[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Siema

Mam problem z Bugiem w quescie po nitce do kłębka. Podczas śledzenia Groga kiedy ten idzie za miasto by postrzelać z kuszy pijany, cutscenka z Marvinem się buduje i w żaden sposób nie mogę pchnąć tego questa dalej. Film po prostu stoi w miejscu i nic nie da się zrobić tylko wczytać save. Jakieś pomysły?
Odpowiedz
Podczas robienia questa w kopalni Gildii Kupieckiej ZWŁOKI ROELA jakimś sposobem dostały się pod mapę i nie mogę się do niego dostać nawet na bmarvinb, przez to nie mogę ruszyć dalej z questem, jakieś pomysły? Edit focus nie działa, zwłoki nie zachowują się jak zwykłyNPC. Pozdrawiam 🙂

ps. dodam że pod mapą krainy ogólnie jest dużo zwłok zbugowanych, i jeszcze jeden quest mi to blokuje
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Got* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 12:34 napisał

Nie wiem co zrobić. Należę do araxos, i właśnie skończyłem 4 rozdział (skok z wodospadu)budzę się w klasztorze, i nie mogę z nikim pogadać ani nigdzie wejść. szukałem w filmach na YouTube ale ten ktoś z filmiku był strażnikiem miejskim i budzi się w komnacie riordiana, a ja w sali z uchodźcami. Na korytarzu jest jakiś mag i babka ale nie ma opcji dialogowych. Czy to bug czy da się coś zrobić?


Miałem to samo, niestety bez kodów się nie obejdzie. Tak naprawdę Marvin respi się piętro niżej niż powinien. Idziemy na schody, podchodzimy do pierwszych drzwi na lewo, otwieramy konsole klawiszem B wpisujemy MARVIN, a następnie klawiszem K przeskakujemy przez zamknięte drzwi, za którymi czeka na nas Riordian.
Odpowiedz
Dobry, ważne pytanie

Gram magiem i jestem w Gildii Kupców, pytanie czy dużo mnie ominie , jeśli nie dołączę do Szermierzy? nie chcę tracić punktów na rozwijanie 2h broni.
Odpowiedz
Siema,

Mial ktoś problem z doalczeniem do wodnego kręgu? Mianowicie krzykacz niedaleko straży, nie ma go już na miejscu ale nie pojawia się nic w dzienniku. Pozostałymi się już zająłem i Kessel nie ma żadnego dialogu poza ucz mnie. Ktoś coś?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_grunge* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 17:03 napisał

Gdzie jest runa teleportacyjna do przystani łotrów? Przechodzę drugi raz i byłem przekonany że była gdzieś obok pentagramu, ale jednak nie
u handlarza różności w jaskini
Odpowiedz
Hejo,
mam problem, mianowicie podczas questu "bestia z archolos" przy fragmencie spotkania w karczmie bastiana do dziennika nie zostaje wpisana notatka. NPC, z którymi rozmawiałem mają wykorzystane wszystkie opcje dialogowe. Według solucji powinienem teraz pójść spać, i obudzić się "spóźnionym na polowanie", niestety po przespaniu w najbliższej izbie wszyscy nadal są na miejscu. Czy istnieje możliwość ręcznego dodania wpisu do dziennika?. Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz
Część , wybiłem co się dało w 1 rozdziale mam 20 lvl po wejściu w 2 rozdział prawie nie widuje potworów poza tymi które były przy silbach ?? Jak tu wygląda respawn ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Matti20* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 20:47 napisał

Część , wybiłem co się dało w 1 rozdziale mam 20 lvl po wejściu w 2 rozdział prawie nie widuje potworów poza tymi które były przy silbach ?? Jak tu wygląda respawn ?

Szczerze mówiąc to nie wiem, mimo 80h spędzonych w grze No generalnie po wejściu w nowy rozdział pojawiają się nowe potwory. Ale nie wszędzie. A dodatkowo też pojawiają się nie tylko przy rozpoczęciu nowego rozdziału, tylko po wykonaniu pewnych questów.

Pytanie ode mnie. Czy ktoś mógłby - o ile się da - przedstawić mi wagę decyzji o opuszczeniu Gildii bez spoilerów? w sensie czy to jest jakieś poważne rozdroże, czy może np sprawia że tylko jeden czy dwa questy się różnią, a później idzie tą samą ścieżką?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Grunge* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 20:36 napisał


Też na takiej półce nad budynkami, ale z drugiej strony Leża.

Frida i Lucy. Markus w Silbach chyba też. Oprócz tego niektórzy bezimienni handlarze, niestety nie pamiętam którzy. Chyba ten na placu targowym obok handlarza z pasami miał.


Sprawdziłem u wszystkich i u nikogo się nie odnawia. Moim zdaniem zawsze powinna być możliwość kupienia drewna u drwali, podobnie jak węgla u węglarzy. Jeszcze nie ma gdzie dokupić cięciw... Jestem w 2 rozdziale, czy to się później zmienia?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Klawy* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 22:54 napisał



Sprawdziłem u wszystkich i u nikogo się nie odnawia. Moim zdaniem zawsze powinna być możliwość kupienia drewna u drwali, podobnie jak węgla u węglarzy. Jeszcze nie ma gdzie dokupić cięciw... Jestem w 2 rozdziale, czy to się później zmienia?

Aaaaa, no odnawia sie, ale w nowym rozdziale, a nie jak sie prześpisz. I drzewa wszystkie które wyeksploatujesz się odnawiają, ale chyba tylko raz.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_grunge* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 22:13 napisał


Pytanie ode mnie. Czy ktoś mógłby - o ile się da - przedstawić mi wagę decyzji o opuszczeniu Gildii bez spoilerów? w sensie czy to jest jakieś poważne rozdroże, czy może np sprawia że tylko jeden czy dwa questy się różnią, a później idzie tą samą ścieżką?

Co do mojego pytania jeszcze - czy opuszczenie gildii oznacza że będę musiał dołączyć do straży?
Odpowiedz
Siemka wie ktoś może gdzie znajdę bodowina do zadania skrzydełko czy nóżka
Odpowiedz
CHODZI O MLOTEK KOWALSKI, BRAKUJE CI GO.
Odpowiedz
Gdzie można zdobyć pancerz nordmarczyka? Da się zdobyć pas który daje dodatkowe bonusy razem z pancerzem więc zbroję też musi się jakoś dać.
Odpowiedz
I która z winnic to "mała winnica"?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bob* dnia poniedziałek, 10 stycznia 2022, 02:06 napisał

I która z winnic to "mała winnica"?


Valerio
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_kaorlqq* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 12:13 napisał

Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala albo po prostu nic sie nie dzieje.
Spróbowałem od nowa wejść do twierdzy Vardhal bo miałem save, ale niestety to nic nie pomogło...
jakieś rady? już tak blisko końca, nie chce od nowa zaczynać.

Miałem ten sam problem ale udało się wybrnąć z tego kilka razy wczytałem też zmieniałem ustawienia grafiki no i zaskoczyło gra ukończona 😁
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Okidoki* dnia poniedziałek, 10 stycznia 2022, 02:08 napisał



Valerio

Winnica Rity to jest mała
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Jakubj* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 17:52 napisał

Daje tu skopiowane notatki jak by ktoś chciał magiem zostać może sie połapiecie

Krag1
1 tom dostajesz od riordiana
2 tom wóz na drodze do weglarzy
1,2 u handlarzy miasto, piraci
Krąg 2
1,2 i 3 handlarz u piratów.
1 tom zniszczona chata obok zachodniej bramy miasta , ustronie zeglarza jaskinia pod wieza za zamknietymi drzwiami ,maszt, zatoka piratów bar
Tom 2 Chata obok bagna lodowa strzala za chata ,magowie wody regał.

3 tom jaskina pod cienistworem sibith,zniszczona chata obok winicy valerio
Krąg 3
Na przekletych mokradłach kopalnia i chata tomy 4,2 i 3
Tom 4 krypta z bandytami poludniowy zachod od miasta
Krypta na zachodzie obok farmy b tom 2

Krąg 4
Tom2 jaskinia kolo mysliwego droga pomiedzy farma b. a miastem, drugi tom 2 tuz obok w krypcie z upadłymi paladynami
Odpowiedz
A 1 tom kręgu 3 gdzie znajdę ?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...