Przywitania

Heh co prawda zły dotyk boli ale to nie to ;]


Odpowiedz
Cześć Pyjak, siema aMorek, witaj Darnok, dzień dobry Ekhtelionie.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Dziękować, dziękować za przywitanie Theo ;] Witam w nowym dniu ;] Czuje się jak nowy ;p Witajcie Bracia i Siostry świata GE ;]


Odpowiedz
Zróbmy jeszcze jak to mają w kilku robotach identyfikatory i odmeldowywanie się w systemie co rano. Nie przesadzacie nieco? Pyjak, Ty tu jesteś od jakiegoś czasu, a to temat dla nowych
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Heh coś chyba za bardzo się zżyłem tak z GE jak i z fae ;p A pamiętam początki jak jakiś Leg [nie pamiętam kto] zwrócił mi uwagę o nick Pyjak w fae ;] Pobyłem kilka dni w pierdlu ale zrozumiałem nieco zasady ;] A jakby nie fae to i GE bym nie znał ;]


Odpowiedz
To ja powiem dzień dobry. Przedstawicielka tzw. płci żeńskiej, Hanyska z dziada pradziada. Tegoroczna maturzystka i fanka dobrej fantastyki (jednak moje jej pojęcie jest... oryginalne)
A więc dzień dobry
Pewien filozof był wstrząśnięty, gdy mu Russell powiedział, że ze zdania fałszywego wynika prawdziwe. Filozof na to "Ma pan na myśli, że ze zdania, iż 2+2=5, wynika, że jest pan papieżem?". Russell zgodził się z tym. "Czy mógłby pan tego dowieść?" zapytał filozof. "Oczywiście"- padła odpowiedź- "Załóżmy, że 2+2=5, odejmijmy od obu stron równania 3 i wyjdzie na to, że 1=2, przenieśmy lewą stronę na prawą, a prawą na lewą, wtedy mamy 2=1. Papież i ja to dwie osoby. A skoro 2=1, to papież i ja to jedna i ta sama osoba. Jestem więc papieżem."

Я с тоски залезу на большую ель!
Хоть бросай кадило и поллитру пей
Блудливой плоти тяжкий потаскушный грех!
Теперь на небо не могу смотреть при всех!
Odpowiedz
Jak to pewien Anglik powiedział po "polsku" - Guten Morgen!

Witaj i pamiętaj - fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić się na całego!!!
Odpowiedz
O, Ate. Dobrze cię widzieć Może zostaniesz na dłużej?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tak, ja też jestem za tym, byś została na dłużej. Za mało tu nas. Znaczy, kobiet za mało

No i cześć przy okazji
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz

Użytkownik Medivh napisał

O, Ate. Dobrze cię widzieć Może zostaniesz na dłużej?
Wiesz... Prawie rok rejestrowałam się na tym forum, no to raczej zostanę na dłużej
Pewien filozof był wstrząśnięty, gdy mu Russell powiedział, że ze zdania fałszywego wynika prawdziwe. Filozof na to "Ma pan na myśli, że ze zdania, iż 2+2=5, wynika, że jest pan papieżem?". Russell zgodził się z tym. "Czy mógłby pan tego dowieść?" zapytał filozof. "Oczywiście"- padła odpowiedź- "Załóżmy, że 2+2=5, odejmijmy od obu stron równania 3 i wyjdzie na to, że 1=2, przenieśmy lewą stronę na prawą, a prawą na lewą, wtedy mamy 2=1. Papież i ja to dwie osoby. A skoro 2=1, to papież i ja to jedna i ta sama osoba. Jestem więc papieżem."

Я с тоски залезу на большую ель!
Хоть бросай кадило и поллитру пей
Блудливой плоти тяжкий потаскушный грех!
Теперь на небо не могу смотреть при всех!
Odpowiedz
Lepiej późno niż później


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Grzebiąc po forum znalazłem ten wątek więc,

Witam. Krix jestem. Student OŚ z Poznania. Pochodzę ze Skierniewic (takie cuś między Łodzią a Wa-wą). Jestem anonimowym leniwcem od ponad 21 lat. Jak się nie lenie to grywam, najchętniej w rpgi ale jak brak ludu to i w crpga se zagram, to tyle, no. Niech nie będzie, że nie kulturalny i się nie przedstawił.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Wiem że jestem tu od jakiegoś czasu, ale tu dopiero teraz trafiłem, wiec: Hellou nowym i starym userom.
Odpowiedz
Nom ja tu jedyne dopiero dwa dni, ty tu już spędziłeś prawie tydzień XD
(czas spędzony na forum)
Odpowiedz
← Użytkownicy

Przywitania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...