Zdjecia forumowiczow

Intrygujące. Nie spodziewałam się, widząc ten temat, że aż tylu ludzi zgodzi się pokazać swoje twarze... Pozwolę sobie zmotywować to szaleństwo, które czynię, zaskoczeniem. Poważnym zaskoczeniem.

Powiecie mi co powinnam zrobić z włosami. Albo inaczej - do czego z poniższych powinnam wrócić, bo w tej chwili mam na głowie bajzel na kółkach z resorami.

Hanka w lokach, których i tak nie widać

Hanka z włosami na tyle długimi, żeby móc je spiąć (No wiem, wiem... Wyglądam jakbym miała autyzm...)

Hanka przed farbowaniem, w durnych okularach

Hanka właśnie zeszła ze sceny po „Wiwisekcji” i wciąż jeszcze ma proste włosy

Tak, wiem - nowa jestem na forum... A już zdjęciami strzelam ^_^ Jakoś trzeba zacząć...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Zgolic się na łyso. Też fajnie. I modne też.
Odpowiedz
Atis nie dubluj moich dobrych pomyslów .

SPOILER
@Hanka: to taki test. jeśli przeżyjesz na forum pierwsze tygodnie to potem zostaniesz na zawsze
Odpowiedz
Ja cie nie dubluje! Pokaż mi którą twoją wypowiedź zdublowałam! D:
Ja na ten świetny pomysł wpadłam 3 lata temu, ale matka mi nie pozwoliła!
Odpowiedz
O, w końcu znalazłem miejsce gdzie się można obnażyć.

Raaaz.
Dwaaa.
Trzyyy.
I cztery.

A co.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Brygada RR ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nic na to nie poradzę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zawsze się można na jakąś terapię zapisać a nie tak straszyć innych swoją osobą, jak znajdziesz coś w sam raz to daj znać, też się zapisze
Odpowiedz
A niech tam. Ktoś, gdzieś chciał moje zdjęcie
To prosz. Podobno wyglądam groźnie, a ja się tylko zamyśliłam ' Zdjęcie i tak stare, bo barwę kudłów zmieniłam
Odpowiedz
Całkiem sympatycznie Ati

Ha, ja mam lepszy szalik, bo bardziej kolorowy :]
Odpowiedz
Kumple go ochrzcili serwetką, bo cały dziurawy Już go nie mam, bo matula sobie przywłaszczyła w zamian za taki siedmiomilowy, ale cały czary.
Twój widziałam i jest mru ;> mam słabość do nadmiaru kolorów.
Odpowiedz
Nie można zostać niezauważonym przy tylu kolorach zawsze to coś.
Odpowiedz

Użytkownik Ati napisał

mam słabość do nadmiaru kolorów.


Moda a'la Papuga?
Odpowiedz
Ekh, świat jest pięknieszy w tęczowych kolorach. XD
Ati, mam ten sam syndrom. Od dziecka. Da się z tym żyć.
Odpowiedz
Wy to w ogóle chyba się różnicie tylko jedną literką w nicku. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Da i trzeba, bo lekarstwa jeszcze nie wynaleźli

Jak to szła ta piosenka? "Więc chodź pomaluj mój świat..."
Odpowiedz
*wylewa na Shas wiaderka różnokolorowych farb*

Matt i rocznikiem Miło znaleźć kogoś kto mnie wreszcie zrozumie

A'la Papuga? ' Raczej ni, kolorów dużo - owszem, ale na sobie raczej wolę ograniczone gamy.
Odpowiedz
Świat, nie mnie.*mruczy pod nosem i ogląda się w lustrze.*Teraz to jestem Shas A'la tęcza

Matt ma focha, bo nikt nie docenia jego avka
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...