Centrum Oceny Avatarów

Cytat

Jakiż ty przystojny jesteś,mości Havkwoodzie!!!


Hmmm..., w oryginale wyglądam niestety troszkę inaczej... (nie noszę oczywiście takiej lśniącej zbroi :wink: ). A tak w ogóle uznałem, że niezależnie od wieku i okoliczności komplementy zawsze są mile widziane :lol: .

[ Dodano: Pią 25 Mar, 2005 ]

Cytat

ale tak serio jakaś urzekająca prawdziwość, ciepło i sama nie wiem co jeszcze biją z Twojego avka.


Dzięki - uwydatnienie tych właśnie emocji miałem na myśli wybierając po długich poszukiwaniach ten obrazek.

[ Dodano: Pią 25 Mar, 2005 ]

Cytat

A powiedz kto ci kazal zmienic tamtego starego na inny bo zapomnialam? :lol:  :mrgreen:


To ja przypomnę: Ty! :twisted: . Kojarzył Ci się ze starym dziadem chorym na żółtaczkę (no, trochę przesadzam...).

Trochę się może opuszczam nie komentując waszych avków, ale swego czasu łupnęłem obszernego posta z pełnym rankingiem i uzasadnieniami. Tyle, że wyżej wspomniany post kiedyś tam chyba zniknął w wyniku smutnej awarii... Ale dostrzegłem pewną prawidłowość (znowu) - kobiety naprawdę często wybierają avki skrzydlate... Dziwne i intrygujące.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Cytat

Ale dostrzegłem pewną prawidłowość (znowu) - kobiety naprawdę często wybierają avki skrzydlate...

Ja wybieram właściwie to co mi się podoba, jeszcze nigdy nie miałam w avie niczego pierzastego Wolę raczej podkreślać oczy lub wyraz twarzy
Myślałam o zmianie ava na coś co bardziej będzie pasowało do charekteru forum, ale jednak nadal pozostaję przy postaciach sensei Shirowa. Właśnie szukam sobie jakiejś ładnej grafiki z major Kusanagi, ale nie ma nic co by ozwierciedlało jej duszę na tyle wyraźnie, na ile bym chciała...
Za to zmieniam niedługo siga. Na coś bardziej odpowiedniego. Niech tylko pozałatwiam wszystkie swoje sprawy...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Zaczyna mi odbijac, ze sie odzywam w tym temacie...

Cytat

Taki.....mroczniasty

Jeśli to jest mroczny avek to ten Angeli to co najmniej cmentarz o północy w mrocznym lesie zaludnionym przez wilkołaki
Odpowiedz
Dlaczego ma ci odbijać? Nie kapuję twojej logiki. Temat jak temat.

Wiesz, avek Angeli nie jest aż tak mroczny. Ale nie mówię, że bardziej mroczny od avka Deunan. Po prostu mam takie odczucia.
Odpowiedz
Hmmm... Dawno nic nie pisalem to moze teraz wreszcie cos powiem przy okazji zalozenia sobie avatarka Jak wam sie podoba?
Odpowiedz
Feanor, extra avek.

Mam pytanie, zna ktoś stronke z jakimś fajnym avatarem na którym będzie Krasnolud? Jeśli ktoś ma taki avek, to mógłby mi przesłać na jakob3@poczta.onet.pl.

PS. Nie, nie chce zmieniać avatara. Po prostu chce mieć taki w razie czego :wink:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Cytat

Jak wam sie podoba?


Avek oczywiście... Całkiem niezły (Frazetta? Valleyo?) Ale mam pewne spostrzeżenia - ukazujesz tu tylko i wyłącznie odległą sylwetkę, bez twarzy, bez bliższych zarysów postaci. Wydaje mi się, że w takim ujęciu avek jest dosyć neutralny. Chyba, że takie było zamierzenie...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ja też zmieniłam sobie aveczka. I podpisik też. Co za zmiany.....
Odpowiedz

Cytat

czy ankai to facet czy kobieta...     no- wyrzuciłam to z siebie wreszcie...


To było piękne! Uśmiałem się jak nigdy... Rzeczywiście - trudno poznać płeć Ankai po jego avku. Nie wiadomo czy utożsamia się on z jedną, czy drugą postacią... I kolejne spostrzeżenie - chyba lepiej zamieszczać wyraziste avki, które możemy kojarzyć w pewnym sensie z ich posiadaczami.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Cytat

Jak byłam na tym forum pierwszy raz i czytałam Wasze posty... to się chwilkę zastanawiałam... nawet dłuższą chwilkę... czy ankai to facet czy kobieta... no - wyrzuciłam to z siebie wreszcie...
Huh, trudne było, co? Nic dziwnego, że miałaś wątpliwości - w testach psychologicznych zawsze mi wychodzi, że jestem kobietą (na 2gim roku studiów wyszedł mi najwyższy współczynnik kobiecości w grupie - porównując łącznie z dziewczynami, i najniższy współczynnik męskości wśród facetów).

Cytat

Rzeczywiście - trudno poznać płeć Ankai po jego avku. Nie wiadomo czy utożsamia się on z jedną, czy drugą postacią...
Oczywiście, że z piękniejszą, przecież nie z tą... hmmmmm... ladacznicą.

Cytat

chyba lepiej zamieszczać wyraziste avki, które możemy kojarzyć w pewnym sensie z ich posiadaczami.
Ech, Hawkwoodzie - wzrok Ci wysiada na starość i masz problemy z odróżnieniem "lusterka Wenery" od "strzały Zeusa"? :lol:
Jakób - BadMotorFinger?
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Dokładnie, tylko troche przerobione.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Fajny avatarek ma Hawkwood. Kojarzy mi się z paladynem, a zawsze w grach i filmach lubię takie postacie Na moim chyba wiecie kto jest. A jak nie to się dowiecie w swoim czasie

PS. To mój 1 post na forum.
Odpowiedz

Cytat

Fajny avatarek ma Hawkwood.  
PS. To mój 1 post na forum.


Noooo! To się nazywa odpowiednie wyczucie i znajomość dyplomacji :wink: . Carmelo - bardzo ładny był ten Twój pierwszy post. Życzę Ci wielu następnych o podobnym wydźwięku.
Ankai - chodzi mi o to, że nie chciałbym kojarzyć userów zekając natrętnie na oznaczenia ich płci. Równie dobrze musiałbym szczegółowo przeglądać ich profile. Rolę pierwszego skojarzenia, wyrazistego symbolu winien tu spełniać właśnie avek.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Cytat

Na moim chyba wiecie kto jest.
Jasne - niedomyty i zapuszczony Vigo Mortensen.

Cytat

nie chciałbym kojarzyć userów zekając natrętnie na oznaczenia ich płci. Równie dobrze musiałbym szczegółowo przeglądać ich profile.
Równie szczegółowo? Czyżby mi się profil wyświetlał obok nicka?
Co do profilu, to zarzut chyba nie do mnie Hawkwood, bo znamy się już dużo lepiej. Nie wiem jak w "subsilverze", ale w "solarisie" płeć jest jedną z najwyraźniejszych cech (niebieski/różowy bardzo ładnie kontrastuje z czernią). Poza tym obawiam się, że jesteś zmuszony równie "natrętnie" zerkać na nicka i ava autora wiadomości - współczuję. Ech, wydawało mi się, że jestem dość wyraźnie kojarzony jak nie po avku, to chociaż po paseczku...
Poza tym panie, panowie - ta panienka na obrazku jest raczej mało widoczna. Moja morda zajmuje nie mniej niż 70% powierzchni i jest bardzo wyrazista.

Cytat

duuuuużo lepiej brzmi ta ankai, niż ten  ankai. W każdym razie dla mnie, na pierwszy rzut oka.
Hmmmm... no nie wiem. To jest japoński nick - więc nawet nie wiem jakiego rodzaju jest "ankai", ale wydaje mi się, że męskiego albo nijakiego. Tak jest już ludzki umysł zbudowany, że jak widzi "anka..." to już nie zastanawia się nad resztą. Powszechnie zaś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach...
Poza tym czy ja się rzucam o bezpłciowe anioły?
I wreszcie - mnie nie przeszkadza, że ktoś mnie może pomylić z kobietą. Zresztą, jak już mówiłem, mam raczej "dwoistą naturę:

Cytat

w testach psychologicznych zawsze mi wychodzi, że jestem kobietą
Przyjmijcie w ostateczności, że avek wyraża właśnie tą mieszankę yin i yang. Połączoną języczkiem...
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Ok, moja kolej...
Joana - Ledwo co widać w tym momencie. Bardziej podoba mi się sig, jak na razie
Feanor -Naprawdę ciekawe ujęcie, rzadko można znaleźć tak szczegółowe miniaturki - moim zdaniem zdaje gzamin.
Jakób - Masa. A sygnatura pokazuje to co w muzie jest najlepsze
Camelo - Łazik, jak się patrzy początkowo nie podobała mi się ta postać w filmie, ale i film i książka to jak zawsze dwie różne sprawy. Av na czwórkę
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Cytat

A co do Carmela- mojego avka nie pochwaliłeś, ale niech Ci już będzie. Jestem miłosierna. Witaj. :wink:


Chwale go teraz W pierwszym momencie zobaczyłem jedynie rycerza to o nim napisałem bo ciekawy Twój też jest fajny
Odpowiedz
Badmotorfinger to jest płyta zespołu Soundgarden, znajdują się na niej m. in. takie wspaniałe utwory jak Outshined lub Jesus Christ Post.

Mój avatar, to mała przeróbka okładki właśnie tej płyty:

PS. Dlaczego nie mam żadnej rangi, a wcześniej miałem Podnóżek? Czyżbym był nic nie warty ?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Kurcze dwa dni mnie nie bylo bo mi sie komputer troche yyy... zepsul a tu tyle popisaliscie takich fajnych postow. Po pierwsze dla Hawkwooda powiem ze nie bralem akurat tego awatarka z zadnych innych powodow oprocz tego ze podoba mi sie wizerunek poteznego wojownika na koniu (co prawda z wlocznia, wolalbym z jakims mieczem i łukiem, ale wlocznia tez dobra - dobra wystarczy juz moich wykladow broniologicznych:P)
Odpowiedz
Atis, poprzedni twój avek był lepszy, a jeszcze poprzedniejszy był jeszcze lepszy

Rincewind, widze że masz nowego fajnego avatara, jak się domyślam jest to postać z Warcrafta III choć mogę być w błędzie.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...