[The Elder Scrolls III: Morrowind] Morrowind: Ród Hlaalu - solucja

Pamiętam, że dołączyłem onegdaj do tego rodu... w drugiej kolejności. Pierwszy wybór to Redoran, ale jakiś dziwny błąd w grze sprawił, że mogłem wybrać jeszcze jeden dom. Co prawda nie obeszło się bez pieniążków, by łagodzić sytuacje, gdy mordowałem członków wrogiego (ale i własnego?) rodu. Mimo to nie podobała mi się twierdza od Hlaalu - brakowało jej klimatu, jakie posiadały posiadłości od Redaoran i Telvanni.

Co do solucji zaś - rzetelna i kolorowa, więc na pewno przyda się tym, którzy do tej pory nie zagrali.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tylko Hlaalo jeszcze nie zagrałem. Polecam Telvan.
Odpowiedz
Hmmm załatwiłem tych bandziorów wcześniej i teraz nie mogę wynająć ochrony. Czy można to jakoś odkręcić?
Odpowiedz
Rewelacyjny poradnik zarówno ten jak i ten z opisem przejścia linii fabularnej. Dziękuję bardzo szacunek że chciało się autorowi poświęcać tyle czasu i życia na jego stworzenie w Morrowind nagrałem około dwóch miesięcy. Wykonałem większość zadań pobocznych i tak naprawdę nie wiedziałem jak grę skończyć, postac prawie na maks to samo złota i mapa odkryta a dopiero jak w poradnikt przeczytałem że zlecenia ciągu fabularnego daje nam postać z Balmory to ruszyłem tam i w ciągu dwóch dni skończyłem grę. Oczywiście zostało multum zadań pobocznych ale już o to nie dbam podobnie jak dodatki bo nie mam czasu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję że komuś chciało się poświęcić czas. Pozdrawiam innych graczy!
Odpowiedz
To ponownie ja. Znalazłem jednak czas i wykonałem praktycznie wszystkie zadania poboczne, w momencie uzyskania reputacji ponad 100 punktów, pełno złota i przedmiotów magicznych, kończę grę na dobre, mam swoją twierdzę i wszyscy mają mnie za bohatera. Ponownie dziękuję za świetną solucję. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Dzięki solucji ukończyłem Morrowind. Dla Autora lub Autorów wyrazy szacunku. Należy wam się ogromne uznanie. W internecie jest ich kilka (solucji) ale ta na tej stronie GEXE jest najbardziej przyswajalna i pisana tak aby każdy mógł zrozumieć. Kawał dobrej roboty. Widać że pasja do gier aż się wylewa z tego portalu. Pozdrawiam (2022, Grudzień i jest grane w Morrowind)
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls III: Morrowind] Morrowind: Ród Hlaalu - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...