[SERIAL] Power Rangers

Na zmianę? Kiedy byłem w podstawówce, to to leciało na jednym kanale, na jednym bloku, więc ja nie musiałem wybierać i oglądałem oba. Swoją drogą, Sailor Moon to nie bajka dla dzieci, jeżeli rozumiecie, co mam na myśli.

A najlepsza była edycja "Time Force"! Ostatnie prawdziwe Power Rangers, potem to już tylko fajne efekty, ale nie pasujące do całości...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Na zmianę, czyli najpierw jedno, potem drugie. Mniejsza o kanały. Ale jeśli dobrze pamiętam, to Power Rangers puszczali wtedy na Polsacie, a Sailor Moon na niemieckim RTL7 (czy jakoś tak). Dopiero trochę później weszła wersja polska, też polsatowska. Ech, serio nie pamiętam... Polsat znienawidziłem wtedy zresztą (jak większość osób) za kiepskie tłumaczenie i ocenzurowanie niektórych scenek/wypowiedzi. Ich zdaniem to chyba była bajka dla dzieci.
Nazw serii PR nawet nie pamiętam, ale najlepsze były chyba ta najstarsza, a potem ta, gdzie po stronie good guys był już białas. Bardziej efekciarskie, mniej naiwne.
Odpowiedz
Time Force miało fajny opening i fajne pierwsze 10 odcinków... właściwie Time Force wydawało się najmniej głupawą serią Power Rangers... evar.
Odpowiedz
Co to były za czasy... Zanim nadeszły Pokemony, Power Rangers rządziło całym moim podwórkiem. Ja sam byłem fanem czarnego rangera - Zacka. Doszło do tego, że na bal przebierańców w 3 klasie podstawówki mama uszyła mi (co by nie mówic - na moje życzenie) jego kostium. Mam nawet zdjęcie, które nie pozwala mi o tym zapomniec.
Mimo wszystko byłem wstanie strawic tylko pierwszą serię i to tylko do momentu wymiany aktorów (w tym tajemniczego zniknięcia Zacka) - przywiązałem się.
Odpowiedz
Finrod, podziel się tym zdjęciem ze społecznością naszego forum xD
Odpowiedz
Tak tak czarny też był niezły, ale zielony i tak rządzi! . Denerwowały mnie te zmiany aktorów i innych badziewiastych rzeczy, chodź niektóre zmieniały się na lepsze - zordy czy jak im tam. Zamieścisz tu te zdjęcie?

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Time Force przede wszystkim miało fabułę, a to nie było częste w PR. Bardzo dobra jak na standardy tego serialu była postać Fraxa (czy jakoś tak), robota który pracował dla głównego złego skrycie go nienawidząc. Poza tym wątki walki dwoch czerwonych wojowników, relacji głównego bohatera z ojcem i swoim "potomkiem" były też mocno nieklasyczne dla Power Rangers. Byłem pod wrażeniem tej serii.
Potem autorzy wyjechali z jakimiś czarodziejami czy czymś takim gdzie rolę tego najfajniejszego wojownika zajął stary gruby mulat.
Latali na miotłach chyba czy cos takiego.

Ostatnio na youtube widziałem jubileuszowy odcinek PR, zrobiony z okazji dziesięciolecia bodaj serialu. W tym odcinku wszyscy czerwoni wojownicy z 10 serii zebrało się w kupę by zniszczyć ostatecznie wielkiego smoczego zorda lorda Z na księżycu. Co ciekawe poza takimi kwiatkami jak kitowcy jeżdżący na koniach na ksieżycu były bardzo ładne sceny walki bawiące się choćby spowalnianiem bohaterów. Prawie jak w 300

Odpowiedz
Fanem serialu nie jestem ale się go oglądało czasem. Pomiędzy time force a tymi (szczerze to żałosnymi) magikami było jeszcze kilka serii, coś o ninja, coś o dinozaurach znowu i całkiem znośny jak dla mnie SPD, tak jak time ma jakąś fabułę, jedyne co mnie drażni, jak to oglądam, to te ich robociki są w tej serii słabe.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
To to z wielkim niebieskim, pokrytym łuską, antropomorficznym psem? Nie dzięki, postoję.

Odpowiedz
Jubileuszowy odcinek? MUSZĘ ZOBACZYĆ. Wewnętrzny fan wrzeszczy o to. Arkh, bądź kochany i zarzuć linkiem XD.
A wiecie, że Tommy powrócił w jednej z późniejszych serii? Tak, Tommy jest w tych dinozaurzastych PRach.
Odpowiedz
W tej serii o której mówisz raz nawet walczy ze swoimi wcześniejszymi inkarnacjami, czyli czerwonym. białym i zielonym wojownikiem..

A link to:
FOREVER RED
Link jest tylko do pierwszej części, dalej trzeba sobie szukać kolejnych partów w linkach:)

Odpowiedz
Nie? Naprawdę? Ja oglądałam tylko kawałek odcinka jak jego sidekickowa laska oglądała z dzieciakami PRowcami poprzednie wersje PRów w poszukiwaniu jakiejśtam pomocy, po coś. Chyba chcieli kogoś uratować XD.

Jezus, Arkham, jak ja cię kocham!
Odpowiedz
Spokojnie nie unośmy się, zapewniam, że jest to stan tymczasowego zauroczenia. Za jakieś dwa lata, kiedy poziom endorfin wydzielanych na myśl o mnie spadnie będziesz żałować tych słów. Chociaż rozumiem że moja generalna sroga wyczepistość tak działa na białogłowy..

Odpowiedz
. . . Ale ty pamiętasz, że dałeś mi link do odcinka Power Rangers, prawda. . . ?
Odpowiedz
Pamiętam. To ma jakiś związek? Myślałem, że ot, tak chciałaś to wyznać

Odpowiedz
Niebardzo.
Ale czuję się odarta ze swego stroju różowej Rangerki! Ten odcinek mogliby przekształcić w pełnometrażówkę. Moim zdaniem - świetny materiał.
Odpowiedz
Oglądałem, przyznaję ze wstydem ;p Ulubione serie? Time Force i to o ninja (takie zboczenie zawodowe ;p). Time Force, jak wcześniej powiedziane zostało miało przynajmniej jakąś fabułą... A znowu ninja, chociaż głupawe, to przynajmniej trochę bardziej w moje klimaty poszło Tak czy siak skończyłem oglądac gdzieś w 4 klasie podstawówki, bo doszło do mnie jakie to głupawe i denne xD
Odpowiedz
Do mnie też, ale to jeszcze nie powód, żeby przestać oglądać. Wtedy ostatecznie musiałbym odpiąć telewizor, nie?

W tym jest "coś", co powoduje, że pomimo całej swojej głupkowatości i debilnej choreografii, wciąż chce się do tego wrócić.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Tak - jak się chcę z nich ponabijać .

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Nie. Raczej żeby przypomnieć sobie szczęśliwe lata dzieciństwa.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[SERIAL] Power Rangers - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...