[W1] Drobiazgi, drobiażdżki i duperele

Zauważyliście jakieś niewinne drobiazgi, które niesamowicie budują klimat? Jak do tej pory urzekła mnie rozmowa z pijakiem - chwieje się, bełkocze. Szkoda tylko, że jak my się upijemy, to nie wpływa to na rozmowy, a jedynie na ruch i zdolności walki. Genialne jest też jak ludzie (i nieludzie) chowają się przed deszczem pod daszki. Biegną aż się kurzy i mruczą coś pod nosem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ten numer z ludzmi chowającymi się przed deszczem też mi się bardzo podoba. Ogólnie ludzie są fajnie zrobieni. Podchodzą do siebie, coś pogadają (pogadają, a nie jeden o mydle a drugi o powidle).

Osełki do mieczy też drobiazg, a cieszy.
Odpowiedz
To spróbujcie wejść do domu Shani w Wyzimie, na parterze czeka babcia Jak przejdziecie przez babcię, to jesteście dobrzy
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia nie, 28 paź 2007 - 14:48 napisał

To spróbujcie wejść do domu Shani w Wyzimie, na parterze czeka babcia    Jak przejdziecie przez babcię, to jesteście dobrzy

[post="89825"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Sama babcia to nic, jak pogrzebiecie po szafkach to można ciekawe rzeczy z fajnym opisem znaleźć xD
Odpowiedz
Hmm, oto, co znalazłem:

Shani wspomina o tym, że "wszyscy lekarze wyjechali za granicę, więc ktoś musi zostać". Jakieś skojarzenia?

Vivaldi mówi "I wy ludzie nazywacie to prawem i sprawiedliwością?". Kolejna aluzja...
Odpowiedz
Mam niestety kilku kolegów, którzy traktują Wiedźmaka jako tępą siekaninę i nikt z nich nie poszedł do Młyna Raczej przykre.

Muszę powiedzieć, że te wszystkie przekleństwa niesamowicie wpływają na klimat. Czuję się jak na kartach powieści Sapkowskiego. Geralt rzuca mięsem na prawo i lewo, ale potrafi też być elokwentny Raz mnie tylko zraziło, jak w dzienniku napisano mi "Muszę ratować przyjaciół" gdzieś w prologu. Geralt i przyjaciele? Wtf. On nie użyłby przecież takiego określenia... Są to mu osoby bliskie, po prostu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Znowu pograłem sobie dalej dzisiaj i muszę przyznać jedno: ta gra jest wprost wspaniała! Postacie, ich bogatość, zmiany w zachowaniu są cudowne. Postacie, które stają się nagle kimś innym niż były i się wydawały. Postacie, które żyją, konfabulują, żartują, nienawidzą, kochają, są dobre lub złe, mają swoje problemy, strachy, uczucia, ulubione smakołyki. Fantastyczne.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Oprych spod czarnej gwiazdy nazwany Baraniną wywołał uśmiech na mojej twarzy .
Odpowiedz
Kurczę nie mogę trafić na Vesne pod tym młynem... ale trudno.
Ciekaw jestem, czy te karty będą miały jakieś znaczenie na przebieg fabuły. Może Yen kiedyś je znajdzie?
Odpowiedz
Vesna się pojawia o zmroku. Tylko pytanie czy czeka wiecęj niż jeden dzień.
Odpowiedz
Ja babcie za którymś razem ugłaskałem kasą. Teraz mnei zawze wpuszcza i serdecznie wita .

Ja mialem pecha z Vesną, jak już ją odprowadziłem i umówilem się na spotkanie w młynie to mi ją zarąbali ..;/ nie zdążylem jej uratować... więc nici z winka i rozdmuchiwanai mąki ;p. Młyn był dla mnie zamknięty a Vesna się nie pojawiła.

Jest jeszcze jedno niezle skojazrenie

Na bagnach jest dziadek. w zcasie rozmowy z nim pojawia sie opcja:
"Spieprzaj dziadu ...."

buhahahaha

Pozdro.
Odpowiedz
Ja babce w domu Shani dałem mocną gorzałkę i zawsze mnie zaprasza do środka
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Przekupiłem babcię kasą. Potem "odbiłem" to sobie w karczmie z nawiązką
Odpowiedz
Czy ktoś wie do czego służy taka rzeźba wmurowana w ściane przy wyjściu z kanałów w Wyzimie Klasztornej? Jeśli to jest związane jakoś z fabułą i sam do tego dojdę to nie zdradzajcie o co chodzi .
Odpowiedz
Jest związane z fabułą Finito.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
I napisze jeszcze bo może ktoś o tym nie wiedzieć. Po zarejestrowaniu gry dostajemy dostęp do poradnika z prkatycznymi wskazówkami (dla średnio ogarniętych jak znalazł) oraz do jakichś rozszerzeń które mają się pojawić już wkrótce .
Odpowiedz
W Wyzimie kupieckiej łażą tacy okuci kolesie a za nimi trójka strażników jako obstawa jak się ich pyta (tej obstawy) to odpowiadają "Pilnujemy Prawa i Sprawiedliwości"
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
← Wiedźmin

Drobiazgi, drobiażdżki i duperele - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...