[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_gothgothic* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 18:15 napisał

spałem już 5 dni najwyżej ukpncze grę jako obywatel i już
Zobacz czy w questlogu nie było przypadkiem jakiejś innej dodatkowej misji przed, czy na pewno uciszyłeś już wszystkich krzykaczy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 18:18 napisał

Zobacz czy w questlogu nie było przypadkiem jakiejś innej dodatkowej misji przed, czy na pewno uciszyłeś już wszystkich krzykaczy
+ nie wiem czy nie ma to jakiegoś znaczenia, żeby użyć kamienia teleportacyjnego
Odpowiedz
Siema, gdzie znaleźć Weigara do zadania 'nocny patrol?'
Odpowiedz
hej, wiecie jak zdobyc szybko pierwszy tom pierwszego kregy magi ??
Odpowiedz
nie dostałem ekwipunku po wyjściu z kopalni
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_kuriwica mnie strzeli* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 19:48 napisał

nie dostałem ekwipunku po wyjściu z kopalni
jest prawdopodobnie w skrzynce przy wyjściu w takim worku o nazwie twój ekwpiunek czy jakoś tak
Odpowiedz
Mam błąd w zadaniu "kto zabił stana" konkretnie nie mam żadnej kwestii dialogowej z Fox'em po rozmowie z Oscarem o wilczych jagodach, możecie nakierować mnie jaki jest problem?
Odpowiedz
W misji dla gildii gdzie mam przekonać Darta zabrałem list ojca ze skrzyni, byłem w gildii i powinienem wrócić do Darta i przekazac mu list z propozycją z gildii. Powinien walczyć z bandytą jednak stoi sam kolo ciał dzików (bandytów w okolicy zabiłem duzo wcześniej). Próbowałem spać kilka dni, robić inne misje i nic nie pomaga
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_pavey* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 20:50 napisał

W misji dla gildii gdzie mam przekonać Darta zabrałem list ojca ze skrzyni, byłem w gildii i powinienem wrócić do Darta i przekazac mu list z propozycją z gildii. Powinien walczyć z bandytą jednak stoi sam kolo ciał dzików (bandytów w okolicy zabiłem duzo wcześniej). Próbowałem spać kilka dni, robić inne misje i nic nie pomaga
podejdź tam albo wejdź do obozu, póxniej powinieneć wrócić do adelarda i mu powiedzieć że Dart nie żyje
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 20:54 napisał

podejdź tam albo wejdź do obozu, póxniej powinieneć wrócić do adelarda i mu powiedzieć że Dart nie żyje


Problem w tym że żyje, nie ma zadnego przeciwnika. Próbowałem go atakować, ale się nie da. Spróbuję później może użyć jakiś kod na przyzwanie moba i może jakiś cieniostwor go zabije i puści misję dalej
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_H4Z3X* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 08:39 napisał



Cześć, u mnie występuje ten sam problem, nie wiem czy coś pomijamy w zadaniu ( mam koło potrzebne do zadania oraz przyprowadziłem delikwenta odpowiedzialnego za uszkodzenie) albo to po prostu bug, nie ma żadnych nowych opcji dialogowych z żadną obecną postacią.


A podrzuciłes to koło zębate do pokoju tych dwóch ziomków ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_pavey* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 21:08 napisał



Problem w tym że żyje, nie ma zadnego przeciwnika. Próbowałem go atakować, ale się nie da. Spróbuję później może użyć jakiś kod na przyzwanie moba i może jakiś cieniostwor go zabije i puści misję dalej
gra tak czasem ma, że postać niby nie żyje a stoi u mnie tak górnik pod koniec gry został. ja bym u adelarda sprawdził czy się opcja jakaś odpaliła
Odpowiedz
Cześć Ktoś wie gdzie znaleść Kafa po wyjściu z łaźni? Quest : Wyrwać chwasty
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Abrot* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 21:06 napisał


Jakbys znalazł Henka daj znać i sie odezwij bo byłem juz chyba wszędzie

gdzie on jest
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_adam* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 23:02 napisał


gdzie on jest
Jak patrzysz na tę twierdzę z Ulrykiem w środku to jest po lewej stronie od niej na skale, trzeba po dachach skakać i się tam dostać
Odpowiedz
Przeczytaj notatki które znalazłeś w paczce, powinieneś też mieć zakrwawioną mape.
Mape może wyczyścić kartograf w mieście, możesz też spytać Helgi co z tym zrobić.
Odpowiedz
Niee, musisz mieć list jego ojca przy sobie żeby mieć dostępna opcje dialogową.
Odpowiedz
Witam.
Problemem nie jest handlarz, tylko złe przekazane winno, w ekwipunku powinno być wino napisane jako dziwny trunek i takie powinienelbys dac armarowi.
Mam nadzieję że pomogłem, w razie co pisz.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sandro de Vega dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 19:05 napisał

Mam nietypowy problem. Nie mam pojęcia jak wykuć miecz. Nauczyłem się kowalstwa, kupiłem przepis, zebrałem potrzebne surowce... i dupa. Nie jestem w stanie użyć żadnego obiektu w kuźni bo "czym?". Nie wiem czy brakuje mi czegoś co w przepisie nie jest podane? Czy może jest jakieś inne stanowisko niż piec, kowadło do kucia?


Potrzebny jest młot kowalski
Odpowiedz
Czy ma ktoś może problem z misją "im sie należy" lowell nie chce iść do chatki by ją odbudować. Dużo wcześniej oczyściłem całą okolice z potworów i teraz nie ma żadnej opcji dialogowej. Nie wiem co robić
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...