Przywitania

Zgodnie z tematem: Cześć!
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Nie możliwe Rang powiedział cześć xD No to w takim razie Witam.


Odpowiedz
Witałem się? Chyba nie...

Witam.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Cześć ludziska
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Witam Wszystkich..Lubie Gry Typu GTA (ach te strzelalinki ) ... Wiedźmin..Własciwie To Wiedźmina Całego Przeszedłem - masz problem z tym?pisz do mnie :] ..
Tylko Hip-Hop...
Odpowiedz
Dzieńdoooobry.

Mam nadzieje, że nie pobiją za wygrzebanie takiego starego tematu?
Odpowiedz
Jasne, że nie pobiją. Może co najwyżej poturbują lekko. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
eee... kurcze też nie wiedziałem, że taki temat istnieje . Powinien się pojawić zaraz po 1 logowaniu

Ale nadrobię teraz straty:

Dobry wieczór, bardzo wiele słyszałem o Was dobrego, dlatego postanowiłem do Was dołączyć. Póki co nie zawiodłem się na Gameexe

A teraz życzę dobrej nocy,bo czas lulu, gdyż rano trzeba na pociąg gnać
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Powitać,

dowiedziałem się o forum od znajomego... i jestem...
Odpowiedz
Ups, zapomniałem się przywitać. Pora wreszcie to nadrobić.

Cześć na imię mam Krzyś i jestem Rangerem. Tak, takim prawdziwym - biegam po lesie i nachrzaniam mieczami kłusowników... Właśnie (tzn. dwie noce przed dniem w którym się tu rejestrowałem) wypościli mnie z takiego bardzo przytulnego pokoju z obitymi materacem ścianami i bez klamek - byłem tym faktem trochę zdezorientowany. Delikatnie rzecz ujmując - nie wiedziałem co mam dalej ze sobą robić. Więc zacząłem pisać. W internecie, bo tam łatwiej. Uznałem, że lepsze to niż chlanie taniego wińska i strzelanie z łuku do przechodniów. A, zapomniałbym! Myślę, że warto to dodać - lubię gry cRPG i RPG, ze szczególnym uwzględnieniem serii D&D. Po za tym czytam książki i nie znam się na grzybach.
Odpowiedz
No cześć Krzyś. Wielbłąda?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Zależy od ciężaru Twojej sakiewki, effendi.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ależ ja biedny człowiek lasu jestem. Cóż ja mogę dać w zamian, szejku? Skorę z lisa, rysunki własne Deneritcha czy sieć Couruna? Mam jeszcze na zbyciu konsolę Ouya i dwa kapsle... To co, ubijemy interes?
Odpowiedz
Yalla łowco, idź na pustynię i przynieś mi dorodnego derwisza.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Czy Dalejdalejgdziemójsłownik liczy się jako dorodny derwisz?

[Dodano po 13 minutach]

Oj, chyba Daleja nie weźmiesz.... Więc po cholerę zabierałem go z pustynie gdzie tkwił przykuty do jedynej w okolicy skały? Hmm, teraz powoli zaczynam rozumiem czemu ktoś go tam zostawił... I to przykutego.
Odpowiedz
Cześć!

Ja z nikogo nie drwię! Nie jestem drwiszem!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Może i on dorodny, ale derwisz wcale.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Przywitania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...