[W1] Drobiazgi, drobiażdżki i duperele

Dzisiaj zrobiłem przez przypadek coś bajeranckiego. Walczyłem z południcą i zostałem oślepiony. Styl szybki mieczem srebrnym. Gdy oślepienie się kończyło, a ja klikałem na nią ciągle, by od razu zaatakował coś się wydarzyło Cofnął rękę z mieczem, przytrzymał z tyłu, miecz zaczął się ładować energią i wbił go w pierś południcy. Wtedy przeszło wyładowanie i południca padła na raz. Jak to wyglądało! Patrzyłem potem po skillach, wiem, że są dające binusy, gdy stwór jest oślepiony, ale nie było, gdy ty jesteś. Nie wiem, jak to powtórzyć. To było wyczesane!
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A przypadkiem nie przytrzymałeś ataku i przez to ci nie wyszedł 'atak doładowany'?

Ja na spacerze po bagnach znalazłem przy jakimś ciele sztylet z niezłymi bonusami specjalnymi. Obrażenia od trucizny i ból.
Odpowiedz
Witam:)
na bagnach gdy dziadek prosi nas o przeprowadzenie możemy odpowiedź siarczystym ale jakże dobrze znanym:
"Spieprzaj, dziadu!"
skojarznia chyba są oczywiste:)
Odpowiedz
Spodobało mi się zdobywanie kart, ale miałem problem z postraszeniem wieśniaków w młynie.
Początkowo nie mogłem wejść do budunku po odprowadzeniu kobiety do domu babci.
Poszedłem pod wieczór nastepnego dnia przed młyn gdzieś tak około 19tej. i postałem chwile to kobieta wyszła do mnie z budunku.
Mogłem więc poczęstować ją winem i wytarzać w mące a przede wszystkim nastraszyć wieśniaków.

Poczucie humoru jest z książek Sapkowskiego. Bosko.
Odpowiedz
A ja babcię u Shani przegadałem po prostu.
O jakiej ty babce Vesny mówisz Tar?
Odpowiedz
O tej w domku niedaleko Wielebnego. Vesnę tam odprowadziłem po tym rozboju i próbie gwałtu. Tam w domu siedzi babcia Vesny i tylko gada: "Vesna przyniosła mi winko, ona bardzo dobrze zna się na winach..."
Odpowiedz
Jak po nocy z Shani babcia cię złapie to puśćcie jej tekst "zdychaj babo!", na serio, umiera
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
"Spieprzaj dziadu" też mówi facet w queście dla Jaskra, później jego córka też jakiś kultowy tekst ale nie pamiętam jaki
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu można też powiedzieć do Dziadka na bagnach

Przy rozmowie z Hierofantem poświęconej odczarowywaniu wilkołaków, staruszek wspomina o "dwóch braciach zaczarowanych w łabędzie... a może to były kaczory? Nie pomnę..."
Odpowiedz
W 4 akcie natrafiamy na opowieść o świętym gralu i teorię spiskową autorstwa "Brązowego Dana"
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Jeden koleś w Wyzimie Klasztornej (jakiś mieszczanin) powiedział (uwaga cytuje) : Wszędzie korupcja i oszukiwanie a gdzie jest prawo i sprawiedliwość)
Odpowiedz
A co powiecie o wynalazcy - gnomie Alfredzie Nublu i jego wynalazku?

Albo:

-Leo Bonhart - zabił wielu wiedźminów.
-Nie słyszałem.

Myślałem, że padnę na ten tekst


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mi raz strażnik powiedział coś, że pilnuje w imieniu prawa i sprawiedliwości (niestety było to już dawno, więc nie pamiętam dokładnie ;/).
Odpowiedz
Jak rozmawiamy z Baraniną, to on mówi coś w stylu:

-Czy ja wyglądam na dziwkę?
-Nie.
-To czemu próbujesz mnie wydymać?!

Jest to cytat z Pulp Fiction - rozmowa Jules'a z Brettem

Jules: "Does he look like a bitch?
Brad: "Nnnnnno"
Jules: "Then why you try to f*ck him like a bitch"


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja umarłam przy tekście Geralta, kiedy przechodzimy obok szpitala w Wyzimie Klasztornej:
"Psia krew, jaki jestem mroczny"
Bądź po spotkaniu z rycerzem Zygfrydem i różnymi perypetiami z nim związanymi "Prawie robi wielką różnicę".
Ale i tak wygrywa rozmowa Geralta z Siemkiem o sposobach zażywania pewnego narkotyku XD...
Odpowiedz
Podczas imprezy u Shani Jaskier w pewnym momencie śpiewa "Wypijmy za błęęęędyyy"

EDIT: Uhm, sorry, nie zauważyłem że tak dawno tu nikt nie odpowiadał


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
krasnolud kowal w podgrodziu ze swoimi tekstami :
-spokojny to ja będę w grobie czyli optymistycznie rzecz biorąc za kilka dni
-i to ma być prawo i sprawiedliwość ?!
Odpowiedz
Zajrzyjcie sobie w pliki gry, Wiedźmin->Data->music->voicesets->test. Nieusunięte głosy z bety chyba. 'Allach akbar!Allach akbar!' xD

Dla mnie smaczkiem były te wszystkie 'filozoficzne' rozmowy z postaciami, np. z Zoltanem.
"Postęp jest jak stado świń. Są z tego rozliczne korzyści, takie jak szynka, golonka. Ale co tu się później dziwić, że wszędzie nasrane?"

Król Foltest pod koniec gry:
"Nie chcę żadnej ku**wskiej bratniej pomocy!";p

W kryjówce Vincenta, Geralt:
"Kryjówka wilkołaka Vincenta, co on sobie myśli? Że jest jakimś superbohaterem?"

No i zakon z tym całym wielkim mistrzem, jednoznacznie mi się kojarzy:p
A te mutanty i cała jego wizja trochę jak inny mistrz, ten Mistrz z Fallout 1, 'Poprowadzą ludzkość do nowej przyszłości" czy coś takiego.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Rozmowa z Zoltanem na początku piątego rozdziału:
- Jest chyba dosyć spokojnie...
- Spokojnie jak na wojnie: tu pie**olnie, tam pie**olnie i znów jest spokojnie.

Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Tekst na jednym z plakatów w Wyzimie:
Velerad to ch**

Zoltan o Zakonie, gdy staniemy po stronie Scoia'tael:
- Piep***** Zakon Piep****** Róży...


Odpowiedz
← Wiedźmin

Drobiazgi, drobiażdżki i duperele - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...