Wszystkiego najlepszego...

Najlepszego dla Mrocznego!

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Noo, wszystkiego najlepszego dwóm zwariowanym osobom z tego forum (Hawkwood z powodu pewnej osoby ) Zdrowia, powodzenia w życiu i częstszego bywania na forum Hawk. A Enet, niech ci nie przechodzi humor
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Hoho kto to ma dziś urodziny...
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i czegokolwiek sobie zażyczysz Hawk.
En chyba wszystkiego ma pod dostatkiem, ale życzę Ci, żeby nie opuszczał Cię Twój słynny humor w najgorszych chwilach.
Odpowiedz
Hawkowi życzę, aby wyszło NWN3, w którym to historię będzie można zakończyć u boku Aribeth

A Enterowi życzę, aby odnalazł dla siebie bota, którego kod źródłowy będzie mógł poznać


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zdrowia, szczęścia, pomyślności drodzy Panowie.

Najlepszego !

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A ja pragnę życzyć wszystkiego najlepszego Hawkwood'owi, który jest dokładnie 2 razy starszy ode mnie Tak więc 100 lat i czego tylko sobie zamarzysz.

No i dziękuję pozostałym za życzenia
Odpowiedz
A ja jeszcze nigdy nie składałam tutaj życzeń:

Enether: wiary w ideały, znalezienia kici idealnej i cierpliwości dla ludzi głupszych
Hawkwood: więcej dzieci, więcej uśmiechu, więcej wiary i więcej wolnego czasu

I żeby Wam się darzyło *Oczko*
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Wojownika Niech się uczy netykiety i kiedyś do nas wróci
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Tak jest, sto lat!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu niech żyje nam! Najlepszego 4 u Nazin




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Wszystkiego naj dla Nazina
Oczywiście zdrowia(bo tego nie można kupić) pieniędzy(bo ich nigdy za wiele) no i spełnienia marzeń
Najlepszego
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...