Przywitania

No własnie!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Hej!
Jestem tu nowa, więc uznałam, że wypadałoby się przywitać Mam nadzieję, że forum żyje i będę mogła zabawić tu dłużej
Odpowiedz
Jakieś oznaki życia są widoczne od czasu do czasu.
Odpowiedz
Drogi Jezidzie! Nie demotywuj rekrutów!

Witamy Laulajatar - u nas wieczna biesiada!
Odpowiedz
Jak demotywuję, skoro motywuję?
Odpowiedz
Tu jest sporo nieumarłych .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Witam, stary gracz z długim stażem. Neverwinter, Dota, Warcraft. Na forum zarejestrowałem się głównie dla działu o Neverwinter. Czy są może użytkownicy z Doliny NWN, która upadła?

Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Witamy, witamy! I łatwo nie wypuścimy.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Witam, witam. Mam nadzieję że jesteś fanem starych, klasyków c-rpg
Odpowiedz
Ojojo. Ja się dopiero teraz ze wszystkimi witam.

Hello!
Odpowiedz
Tak naprawdę to jedynym cRPG jakie znam to NWN, Baldru's Gate oglądałem tylko. Dziadek DN4 nie ma czasu tyle ile by chciał Ostatnio jak siadłem do kompa miałem tylko czas na zrobienie postaci Aribeth (grywalnej) w sensie wygląd jak z podstawki. A teraz spadam do roboty, dobrej nocy i do zobaczenia
Odpowiedz
Halo halo, dziń dobry witam bardzo serdecznie!
Jak tam zdrowie, żyjesz czy tak nie za bardzo?
Odpowiedz
Witam Wszystkich, sprowadził mnie tutaj dział o grach - jakoś tak wyszło że ostatnio często gram w cRPG. Dodatkowo lubię dobre fantasy więc myślę że byt na tym forum będzie ciekawym doświadczeniem.
Odpowiedz

Cytat

... byt na tym forum będzie ciekawym doświadczeniem

Czuciowiec! Ostrzegam, exp przydzielany jest skąpo.
Odpowiedz
Czuciowcem chyba nie jestem - ale akurat tak się złożyło że właśnie odwiedzam Przybytek Zaspokajania Żądz Intelektualnych
Odpowiedz
A więc tutaj się przywitam tak w miarę kulturalnie: Dzień dobry, w ten zaiste piękny dzień wpadłem na te forum i wielcem ciekaw czy warto tu w ogóle się zasiedzieć.

Hello darkness, my old friend...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Przywitania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...