Eternith - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Eternith,
Nie, bardziej.
Przy okazji wyjścia nowej płyty.
Darnith,
Hm, dalej coś z Disturbed jest na Twoim avku aż tak bardzo lubisz ten zespół?
Hm, kiedy znów zmienisz avatar na inny?
Eternith,
30stM - Nienawidzę... Przesadziłem... Nie lubię tego zespołu, bardzo. Nie wiem dlaczego. Koleżanka poleciła mi kilka ich piosenek, a wieczorem miałem konwulsje, naprawdę mi się nie podobało... Takie dziwne brzmienie i inne podobne, nie pasujące mi rzeczy.

Fall Out Boys - Słuchałem ich. Podobają mi się. Grają fajną muzykę. Bardzo podobało mi się "Dance Dance", słuchałem tego tak długo, aż mi sie przejadło... No i już nie słucham.

Odnośnie tych tytułów, które podałeś:

Bon Jovi - It's my life
Wydaje mi się, że to już słyszałem, więc nawet nie szukałem na JuTiubie... Piosenka mi się podoba średnio... Nie lubię takiej muzyki.

Trapt - Headstrong
Właśnie słucham. Śpiew nie podszedł mi do gustu... Fajny był tylko refren. Ale muzyka bardzo fajna.

Evanescence feat. Paul McCoy- Bring me to life
Też właśnie słucham.
Zaraz... To jest to! Pamiętam! Pamiętam!
Jak byłem... młody (xD, uwielbiam to mówić), słyszałem to i bardzo mi się podobało. Nie znałem nawet tytułu, a co dopiero wykonawcy, więc nie wiedziałem co to za utwór. Teraz zawsze jak to słyszę to czuję takie łaskotanie w sercu... Musiało mi się podobać, jak byłem mały.
Najlepszy jest początek. Najbardziej mi się podoba.

EDIT:
A teraz pokażę Wam moje trzy ulubione Chipmunkowe piosenki. xD

Evanescence feat. Paul Mc Coy- Bring me to life

Disturbed - Stricken

Disturbed - Prayer

Oczywiście najlepsze są dwie ostatnie.
Jugg,
Znam Disturbed z tej piosenki, której tytułu nie znam ale jest do niej taki teledysk rysunkowy w której walisz takiego grubasa z pięści:P:P:P:P:P
Teraz jak se tego słucham, co mi dałeś to uświadomiłem sobie, że jeszcze jakaś ich piosenka leciała w NFS underground 2:D
Rasmus i BB wymiatają Linkin park też A co do innych itp. i itd. to mam na myśli te zespoły:
30 seconds to mars- polecam utwór Kill
Fall out boy- po wpisaniu w youtube ich trzy fajne utwory będą w pierwszej czwórce filmików:P
No i co do Green Day i System of a down już lubisz więc o tym nie trzeba mówić
Polecam jeszcze pojedyncze utworki, sama klasyka:P
Bon Jovi- It's my life
Trapt- Headstrong
Evanescence feat. Paul Mc Coy- Bring me to life
No dobra, koniec spamu, po prostu odpowiedz co z tych lubisz:P
Eternith,
Sorry za rzadkie zaglądanie na forum, ale stan zdrowia się pogarsza...

No dobra, teraz pytanie Jugga:
Disturbed
Metallica
Iron Maiden
System of a Down
Green Day

Linkin Park? Pewnie, nawet często słucham.
Rasmus, Breaking Benjamin...? Nie znam. Przesłucham na YouTube, jak proponowałeś.
Itp. itd. ... Hmm... No dużo itpedów i itdedów nie słucham, bo z tych wyżej to tylko Linkin Park, nic więcej podobnego.

EDIT:
Ach, i szczęśliwego 200. postu.

EDIT2:
Aaa... Ten Rasmus. xD
No słuchałem In the Shadows "za młodu". xD

EDIT3:
O Breaking Benjamin nigdy nie słyszałem, ale po posłuchaniu stwierdzam, że jest to takie My Chemical Romance zmieszane z Disturbed i nie wiem, czego jest w tym więcej. Słuchałem "Diary of Jane" i podoba mi się. No i miło, że czasem growlował.

EDIT4:
Teraz ty przesłuchaj Disturbed i powiedz co myślisz.

http://pl.youtube.com/watch?v=6gXhZXtMxu4
Jugg,
wymień jakie lubisz zespoły

lubisz linkin park? rasmus? breaking benjamin?itp.itd.? jak nie wiesz kim są to se wpisz w youtube i obejrzyj jakiś ich teledysk:P
Eternith,
Sobą.
A jeśli chodzi o zawód, no to masz tu kilka:
-pisarz
-game designer
-scenarzysta
-Ewentualnie praca w jakimś "CDA", "Click!", tym podobne.
Darnith,
A kim chcesz zostać w przyszłości?
Eternith,
Znudził mi się stary, więc poprosiłem Dabu o avka.
"Cokolwiek" powiedziałem i mam.
Darnith,
Zapamiętaj: "Lepszy tamten niż cokolwiek"

Skąd pomysł? Chciał cokolwiek więc ma
Sosna,
Skąd przyszedł ci pomysł na taki avatar
Eternith,
A ja wolę cokolwiek niż tamten.
Darnith,
Wolę tamten niż cokolwiek
Dabu,
Hehe. Prosił, bym mu zrobił cokolwiek...
Jugg,
dlaczego zmieniłeś avka?
Eternith,
Wiedziałem, że zawsze marzyłeś o takim opowiadaniu, bo nie jestem jedynym, który umie czytać w myślach.
Jugg,
super! zawsze chciałem poczytać o napromieniowanym USA:P:P:P
Eternith,
Cóż Innos...
Z chęcią zamieściłbym coś w Fan Works... Więc zamieszczę.
Dzisiaj dam introdukcję mojej futurystycznej historii w środku wyjałowiałego, napromieniowanego USA.
Darnith,
To jak wyzdrowiejesz to zamieść coś tam to poczytam
Eternith,
Kiedyś pisałem, dużo pisałem.
Na dysku mam całe gigabajty tekstu, większość niedokończona, więc się niczym nie chwalę. Piszę bardzo dużo i czytam też, więc dobry jestem z języka polskiego.
Ostatnio planuję napisanie czegoś na GE, ale raczej nie w bliskiej przyszłości (choroba).
Wczytywanie...