Wszystkiego najlepszego...

Najlepszego!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ależ my mamy dzisiaj urodzin Wszystkiego najlepszego! Cielsonowi życzę, by więcej odwiedzał nasze forum, a jego pomysły na wiersze się nie kończyły. Natomiast Atis życzę oderwania się od konsoli i zajęcie się czymś ciekawszym z koleżankami
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ohoho. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To i ja dorzucę coś od siebie - Wszystkiego najlepszego, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń, aby wszystko w Waszych życiach układało się po Waszej myśli.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
No i coś ode mnie - Zdrowia, szczęścia, pomyślności no i spełnienia marzeń dla dzisiejszych solenizantów.
Tak jak pisał Dany, mogę jeszcze życzyć Atis, by oderwała się od najnowszej technologi i tych wszystkich Crysisów, Nomadów, itd.
Co do Cielsona, to częściej nas odwiedzaj no i... nie trać swej weny do wierszyków.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla solenizantów

A Atis dodatkowo życzę zdobycia dominacji nad wszechświatem
Odpowiedz
Cielsonowi życzę, żeby rzucił zielsko, bo to niezdrowe. I wpadaj częściej, bo smutno tu bez ciebie.

Atis życzę, żeby zdobyła fundusze potrzebne na najbliższe produkcje na konsole. I żeby mądrze wybrała szkołę ponadgimnazjalną.

Cheers! Najlepszego!
Odpowiedz
Przyłączam się do tych życzeń
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Wszystkim solenizantom życzę spełnienia ich marzeń.
Odpowiedz
Chciałem serdecznie podziękować (z drobnym, miesięcznym opóźnieniem) za pamięć i życzenia urodzinowe.
GE - Dziękuję.

ps. Jest to mój pierwszy post od zamierzchłych czasów...
Odpowiedz
Jak zwykle się spóźniłem i będą nieoryginalne życzenia.

Oczywiście wszystkim życzę najów, ale szczególnie Atis: żeby zdobycie władzy nad światem nie było dla Ciebie męczące, obsługa sklepowa lepiej Cię rozumiała, a Crysis doczekał się kilku kontynuacji.
Odpowiedz
Atis ale się z ciebie stara kobita robi. 16 lat, nono. Za 2 już 18-ka.
Cielson ty to w ogóle już przerażasz....

Atis+((Cielson-Atis)/2)=?
Odpowiedz
Atis, Cielsonie, pozostaje mi życzyć tego, no... najlepszego. I może jeszcze jednego najlepszego. I paru kolejnych.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Chlip... aż się popłakałam ze wzruszenia. Dziękuję! Kocham was! Obiecuję, że jak zdobędę władzę nad wszechświatem, to obsadzę was wszystkich na jakiś ciekawych stanowiskach.
Ekh, co miało znaczyć to równanie? XD
Uwielbiam urodziny... taki coroczny zastrzyk gotówki... świetne uczucie...
Odpowiedz
Dołączam się do życzeń Najlepszego panowie.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...