Centrum Oceny Avatarów

Eeeee no skąd że znowu Przecież na pierwszy rzut oka widac że to chomik z rodzaju Atisseus
Odpowiedz
Ja też myślałem, że to Hamtaro Ale avek jest taki... milutki?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Avatar Atis jest taki puszysty, że można by go schrupać
Ale kto chciałby jeść chomiki?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja mam takie pytanie do Atis a mianowicie ... Kiedy skonczysz nabijanie postow w tych 3 tematach o sigach fotkach i avkach ? bo to sie nudne robi, a takie monster posty jak ten powyzej to juz wogole pokaz szczytu twoich mozliwosci ... no a zeby nie bylo tak calkiem offtopowo to jak wam sie podoba moj awatarek po powrocie ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Twój avek Anela jest taki taki ciemny i taki mroczny i zły

To chyba niedługo będzie najbardziej pospolity komplement (?) na GE... mroczny i zły... - Jasny i Dobry Rince

Ta babka która jest na tym avku mogła by zabijać wzrokiem

Zabijać wzrokiem? Ładne oczy i tyle...
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A mnie się avek Angeli kojarzy z... z feministką wybacz Angelo ale wzrok tej pani mówi "nie podchodź bo Ci wyrwę serce" Ale czy to jest złe ?
Odpowiedz
Amputacja serca niejest zła, jerzeli jego posiadaczowi niejest jush potrzebne
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kurcze, ciągle same mroczne avy. Zabójcy, wampiry, puszyste chomiki ( uśmiech do Atis), demony i upadli paladyni. Samo zło Gdzie tu miejsce dla skromnego żołdaka...
Odpowiedz
Cóż... jasność to już przeżytek Wszystkich pociaga The Dark Side of Power I to nie tylko w wirtualnym świecie. Przykład - Olo i jego miszczu jaki tam miszczu, znajsc mi jakiegos tak samo efekciarskiego bossa muzyki metalowej to zmienie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja mam bardzo wyrazistego ava... Ale on chyba nie jest mroczny i zły...
Na marginesie - też myślałem, że to Hamtaro, ale zwykły chomiczek w stylu Joan... No cóz xD
Odpowiedz

Użytkownik Strażnik dnia Feb 19 2006, 07:43 PM napisał

Kurcze, ciągle same mroczne avy. Zabójcy, wampiry,  puszyste chomiki ( uśmiech do Atis), demony i upadli paladyni. Samo zło Gdzie tu miejsce dla skromnego żołdaka...

[post="40897"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




No wiesz Strażniku, czy ja wyglądam na mrocznego i złego?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Cytat

No wiesz Strażniku, czy ja wyglądam na mrocznego i złego?


Wg mnie jak najbardziej Tylko ci kalkulator na klate dać, hełm na głowę, urządzenie do odglosów:
"khhhhh...khhhhh..."
i już Darth Jacob jak malowany

Cytat

Ja mam bardzo wyrazistego ava... Ale on chyba nie jest mroczny i zły...


No jak to? On zapodaje mroczną stronę naszego języka


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Avatar Angeli to zuo! A co do teori Teriona to hehehe świetnie to ująłeś. I wuierz mi, że nie bardzo się pomyliłeś ;] Jakób też jest zuy i też dark side of the power (masz długie włosy i słuchasz metalu, na stos!)

Avek Atis pozstanie przez mnie nie skomentowany, ale on nie jest zuy (wyjątek o_O).
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
VL a może Ty sie rozejrzyj za nowym avem? bo jakos mi on znajomo wyglada
Odpowiedz
Grasz w Vampire:Maskarada więc nie dziw, że wygląda "znajomo" (bo własnie z tego jest). Mnie on się podoba i to bardzo. W dodatku w dziale jego tworzenia brały dwie bardzo ważne dla mnie osoby, wieć ma coś więcej niż bycie zwykłym "obrazkiem".
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nie no jesli tak to rozumiem moj avek nie ma zadnych specjalnych zdolnosci ani ważnych twórców...
Odpowiedz
Nie każdy ma takie szczęście jak ja;] A że ja dostałem je dawno temu to wcale nie mam zamiaru go wypuszczać. Avatar przypuszczalnie zostanie do końca (czego? nie wiem). No chyba, że te dwie osoby znów zaszczycą swoimi dłońmi przy jakimś innym avku dla mnie ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Widze że VL to firma z renoma i nie przyjmuje byle czego Pozdrów tych twórców ode mnie i ponagl do stworzenia czegos co nas wszystkich olśni i zaskoczy
Odpowiedz
Oczywiście, że nie przyjmuję byle czego i od byle kogo. A co do tych osób to one to przeczytają nie martw się. A i zapamiętaj, artystów się nie ponagla. Tworzą kiedy chcą i uwierz mi, wolę dłuuugo poczekać i dostać prawdziwe arcydzieło niż Coś robione "na siłę".
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...