Odpowiedz
  • 1 strona

[The Elder Scrolls III: Morrowind] Morrowind: Ród Hlaalu - solucja

Redakcja Game Exe

6500
Napisano: 7 czerwca 2015, 15:21 · #1
0

Zapraszamy do zapoznania się z solucją gry "Morrowind: Ród Hlaalu"! Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Courun Yauntyrr

Arcymag
15769 Drow
Napisano: 7 czerwca 2015, 20:57 · #2
0
Pamiętam, że dołączyłem onegdaj do tego rodu... w drugiej kolejności. Pierwszy wybór to Redoran, ale jakiś dziwny błąd w grze sprawił, że mogłem wybrać jeszcze jeden dom. Co prawda nie obeszło się bez pieniążków, by łagodzić sytuacje, gdy mordowałem członków wrogiego (ale i własnego?) rodu. Mimo to nie podobała mi się twierdza od Hlaalu - brakowało jej klimatu, jakie posiadały posiadłości od Redaoran i Telvanni.

Co do solucji zaś - rzetelna i kolorowa, więc na pewno przyda się tym, którzy do tej pory nie zagrali.
Trust? That word doesn't exist in our language.

Jezid

Rycerz
5320 Rycerz
Napisano: 8 czerwca 2015, 15:30 · #3
0
Tylko Hlaalo jeszcze nie zagrałem. Polecam Telvan.

Gość_Elandir*

Napisano: 18 grudnia 2016, 17:54 · #4
0
Hmmm załatwiłem tych bandziorów wcześniej i teraz nie mogę wynająć ochrony. Czy można to jakoś odkręcić?

Gość_Pan Artek*

Napisano: 4 listopada 2019, 16:03 · #5
+1
Rewelacyjny poradnik zarówno ten jak i ten z opisem przejścia linii fabularnej. Dziękuję bardzo szacunek że chciało się autorowi poświęcać tyle czasu i życia na jego stworzenie w Morrowind nagrałem około dwóch miesięcy. Wykonałem większość zadań pobocznych i tak naprawdę nie wiedziałem jak grę skończyć, postac prawie na maks to samo złota i mapa odkryta a dopiero jak w poradnikt przeczytałem że zlecenia ciągu fabularnego daje nam postać z Balmory to ruszyłem tam i w ciągu dwóch dni skończyłem grę. Oczywiście zostało multum zadań pobocznych ale już o to nie dbam podobnie jak dodatki bo nie mam czasu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję że komuś chciało się poświęcić czas. Pozdrawiam innych graczy!

Gość_Pan Artek*

Napisano: 11 listopada 2019, 21:40 · #6
+1
To ponownie ja. Znalazłem jednak czas i wykonałem praktycznie wszystkie zadania poboczne, w momencie uzyskania reputacji ponad 100 punktów, pełno złota i przedmiotów magicznych, kończę grę na dobre, mam swoją twierdzę i wszyscy mają mnie za bohatera. Ponownie dziękuję za świetną solucję. Pozdrawiam!

[The Elder Scrolls III: Morrowind] Morrowind: Ród Hlaalu - solucja - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...