[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Musisz robic to co on mowi. Trzymać sie go blisko. (nie atakować kuszników)
Na koncu powie aby skakać z wodospadu. Jak nie masz save przed rozmowa to juz dupa
Odpowiedz
Witam, osobiście mam taki problem, że w zadaniu "Spłata Długu" nie mam możliwości zdobycia drewna w obozie drwali(U Knuta nie mam opcji dialogowej która aktywuje questline ze znalezieniem Elco / nie dostaję opcji żeby piłować drewno)

Pytanie czy może ktoś ma tu save'a sprzed/po rozmowie która na to pozwala lub jakiś inny pomysł na wykonanie zadania?
Opcja z wieżą sygnałową też odpada bo musiałbym te stosy drewna kraść i potem jest problem z tym że mnie gonią + nie wiem czy nie będzie problemów na późniejszym etapie gry.
Odpowiedz
Musieliście już przyjąć od Bastiana questa na zdobycie drewna. Trzeba wyjść z wioski bramą (tą obok domu Albyna) i iść prosto do wieży strażniczej, tam poprowadzić dialog tak żaby strażnik zarządzał od nas ognika (wina, które można kupić np u Bastiana w karczmie) wzamian za pomoc w zdobyciu drewna. Potem tylko oddajecie je Bastianowi i możecie wykonywać zadania od Jej.

Mam ten sam problem, może ktoś pomoc[/quote]
Odpowiedz
Witam
Mam problem z misją W biały dzień ulotki
Gdy wybrałem opcję zamknięcia tego ulotkarza to miałem napisane żeby odebrać nagrodę od Oktava i mimo odebrania jej nie ma żadnych postępów w misji i stoję w miejscu.
Odpowiedz
cześć, wyjaśnicie mi może co zrobić żeby mapa mi działała? Bo nie wyświetla się wogóle. Gram na steam z DX11
Odpowiedz
Witam, raz już się pojawiło to pytanie ale u mnie nadal nie działa, chodzi o zadanie dla koneserów i podrzucenie zepsutego wina, próbowałem chyba u wszystkich handlarzy i cały czas zero progresu, nawet był wczytany save sprzed tej misji i wzięty na nowo i dalej to samo
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie to ja wykonałem to zadanie sprzedając wino handlarzowi na A, który ma stoisko obok Fridy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gość_MroczneBugi* dnia środa, 22 grudnia 2021, 21:12 napisał

Siema, mam dwa problemy.

Jeden jest z misją "Bryłek kilka" - zabiłem marynarzy na falochronie, odebrałem im liścik i przeczytałem go, quest mówi abym wrócił do tego na W w straży i mu powiedział o wszystkim, gdy odpalam opcje dialogowe nie mam możwliości zapytania o nic poza "co tam".
(


Mam ten sam problem, quest jak myślę doprowadzony do końca, ale zadania zdać nie mogę ;/
Odpowiedz
Witam, miał ktoś taki problem że odlalajac misję z InExtremo nic się nie dzieje? Nie mam grajkow, a gwardzisci nadal stoją w budynku. Dodam że grając najemnikiem wszystko jest okej, problem pojawia się podczas gdy obywatelem. Muszę najpierw dołączyć do kręgu wody zanim wezmę ta misję od wysłannika?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Mitwa* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 16:06 napisał

Siemka jestem na quescie po nitce do kłębka i mam zakrwawioną mapę i nir mam opcji dialogowej z Ludwigiem co zrobić
co wtedy zrobiles?
Odpowiedz
Da radę przywołać story helpera bo utchnalem między 2a 3 rozdziałem I save zrobiony.
Odpowiedz
[quote name='Gość_Rafall*' timestamp='1639696755' post='437224']

Daj wino tzn sprzedaj bezimiennemu kupcowi na rynku co sprzedaje wina. Typ to po prostu kupiec bez pseudonimu.

Dalej nie działa.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Mitwa* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 16:06 napisał

Siemka jestem na quescie po nitce do kłębka i mam zakrwawioną mapę i nir mam opcji dialogowej z Ludwigiem co zrobić
dołącze się do pytania
Odpowiedz
Witam
dołączyłem do gildii kupieckiej i mam zadanie zeby porozmawiać z Ramhą która ma swój warsztat gdzieś w okolicy portu. Szukam jej i szukam ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Ktoś może wie gdzie ona może się znajdować ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_viderr* dnia piątek, 24 grudnia 2021, 17:43 napisał

Witam
dołączyłem do gildii kupieckiej i mam zadanie zeby porozmawiać z Ramhą która ma swój warsztat gdzieś w okolicy portu. Szukam jej i szukam ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Ktoś może wie gdzie ona może się znajdować ?

Znalazłeś bo ja też nie mogę znaleźć jej a mam też misje ale inną z nią.
Odpowiedz
Skąd wezmę najlepszy łuk lub jego schemat?
Odpowiedz
Czy miał ktoś problem z zdaniem ,,dla dobra publicznego,,?
Po dostaniu listu z przeprosinami od Lorenzo nie mogę nigdzie znaleźć Khaleda. Nie ma go ani w domu ani u Helgi
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Strażnik* dnia piątek, 24 grudnia 2021, 19:56 napisał


Znalazłeś bo ja też nie mogę znaleźć jej a mam też misje ale inną z nią.


W domu zielarki na piętrze jest
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Revect* dnia piątek, 24 grudnia 2021, 20:48 napisał

Czy miał ktoś problem z zdaniem ,,dla dobra publicznego,,?
Po dostaniu listu z przeprosinami od Lorenzo nie mogę nigdzie znaleźć Khaleda. Nie ma go ani w domu ani u Helgi

Szukaj na targi rybnym obok szkieletu domu w porcie
Odpowiedz
Siemka,

Mam pewien problem. Planowałem w tym podejściu przejść całość koncentrując się głównie na kuszy. Grało się całkiem w porządku ale w rozdziale III zaczynam narzekać już na sprzęt.
Problem w tym że wybrałem Araxos zamiast Straży, są po prostu ciekawsi, ale nie spodziewałem się że nie będą sprzedawać ani szkolić kompletnie w zakresie kusz.
Strasznie mnie to męczy, czy tracę jakoś sporo?
Mam przygotowaną też postać bezpośrednio pod łuk (full dex) oraz wcześniejszy zapis sprzed kilku godzin, jak wyglądają porównywalne obrażenia w późniejszych rozdziałach?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...