Eternith

Cytat

Facet bez kobiety, to jak Mistrz Gry bez kostek

Brutalne porównanie Hm... zawsze można wcisnąć ściemę że się gra storytelling
Odpowiedz
Dobra, może nie, ale ja jakoś kobietom nie ufam... Przez wieloletnie doświadczenie...


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Enether: więc będziesz tylko oszukiwał siebie i innych...

[Dodano po 51 sekundach]

Cytat

Dobra, może nie, ale ja jakoś kobietom nie ufam... Przez wieloletnie doświadczenie...

W tym wieku to faktycznie wielka miłość... ; ]
Odpowiedz
Zaczynasz mnie wkurzać...
A poza tym, ty się nigdy nie zakochałeś, nie wiesz, w jak młodym wieku to się może zacząć i na jaką skalę.

EDIT:
Mała poprawka, albo dopisek, zależy jak to traktować
Chciałbym wspomnieć, że ostatnio zacząłem prawie nałogowo słuchać metalu, w szczególności Metalliki... Ktoś chce o tym ze mną pogadać? Czy może ktoś chce wspomnieć o czymś innym? Albo napiszcie, co złego widzicie w metalu, albo piszcie co chcecie.

[Dodano po 3 dniach]

Koniec pytań? Na pewno stać Was na coś więcej... Jeszcze wiele osób o nic mnie nie pytało...


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Ja napiszę, że nie lubię Metalliki, ale ten napis w sygnaturce wcale mi nie przeszkadzał...
No to oprócz Metalliki to czego jeszcze słuchasz?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Wolisz gładką czy koronkową bieliznę? (nie u siebie oczywiście... a poza tym muszę coś sprawdzić, więc natychmiast odpowiedz x])

Seks na promie kosmicznym czy na łodzi podwodnej? (Hanka...)
Toruńskie pierniczki czy krakowskie precelki?
Gorąca Hiszpanka czy chłodna Szwedka?
Branie czy dawanie?
Trampki czy glany? A może lakierki ^_^
Sok pomarańczowy czy cola?

Palisz?
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Dość powolna reakcja... Zwłaszcza na pytanie Innosa, ale ważne że w ogóle zareagowałem. xD

Cytat

No to oprócz Metalliki to czego jeszcze słuchasz?

Vadera, Theriona i Iron Maidena.
Ale jeśli nie mówimy o metalu, to Greenday, Linkin Park, System of a Down i kilka pomniejszych.

Cytat

Seks na promie kosmicznym czy na łodzi podwodnej? (Hanka...)

Tak... Hanka... (EDIT: Znaczy... Przez to rozumiem, że pytanie w Twoim stylu... xD)
Na promie. Pod wodą bym się bał, bo tam straszne ciśnienie... xD

Cytat

Toruńskie pierniczki czy krakowskie precelki?

Hmm... Trudny wybór... Toruńskich pierniczków przyznaję (z przykrością) że nie jadłem, a lubię Kraków (nigdy tam nie byłem xD), więc to drugie.

Cytat

Gorąca Hiszpanka czy chłodna Szwedka?

Chłodna Szwedka. Jak metalowiec i rockowiec, to jasne że sentyment do Szwedów. A Hiszpanii nie lubię.

Cytat

Branie czy dawanie?

Branie. Powiem czemu, jak mi coś dasz.

Cytat

Trampki czy glany? A może lakierki ^_^

Glany. Obowiązkowo. Lakierki? Nigdy.

Cytat

Sok pomarańczowy czy cola?

Cola. Mocniejsza. XD

Cytat

Palisz?

Gardzę tym. Nigdy nie będę.

Oj, jednego pytania chyba nie zauważyłem... Chciałaś szybkiej odpowiedzi, więc zostawiłem na koniec. (widzicie jaki jestem miły? )

Cytat

Wolisz gładką czy koronkową bieliznę? (nie u siebie oczywiście... a poza tym muszę coś sprawdzić, więc natychmiast odpowiedz x])

Eee... Nie u siebie? Gładką. I nie wiem, po co Ci wiedza o moim guście w takich sprawach... xD

No ogólnie to się cieszę, że się trochę pytań posypało. Czekam na więcej.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
A, to ja o coś spytam (choć nie mam pojęcia po co):
Dlaczego wybrałeś akurat klasę Nekromanty?
Która jest godzina, kiedy czytasz te pytania? xD
Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem?
Uważasz gry za coś złego, wypaczającego psychikę itd?
Ile czasu z tego co spędziłeś przed komputerem uważasz za stratę czasu?
Co sprawia ci największą przyjemność?

Cytat

Zaczynasz mnie wkurzać... tongue.gif
A poza tym, ty się nigdy nie zakochałeś, nie wiesz, w jak młodym wieku to się może zacząć i na jaką skalę. tongue.gif

Pff... Nie chcesz wiedzieć co o tym myślę.
Odpowiedz
Nie spodziewaj się po mnie wymyślnych ukrytych przesłań xP Nie miałam niczego na myśli. Tak jak Tobie wiele może mówić to, jakiej muzyki ktoś słucha, tak mi może wiele mówić bielizna jaką lubi x]

Chciałbyś czasem wrócić do czasów przedszkola?
Co widzisz, kiedy patrzysz w lustro? Jak siebie oceniasz? Nie chodzi mi tylko o wygląd.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
@Dabus

Cytat

Dlaczego wybrałeś akurat klasę Nekromanty?

Podoba mi się ta profesja. W większości RPG'ów ją wybieram, choć ostatnio coraz rzadziej... Nekromanta zawsze jest ciekawą postacią.

Cytat

Która jest godzina, kiedy czytasz te pytania?

Twoje? 16.22. Ogólnie? Od 15 do 23.

Cytat

Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem?

Od 13-14 godzin do 1 godziny, ale to ostatnie rzadko... Zwykle po 10 godzin.

Cytat

Uważasz gry za coś złego, wypaczającego psychikę itd?

Uważam gry za coś DOBREGO. Wystarczy poczytać ostatniego Tipsomaniaka z CDA, żeby poznać kilka stosownych argumentów. Dla mnie gry zawsze miały wartość. Edukacyjną, przyrodniczą, językową, emocjonalną. Większość ważniejszych przeżyć... Nie, inaczej: Gry pomagają przejść czasami... Nie... Niektóre gry zmieniają styl życia, poglądy człowieka. Rzadko kiedy na gorsze, a właściwie praktycznie nigdy.

Cytat

Ile czasu z tego co spędziłeś przed komputerem uważasz za stratę czasu?

Młodość... A resztę wykorzystałem całkiem sensownie... No, może poza paroma godzinami...

Cytat

Co sprawia ci największą przyjemność?

Metal i komputer. Mogę tu siedzieć, odizolować się, to słynne wirtualne życie , to wszystko mi jak najbardziej pasuje. (a poza tym, zaraz się przyczepisz, że się metalem popisuję to po prostu moje... duchowe oparcie)

Cytat

Pff... Nie chcesz wiedzieć co o tym myślę.

Racja, nie chcę. Poza tym, i tak wszystko olewasz...

@Vanita

Każdy ma jakieś dziwne sposoby oceniania ludzi... Jedni po muzyce, drudzy po noszonej bieliźnie. xD (nie wyśmiewam, stwierdzam fakt, ale tylko się uśmiechnąłem podczas stwierdzania )

Cytat

Chciałbyś czasem wrócić do czasów przedszkola?

Taaak... To beztroskie życie... Prawdziwa przyjaźń... To były czasy.

Cytat

Co widzisz, kiedy patrzysz w lustro? Jak siebie oceniasz? Nie chodzi mi tylko o wygląd.

Nie tylko o wygląd, ale o wyglądzie również. Jeśli chodzi o wygląd, to uważam, że źle nie wyglądam, ale też nie wyglądam raczej dobrze...
A jeśli chodzi o charakter (ale tego właściwie nie widać w lustrze...), to myślę że podobam się sobie, a to jak inni mnie postrzegają zależy tylko od nich i nie chcę na razie dokonywać jakichś monstrualnych zmian.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
W czym pomogły ci gry komputerowe?
Jakie gry zmieniły twój pogląd na świat?
Czego się z nich nauczyłeś?
Uważasz się za nałogowego gracza?
Chciałbyś się pozbyć komputera?
Masz wybór - dobrą interesującą książkę o tematyce jaką lubisz bądź taką samą grę - co wybierasz?

Cytat

Racja, nie chcę. wink.gif Poza tym, i tak wszystko olewasz... tongue.gif

Nie wszystko.
Odpowiedz

Cytat

W czym pomogły ci gry komputerowe?

Uuu... Dużo tego by było...
Zaznajomić się z komputerem, poznać języki obce, inaczej spoglądać na świat... W ogóle dużo rzeczy, które można równie dobrze wynieść ze szkoły... Gry dawały mi relaks, pozwalały mi... w pewnym sensie pokazać na co mnie stać, zdobyć jakąś specjalność (czyli specjalność grania xD)... No i jeszcze sporo innych rzeczy, ale nie jestem w stanie wymienić, bo trudno mi jeszcze się skupić, ponieważ komputer zrobił dla mnie bardzo dużo...

Cytat

Jakie gry zmieniły twój pogląd na świat?

Cóż...
Jak na razie do listy szlachetnych gier tego typu należą Fallout i Deus Ex. Deus Ex pomaga inaczej spoglądać na świat, poznać wszystkie strony danego problemu, jak kto je widzi... Tak naprawdę dobro i zło są względne i zależy jak na co patrzeć, to wszystko można zrozumieć dzięki Deus Ex'owi. Zaś Fallout... Fallout po prostu zmienia psychikę człowieka, jego zachowanie. To po prostu... Kupa wyborów moralnych, ważnych decyzji i nauka dyscypliny psychicznej oraz dobrego wyboru... Podobnie jest też w Deus Ex'ie zresztą.

Cytat

Czego się z nich nauczyłeś?

Vide pierwsze pytanie. Pomogły mi poznać przede wszystkim języki obce, pomogły mi poznać mechanikę, mają też w sobie cząstkę życia, każda gra ma w sobie coś z realizmu, w każdej grze często zawarte są problemy, z którymi człowiek boryka się w swoim realnym życiu, gry wielu ludziom poszerzają horyzonty, ale ludzi takich coraz bardziej brakuje... Jest coraz więcej ludzi, którzy przechodzą gry z zasady, lub dla rozrywki, krótkiej. Oczywiście w przechodzeniu gry dla rozrywki nie ma nic złego, ale większość tytułów ma swoją głębię, którą ludzie po prostu omijają z odrazą, szukając prostej przyjemności. Właściwie w pewnym sensie na tym polega gaming, na szukaniu rozrywki w grach wideo, ale jak każda inna kultura, gaming się rozwija, a wraz z nim produkcje z nim związane, tyle że niektórzy gracze tego nie zauważają, zostają w tyle (brzydko mówiąc "zacofani"), lub po prostu wolą czerpać z gry zabawę, a nie całość, którą gra oferuje, włączając w to oczywiście zabawę, tyle że jeszcze lepszą. We wszystkich grach jest ta głębia, o której wspominałem, a w wielu grach jest ona omijana, lub też nigdy nie została przez nikogo odkryta. Każda gra, ma w sobie coś dobrego, coś co uczy, bawi (że tak szkolnie powiem) i pomaga w spoglądaniu na świat.
[w całym tekście pomijam gry słabe i do niczego... vide: kultowe już "kaszanki", z CDA ]

Cytat

Uważasz się za nałogowego gracza?

Nie. Nie jestem nałogowcem, ponieważ żaden nałóg nie jest rzeczą dobrą, a gry są właśnie dobre, więc trudno nazwać je nałogiem. Wolę określenie "hardkorowiec", czy inne, podobne.

Cytat

Chciałbyś się pozbyć komputera?

Nie. Bo daje mi on radość, pomaga mi widzieć świat inaczej, komunikować się z ludźmi, ulepszać ten wirtualny świat i o wiele więcej. Można by mi zabrać wszystko, tylko nie komputer. One są przecież przyszłością tego świata, choć długiej przyszłości mu nie wróżę, przecież od dawna idzie w złym kierunku...

Cytat

Masz wybór - dobrą interesującą książkę o tematyce jaką lubisz bądź taką samą grę - co wybierasz?

Grę. To jest też w nich dobre, pozwalają CONAJMNIEJ na interakcję i uczestniczenie w historii, a idąc za ewolucją gamingu, nawet na zmienienie jej biegu. Gry dają ogromne możliwości, rozwijając kreatywność, dając natchnienie i odetchnienie znudzonym szarością tego świata, lecz zawsze musimy pamiętać, że ten szary świat, choć nie zawsze miły, jest naszym światem i nie powinniśmy o nim zapominać, wkraczając w ten wirtualny.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Czytam te twoje teksty o wyborach moralnych, o nauce i stwierdzam jedno: MUSISZ zagrać w KotORa. ; ) Gra idealnie dla ciebie.

Prawisz też o tym, że najważniejsza jest głębia, a nie rozrywka. W sumie to się nie zgodzę. Jeśli jest właśnie głębia, a podczas gry się nudzisz - wątpię czy byś do niej wrócił. Najlepiej jak są obie te rzeczy połączone w spójną całość.

Ale nie oszukujmy się - każdy lubi sobie czasem zagrać w grę typowo rozrywkową. I może nie wynosimy z niej żadnych nauk, to jest to przyjemne. Sam grasz Unreala Tournament, prawda? Właśnie.

Ok, zaatakuję cię z innej strony: ile gier już przeszedłeś? Najlepiej by było, jakbyś wymienił tytuły. xD
Odpowiedz

Cytat

Prawisz też o tym, że najważniejsza jest głębia, a nie rozrywka. W sumie to się nie zgodzę. Jeśli jest właśnie głębia, a podczas gry się nudzisz - wątpię czy byś do niej wrócił. Najlepiej jak są obie te rzeczy połączone w spójną całość.

Ja właśnie wspomniałem, że sama głębia jest rozrywką, lecz niektóre gry nie mają tej głębi, a dla tych, którzy nadążają za gamingiem, czyli nie szukają tylko rozrywki, gry bez głębi nie należą do najmocniejszych pozycji, acz mogą się przy takich rozrywkowych tytułach bawić, ale tylko bawić, nic więcej.

Cytat

Ale nie oszukujmy się - każdy lubi sobie czasem zagrać w grę typowo rozrywkową. I może nie wynosimy z niej żadnych nauk, to jest to przyjemne. Sam grasz Unreala Tournament, prawda? wink.gif Właśnie.

No tak, bo każdy musi się odstresować... Chyba właśnie mnie oświeciłeś. Gry bez głębi, są do odstresowywania! To może mieć sens... Chociaż... Mówisz o nie wynoszeniu z gry nauk, takie gry są właśnie dla tych, którzy nie nadążyli za gamingiem i oni nie potrafią wyciągać z gry nauk, a ci, którzy, są nadążają za gamingiem grają dla zabawy, lecz zawsze jest lepiej, kiedy gra się nie tylko dla zabawy, ale i też dla satysfakcji i poczucia dobrze wykonanej roboty, dobrze się przy tym bawiąc.

Cytat

Ok, zaatakuję cię z innej strony: ile gier już przeszedłeś? smile.gif Najlepiej by było, jakbyś wymienił tytuły. xD

Nie liczyłem. Tytułów z pewnością nie wymienię, to za trudne. xD Za dużo tego było...


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Ile razy jeszcze zmienisz avatar?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ech... I to jest pytanie, na które nikt nie zna odpowiedzi...


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
A co ten avatar "przedstawia"?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nie wiem.
Jakiegoś faceta w jakimś pokoju. Po prostu potrzebuję zmian. xD Więc wybieram sobie raz na jakiś czas avka z galerii...


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
I tym razem chciałeś jeszcze lepszej zmiany - brak avatara?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nie, Eternith po prostu chce być taki jak ja.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Eternith - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...