Galeryjka Deunan

Heheh. Spoko stronka, a rysuneczki wprost przecudowne. Według mnie do tej pory nie pokazywałaś najciekawszych , a więc właźić i oglądać . Np. ta ze smokiem (złote tło), albo scena pocałunku... po prostu miód na moje oczy .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz


Hurra!

zapraszam http://goha.tk/
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Muszę przyznać, że są przecudowne. Masz talent. Żeby dojść do takiej techniki, trzeba pewnie dłuuugo rysować. Chociaż nie przepadam za mangą, to to jest naprawdę świetne. Gratulacje! I czekam na nowe
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Oooo O_o jaki vamp, co jeden to lepszy (rysunek). Trzeba przyznać, że tematyka baaaaaaardzo, bardzo ;p. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to te czarne meszki, ale tylko na udach. Pozostałe są świetne, ale te, jakoś tak... paintowo-sprayowo wyglądą. A tak siateczka na ramionach... miodzio. Chyba nieźle nad tym musiałaś posiedzieć. A może jakiś akt teraz skrobniesz . I jeszcze jedno. Zaczyna brakować mi komplementów .

Ps. Nie za chuda ona przypadkiem ;p.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Shirow w ogóle nie akcentuje bioder. A ja prawie że nie umiem, dlatego wszystko w pasie wąskie. Musicie mi to wybaczyć.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
ewentualnie mozemy wybaczyc A tak serio to jest super.. chociaz fakt faktem troche ona waska ;dd i taka jakby... no nie wiem... twarz mi nie pasuje:\
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Nowości...

Wersja dla pełnoletnich - ale mi się wydaje że moja tego rodzaju grafa nie razi oczu... I bardzo się z tego cieszę.
I wersja druga
Tia, elementy się powtarzają... Po prostu ćwiczę technikę i zastosowanie.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
hehe ta druga wersja raczej tez nic nie zakrywa :]
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Robisz na siłę . Może być . Bez urazy.
Odpowiedz
Nie zabijaj Deunan ale popracuj nad cieniowaniem i anatomią. Bo masz do tego smykałke tylko chyba wiecej praktyki ci potrzeba.
Odpowiedz
Ja mam już dosyć praktyki, rysuję właściwie tylko dla przyjemności. Jak zaczęłam praktykować, to zrobiło isę to co widzicie dzisiaj, a kiedyś... Och, jak mi się moje starocie podobają. Przeszukam i poskanuję, to zobaczycie
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Tak w 100% popieram ponieważ grafiki jakie tworzysz są na wysokim poziomie i bardzo mi się podobają. Może narysuja jakąś mroczną postać :twist:

Odpowiedz
Deunan, a nauczysz mnie kolorować w programie graficznym? Bo za Chiny nie potrafię.
Odpowiedz
Deunan - świetne pracki. I ta pierwsza (ta wcześniejsza) i te nowe. W tej wcześniejszych wcale nie uważam, że ma wąskie biodra. Moim zdaniem w sam raz :mrgreen: Z tych nowych to najbardziej chyba podoba mi się trzecia. W tej pierwszej i drugej ma trochę....,bo ja wiem...za plaskie piersi chyba (nie myślcie sobie, że ja jakiś erotoman albo pedofil.... po prostu ocniam tak z mojego punktu widzenia ).

Użytkownik Ekhtelion napisał

Nie zabijaj Deunan ale popracuj nad cieniowaniem i anatomią.


Do cieniowania nic nie mam, bo się nie znam. Na anatomii to też się nie znam jakoś takoś, ale jednak trochę I w tym względzie popieram Ekhteliona, co zresztą wynikło z moich poprzednich słów.

ps.No,no. Piszę coraz dłuższe posty :mrgreen:

EDIT do postu poniżej (pozdro Rince :mrgreen: )

@Deunan - A no to zwracam honor


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Um, dziewczyny, kolorowanie .... trudna sprawa, jeśli nie nasz kontroli nad naciskiem pisaka, prawda? Tablet, tablet.... Inaczej lipa z nauki. Nie chcę waszych chęci od razu przekreślać, ale ja nie sądzę, żeby myszką było łatwo, dla mnie nie było. Upatrzcie sobie jaki program najpierw, bo to od tego też wieeele zależy... Ja lubię PS'a, nie wyobrażam sobie innego. Ja was ot tak nie nauczę używać przecież narzędzi, a sama używam najprostrzych: ściemnianie, rozjaśnianie, rozjaśnianie świateł, rozmycie, smurzenie, pędzle różnego rodzaju, sama nawet je robię, jak mi potrzeba, bo można... Smutno mi ot tak to mówić, no, ale to naprawdę trudne "uczyć" kogoś, bo narzucę wam mój styl... a chyba lepiej żebyście mieli własny, prawda?

Medvihu - cieszę się na twoją wypowiedź. Ale biust miał być mały, był nawet celowo pomniejszany No bo Mei ma taka być. Ba, ona nawet nie zwraca uwagi na kobiecość. Taki charakter...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Z twoich rysunków podobają mi się wszystkie, ale najbardziej ten pierwszy z tej strony. Ogólny wygląd jest bardzo dobry, a również akcenty stroju dodają uroku twojemu rysunkowi i postaci na nim.
Co do bioder, to wcale nie są za wąskie, chociaż niektórzy się przyczepiają. U niej pasuje to do wysmukłej postaci. Więc ten rysunek jest bardzo dobry. Powtarzam, bardzo!
Co do kolejnych rysunków z tej strony, to podobają mi się, ciekawe przedstawienie postaci, ale rzeczywiście tylko anatomia mi w jednym miejscu nie pasuje. I nie chodzi o piersi, bo są dobre , ale o brzuch. Jego mięśnie, jeżeli oczywiście to one miały być, są jakby mniej naturalne, obłe. Tylko one mogłyby być trochę inne.
Ale i tak naprawdę wszystko jest bardzo dobre i oby coraz lepsze
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Powiem tak. Z własnych doświadczeń wiem, że używanie myszki do rysowania czegokolwiek może doprowadzić tylko do frustracji. Może jeślibyśćie posiadali jakiegoś laserowego potwora pokroju MX1000 to moze by to inaczej wyglądało ale i tak wąptpie. A teraz mam pyatnei do ciebie Deunan. Jak to jest z tymi tabletami, co jest ważbe przy wyborze? Czy należy traktować np. to że jest formatu a5 jako minus? Tak sie przymierzam do zakupu (od dawna) ale nigdy nei wiem za bardzo na co patrzeć. Zwłaszcza, że głównie widuje sie produkty pentagrama gdzie wyboru dużego raczej nie ma...
Odpowiedz
Wybór wielkości przestrzeni roboczej zależy od preferencji... i wolnego miejsca na biurku. Przekonałam się, że najlepiej mi idzie, kiedy mój pentagramek leży na biurku pod tym samym kątem co monitor, ale zdarza mi się zrobić rysunek "na kolanie" (w tym przypadku format a5 traktuję jeko dużą zaletę). Słyszałam, że małe formaty poleca się "na próbę" lub "dla początkujących", z czym kompletnie się nie zgadzam, po prostu sądzę, że do możliwości mojego kompa nadaje się dobrze (cienki monitor, pracuję na rozdzielczości 1024x768, bo przy 1200x1600 odświeżanie mam po prostu tragiczne, oczy wysiadają), to jest raz. Dwa - oczywiście kasa XD (mój tablet to był właściwie prezent od mojego chłopaka kupiony na aukcji. Poprzednia właścicielka używała go z kilka razy, bo najwyraźniej przerzuciła się na coś większego).
Jeszcze inni narzekają na markę: uprzejmie zawiadamiam, że mój Pentagram działa bez zarzutu, nasick jest taki, jaki być powinien, czasem zadrży, jednak są to niesamowicie sporadyczne przypadki i wszelkie blędy wynikają nie z winy sterowników, ale raczej za długo pozostającego na dysku systemu (jak Sławek przetrzymał instalkę WinXP ponad półtora roku, to ja nie wiem...)
Jednak nie polecam tabletu i piórka do poruszania się w Windzie - idzie to strasznie powoli.
No i tak to wygjąda z mojej strony... Wiem że niezbyt dużo może to pomoże, jednak gdybym miała coś do porównania...
------------------------------------Edit---------------------------------------
http://members.lycos.co.uk/sectionnine/pli...t/goha_c062.jpg
Fanart z Lineage, 2 taki wykańczany o 2giej w nocy :F
Doom Plate rlz ;D
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Fan Works

Galeryjka Deunan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...