Centrum Oceny Avatarów

Ah wiosna... ah testy gimnazjalne...
Dabu, nienienie, Crysis to nie jest TYLKO Nomad i tych co trzeba położyć spać. Ale głównie te dwa elementy.
Odpowiedz
Atis, nie masz się czym przejmować test gimnazjalny to pikuś

A avatar masz bardzo fajny
Odpowiedz
Dopowiedzenie o avatarze to było tylko dla nienapisanie offtopa.
Test testem - sapanie rodziców nad uchem - ZUO.
Odpowiedz
W łeb dostaniesz Tar zaraz XD. Nomad nie był dosyć kobiecy?
Ja tą postać wklejam raz na jakiś czas jak już jestem zdesperowana. Moja ulubiona Sorceress zawsze mnie ratuje.
Odpowiedz
Teraz mam pewne wątpliwości czy aby Atis nie włamał się ktoś na konto.
Odpowiedz
Dzieciaczki, a co sądzicie o moim nowym avatarze? : P

________

Atis... Atis i ktoś kto nie ma na sobie kombinezonu? Na dodatek kobieta? Dziwne... : D
Odpowiedz

Cytat

Dzieciaczki, a co sądzicie o moim nowym avatarze? : P

Dzieciaczkom podoba się Twój nowy avatar i widzą że i Ty chcesz pokonać Atis w zmienianiu tych obrazków.
Odpowiedz
Nie zmieniam ich przecież szybko...
Odpowiedz
Ale musisz przyznać że i nie rzadko je zmieniasz. Powie... tfu napisz mi kiedy ostatni raz zmieniałeś avatara nie biorąc pod uwagę dzisiejszego.
Spójrz na mnie: mój pan Smith jest ze mną naprawdę długo i pozostanie jeszcze przez naprawdę długi czas. ;p
Odpowiedz
Długo siedział mój mroczny bohater z Fable. ; ] Chyba dwa tygodnie z hakiem, ale nie jestem do końca pewny. :<

Swoją drogą... Twój av odraża. :< Strasznie kiepska jakość... ; ]
Odpowiedz
No i znowu zaczynamy spamować.
Jak to odraża? Jaka kiepska jakość? Masz coś do płomyków czy pana Smitha?
Odpowiedz
To nie spam, to po prostu Hyde Park. xD

Twój JPG niezbyt ładnie sie prezentuje...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dabu dnia wto, 18 mar 2008 - 15:01 napisał

To nie spam, to po prostu Hyde Park. xD

Ciekawe czy jak dostaniemy procenty za nabijanie postów, to dalej będziesz tak uważał.
______

Konkrety panie Dabu, konkrety. Jak nie potrafisz tego wytłumaczyć tutaj to zapraszam na gg.
Odpowiedz

Cytat

[Konkrety panie Dabu, konkrety. biggrin.gif Jak nie potrafisz tego wytłumaczyć tutaj to zapraszam na gg. wink.gif

Ehh... Dobra, to tak:
Obraz zapisany w formacie JPG zmienia podstawowe wartości kolorów rozmazując je. U ciebie widać taki przypadek - wszystko jest kanciaste, a kolory nie zlewają się. Popatrz na mój: jest gładki. Widać wszystko bardzo dokładnie. : ) Rozumiesz o co mi biega? XD

Cytat

iekawe czy jak dostaniemy procenty za nabijanie postów, to dalej będziesz tak uważał. happy.gif

A tutaj jest licznik w ogóle?
Odpowiedz
Hmm porównałem avatarka z tapetą i nie widzę wielkie różnicy. Chyba że moje oczy odmawiają posłuszeństwa.
Odpowiedz
Prawie dobrze Dabu, to się kompresja nazywa . Tylko, że jpega w wysokiej jakości jest ciężko odróżnić od nieskompresowanego obrazka. Avek Ammona prawdopobnie tak po prostu wygląda.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...