Centrum Oceny Avatarów

Cytat

Mogłeś się powstrzymać Ekhtelionie 

Idę sobie stąd.


Czy mogłem? Pewni mogłem ale byłoby to sprzeczne z moją bezpośredniością i szczerością . Ot ciekawostka i tyle, a nie powód do obrażania .
Odpowiedz
Zadałeś filozoficzne pytanie Tar na które można by się bardzo rozpisać...

Ale odpowiadając wprost to: nie, nie znam Mivedy, nie rozmawiałem, nie widziałem i nie spotkałem.

SPOILER
oraz to nie nastąpi o ile wiem
Odpowiedz
SPOILER
ostatnio leveluje sobie skille mizoginistyczne i atrybut 'zniechęcenie innych ludzi do siebie' więc wiesz...


@Atis

Czy ten gość w twoim avku, że tak powiem 'standardowo' ma te nauszniki na hełmie?
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia pią, 15 lut 2008 - 09:09 napisał

@aMorek

Jaki miałeś avek, że forumowicze przez dwie strony namawiali cię do jego zmiany?

[post="107497"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Mogę go opisać (w końcu takie rzeczy są trudne do zapomnienia.
Uśmiechnięty i "zawstydzony" blaszak, którego głowa wyglądała (zdanie forumowiczów oraz moje ;D) jak prezerwatywa. Jeżeli aMorek będzie chciał to go wklei i się "pochwali".

Użytkownik Ekhtelion dnia pią, 15 lut 2008 - 09:09 napisał

Powiedz mi skąd ja znam tego gościa w avku jeśli żadnych seriali nie oglądam od lat?

[post="107497"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A oglądasz filmy? Może, w którymś grał jakąś rolę.
Odpowiedz
Może jestem jeszcze na to za młoda, ale nie wiem czemu szanowna Miveda się obraziła. Wytłumaczy mi ktoś co takiego powiedział Ekh?

A co do twojego pytania dude, to to jest przeróbka. Chociaż gdyby możnabyło latac z takimi grając w Multiplayera, byłoby bosko. Ale nie, nie można. To art z jednego z newsów ze strony Bungie, na krótko przed premierą Halo 3. Bardzo mi się spodobał Spartan z headphones'ami.
Odpowiedz

Cytat

Może jestem jeszcze na to za młoda, ale nie wiem czemu szanowna Miveda się obraziła. Wytłumaczy mi ktoś co takiego powiedział Ekh?


Nie wydaje mi się by się Miveda na kogoś jeszcze obraziła Tak tylko straszy .

I bardziej ogólna prawda:

Wy kobiety nie musicie mieć konkretnych powodów do wieeeeelu rzeczy więc nie wnikaj Atis.
Odpowiedz

Użytkownik Theoden dnia pią, 15 lut 2008 - 09:53 napisał

Mi też się podobał, ale Ziomek też sobie takiego ustawił i gdy widziałem jego posty myślałem, że to moje. Wkurzyłem się i ustawiłem innego. Teraz przynajmniej Ziomek jest zbanowany...

[post="107503"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



jak ziomek jest zbanowany to dlaczego znowu sobie nie nie ustawisz tego ava??


PS.theo miałem cos podobnego z sygną.User o nicku ,,Javier"skopiował całą i zmienił jedno słowo(juz sobie zmienił )

@down
może być med?
Odpowiedz
Ojoj już sobie wyobrażam to zrUwnanie. A właściwie to nie wyobrażam, bo nie ma czegoś takiego...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Jaki miałeś avek, że forumowicze przez dwie strony namawiali cię do jego zmiany?


Taki.
Odpowiedz
Widzę że go jeszcze nie usunął z dysku.
Cóż, przynajmniej nie masz go ustawionego w profilu.
Odpowiedz
Pewnie, że go nie usunąłem. Jak się na was zdenerwuję, to będę mógł was wkurzać.
Odpowiedz
Biedny Alphonse Elric, zrównany do roli wkurzacza tłumów. A taki z niego mily duszek w zbroi
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia sob, 16 lut 2008 - 07:35 napisał

Jak się na was zdenerwuję, to będę mógł was wkurzać.

[post="107633"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jeszcze zobaczymy kto wtedy bardziej ucierpi.
Odpowiedz
Alphones to całkiem miła postac, ale tutaj, ta wersja nie pasuje. XD
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia sob, 16 lut 2008 - 07:35 napisał

Pewnie, że go nie usunąłem. Jak się na was zdenerwuję, to będę mógł was wkurzać.

[post="107633"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wredny szantażysta
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...