Zdjecia forumowiczow

Hmm, w jakim sensie "normalne"? Bo o ile znam twoje upodobania Dany, długich herów to ty nie lubisz A takowe właśnie mam. Chyba, że mam je taktownie związane przepaską i to jest twoim zdaniem "normalne". Wyjaśnij proszę
Odpowiedz
Dobra, kończmy ten temat. Ogólnie nie przepadam za włosami długimi (czyli np. takimi, jakie mają metale). Tobie już rzeczywiście odrastają i masz powoli podobne do tych, co kiedyś. Właściwie to się aż za dobrze nie przyjrzałem, że masz opaskę. Powoli wpadasz w dział "włosy długie" Kończymy to
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ohoho! Kogóż to widzą me piękne oczka? Na pierwszym zdjątku wyglądasz jak Chrystus po weselu w Kanie Galilejskiej. A cóż to za bąbel w twych ramionkach, hę?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Użytkownik Devilus dnia pią, 22 cze 2007 - 17:46 napisał



Emo! Goddamn, coś ty zrobił?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ta mala to moja siostra, zajmowalem sie nia gdy bylem u moich rodzicow za Odra.

@Jakob. Sorry, ze juz tak bezposrednio, ale z pewnoscia tyle miales do czynienia z emo w polsce co ja z plemionami z afryki. I twoj komentarz nie zrobil na mnie zadnego wrazenia, nudza mnie juz ludzie piszacy emo to emo tamto, narobilo sie was na forach jak much owocowek. Nie ubieram sie jak emo ani nie slucham emocore, wiec wypraszam sobie. Thx in advance
Odpowiedz

Użytkownik Devilus dnia sob, 23 cze 2007 - 18:03 napisał

@Jakob. Sorry, ze juz tak bezposrednio, ale z pewnoscia tyle miales do czynienia z emo w polsce co ja z plemionami z afryki. I twoj komentarz nie zrobil na mnie zadnego wrazenia, nudza mnie juz ludzie piszacy emo to emo tamto, narobilo sie was na forach jak much owocowek. Nie ubieram sie jak emo ani nie slucham emocore, wiec wypraszam sobie. Thx in advance

[post="70858"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Naturalnie, wiem, że tego nie słuchasz... nie miałem na celu Cię obrazić, mój post był bardziej w żartobliwym tonie

Ale uwierz mi, miałem do czynienia z Emo i najbardziej dziwna dla mnie jest ta otoczka wiecznego smutku i cierpienia wzięta znikąd, bo w życiu im się układa...
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Moda, przejdzie z czasem, ja juz takie wlosy mialem wczesniej zanim w polsce ktokolwiek wiedzial co to emo jest, dlatego mnie szczegolnie takie uwagi irytuja. Zrozumialbys mnie jakbys gral w l2 i uczeszczal na ich forach, tam jak ktos ma jeden z tzw emo haircut, to juz jak owce becza "omg emo emo, go cry /wrist "
Odpowiedz

Użytkownik Devilus dnia sob, 23 cze 2007 - 18:47 napisał

Moda, przejdzie z czasem, ja juz takie wlosy mialem wczesniej zanim w polsce ktokolwiek wiedzial co to emo jest, dlatego mnie szczegolnie takie uwagi irytuja. Zrozumialbys mnie jakbys gral w l2 i uczeszczal na ich forach, tam jak ktos ma jeden z tzw emo haircut, to juz jak owce becza "omg emo emo, go cry /wrist "

[post="70867"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja rozumiem... sam chciałem mieć taką fryzurę, jednak opcja zapuszczenia dłuższych kłaków wygrała... dlatego mówiłem, że tamten post był w żartobliwym tonie .
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Trzeba mieć konto na gronie? Bo inaczej odprowadza nas do strony głównej.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tak mi się zdaje Ja nie ma tego problemu
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Up
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
Otóż stałą się rzecz niebywała... Tak, brawa dla tej pani i tego pana! Obciąłem się... Szykujcie się na klimaty post-apokaliptyczne...

Before...
After...

Muahahahaha!
Odpowiedz
Lepiej ci w krótkich - zdecydowanie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Orzesz w mordesz. I coś narobił! Wyglądasz jak... jak.. jak.. normalny człowiek. Buuuuuuuu
Lepiej było w długich.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
AAAAAAAAAAAA!! Wreszcie można twarz zobaczyć
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Jako, ze wyglądu swego się zbytnio nie wstydzę, dam zdjęcie. Jedno tylko oczywiście.

No i przepraszam, że takie poruszone, ale dopiero później zauważyłam, że nie było ustawione na automat.
No to, ja już dłużej się rozwodzić nie będę.

Mua.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Hmm, rzeczywiście, nie masz się czego wstydzić Ładna z ciebie dziewczyna. I w dodatku Wiedźmina lubi... Czemu w mojej okolicy takich nie ma?

[Dodano po chwili]

Oto nowa fotka.
Photo
Odpowiedz
Faktycznie ładna Eni i w pełni przychylam się do opinii Strażnika, który większość swoich fotek które widziałem robi na tle owej szafki - przez to trudno mi rozróżnić te zdjęcia i dziele je na przed i po zmianie fryzury:)
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...