Zdjecia forumowiczow

Wszyscy są ładni (wyszeptał brzydki stylista...) i niech ktoś powie, że gdzieś żyje brzydki człowiek *potrząsnął ręką, której dłoń zaciskała się na odpowiadającej za przeładowanie shotguna części. Błogi odgłos go uspokoił*

Strażniku... A nie myślałeś (jak już długie włoski na głowie miałeś), aby tył zostawić, ale określić bokami, dopuścić wgląd nad uszami robiąc zaokrąglenie no i oczywiście grzywkę lekko dłuższą niż teraz? Korzystasz z ciemnych ubrań i masz ciemne włosy q-Q Winno fajnie pasować, ale to zdjęcie, a nie real i ocena może być przeróżna q-Q (Zrozumieliście oczywiście o czym mówię z fryzurą? )

Emi - poważne kobiety rzekomo w cenie, ale uśmiech do takiego zdjęcia byłby niczym skrzydła dla anioła (ależ ja dzisiaj czytelnie pisze q-Q to przez prace s/)
Odpowiedz
Jakże rozbudowana i rozwlekła wypowiedź Ekh... Normalnie trolle więcej gadają od ciebie krasnoludzie Ale skoro już tu jesteś to może pochwalisz się fotką?
Odpowiedz
Bylo takie jakieś powiedzenie o kaktusach na rekach...

No i milo widzieć kolejna dziewczynę na forum
Strażnik, ladna szafka No i plakacik.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Cytat

Jakże rozbudowana i rozwlekła wypowiedź Ekh... Normalnie trolle więcej gadają od ciebie krasnoludzie  Ale skoro już tu jesteś to może pochwalisz się fotką?


Nie
Odpowiedz
Ekht, czyżbyś sie wstydził? ;>
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jeszcze na zjeździe się przeraza twojego wyglądu Trzeba zrobić zjazd!!!
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Równo za 12 dni miną trzy latka od kiedy tu jestem Chyba pora więc na odświeżenie zdjęć Reklamacje kierować do mojego menadżera

Zdjęcia z wakacji, z których przed chwilą (znaczy się wczoraj) wróciłem :

*Zbliżenie Oo
*Murek

Kumpel kupił pierścień z LotR'a... Nieopłacalne, ale skoro kupił to czemu nie zrobić zdjęcia ;d

*Łał łał
*Pierścień
*Sakiewka

Koleżanka zrobiła mi irokeza... Wyglądałem jak pedał, ale było przynajmniej śmiesznie

*Och!
*Hehe

Zdjęcia z dzisiaj. Trochę już za długie włosy mam i mi się fryz zmechacił nieco ; ]

*Uśmiech
*Ave Satan


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A oto zdjęcie upamiętniające historyczny (histeryczny) moment. Spotkało się dwóch adminów, we wsi Żarnowiec, nieopodal niedokończonej elektrowni jądrowej....

Pstryk!
Odpowiedz
Nazin?! Uszczypnijcie mnie ktoś bo chyba śnię :0

Nie wiem dlaczego, ale od razu rzuciło mi się skojarzenie Man in Black xD

Odpowiedz
Nazin ujawnił się po ponad 3 latach Oo To kto nam jeszcze został? Ekh i Tokar?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jol zdjęcie
Publika przyjmie z ciekawoscia.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Publika to przyjęła, ale ja skrzydełek nie kupuję.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...