców. Oni tak fajnie mówili: blblblblbl. Albo jakoś tak


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zielony rlz... I jego Smokozord xD Ach... niezapomniane chwile beztroskiego odmóżdżania...
Odpowiedz
Ale ja chcę być Różową! JA!
Wydaje mi się, że oglądałam już wszystkie dotychczasowe serie PR. Nie całe, większość tylko liznęłam po odcinku, ale zawsze zaliczone. To chyba mój ulubiony serial młodzieżowy. Jak durnie to brzmi - to prawda. Myślicie, że skąd (m. in.) wzięło się moje skrzywienie psychiki?
Go go Power Rangers, mighty morpher Power Rangers goooooooo!
Odpowiedz
Widzę, że wielu z was lubowało się w zielonym PR. I ja też! Kiedyś z bratem ciotecznym u niego mieliśmy taką wielką stertę pustaków - nasz magazord. Zawsze kłóciliśmy się kto kim będzie i wychodziło, że ja jestem zielonym a on...biały

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Kojarzę to... coś. Oglądałem w podstawówce na zmianę z Sailor Moon. I chyba jednak wolałem Sailor Moon - mniej głupawe.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[SERIAL] Power Rangers - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...