Zdjecia forumowiczow

Czemu wszyscy trafiają za pierwszym razem?
A muszę się uśmiechnąć, bo to zdjęcie i wisi w klasie. Enyłej, to jedyne zdjęcie, od czasów zamierzchłych, na którym nie mam zamkniętych oczu i nie wyglądam jak... idiota.
Odpowiedz
Widzisz, robisz się rozpoznawalna. Jeszcze trochę, a zaczną prosić o autografy na ulicy
Odpowiedz
Wątpisz w moją idealną, boską i skromną osobę, Ekh? To jakbyś powiedział, że Jaśnie Pan Giertych ma mądre pomysły dotyczące polskiej oświaty.
Odpowiedz
Dany'ego się domyślam, Atis już dawno widziałem (czyżby dA? ;p), a Strażnik ma moją koszulkę! xDD
Wredota xD
Odpowiedz
JA mam TWOJĄ koszulkę Fin? Nie, nie, nie... To TY masz MOJĄ koszulkę

No no, nie krytykujcie pana Giertycha, to nieładne... Ja tam go bardzo "lubię".

No, a teraz czekamy, aż Ekh i Nazin ujawnią swoje twarze Dajecie chłopaki.
Odpowiedz
Da sie słyszeć odgłosy szalejącego tłumu "open the door! open the door!]

Jak to krzyczał mój kolega gdy na scenie pojawili się chłopaki z comy? "Oni tu są! arrrrrr" x]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nieeeeeeeeeee... *tłum wydał z siebie dziwny dźwięk*


Jakaś impra?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ale my prosimy o fotografię prawdziwych was, a nie jakichś krasnoludzkich wyobrażeń o sobie Nie ma co się wstydzić, naprawdę.
Odpowiedz
Fotografii nie mamy bo wszystkie demony z aparatów popadają w depresje widząc ile pijemy i nie chcą malować obrazków

Cytat

Jakaś impra?


Imieniny wujka Trzaskogębego z atrakcją "ogr w torcie". Na obrazku widać jak Nazin szykuje się do rozbicia kolejnego antałka udrażniacza.
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia pią, 04 maj 2007 - 18:10 napisał

Fotografii nie mamy bo wszystkie demony z aparatów popadają w depresje widząc ile pijemy i nie chcą malować obrazków

[post="62101"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ooo, Ekh. Podeślę Ci swojego paczką. Ile on już widział, to szkoda gadać. Także nawet Wy go nie wystraszycie, chocby i po beczce tego krasnoludzkiego specyfiku . Tylko spróbuj go nie odesłać. Po kilku dniach zacznie się robić niespokojny, a po tygodniu zacznie Cię gryźć w nocy po paluchach u nóg, a zdjęcia będą dopiero wtedy będzie malował szpetne .

OK. Też już dawno się nie pokazywałem . Za te zdjęcia mogę nie dostać aplauzu od niektórych (np. Warszawiaków ), ale co tam:

Bardziej hardcore'owa wersja zgadaywanki Atis . Gdzie jest Rincewind?

O tutaj!

Teraz już bez szukania .

Jaaaatttaaaa!

Tak się zastanawiam nad jeszcze jednym...





...




a dobra, pośmiejcie się .

Tadam!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja ci dam spokój, bo jestem neutralny w kwestii piłki nożnej, ale znam kilka osób, które by cię... no
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Widzę żeś widzewiak, szacuneczek . A na pierwszym zdjęciu nie chciało mi się Ciebie szukać, jest jeszcze trudniejsze od "gdzie jest Wally" .


Odpowiedz

Cytat



złapcie się czegoś jeśli możecie, dzieci muszą wyjść, osoby z rozrusznikiem serca mogą być narażone...

Wojo:




skoro wiecie jak wyglądam, to znaczy że już się przed wami nie ukryje i jakiś krasnoludzi topór może mnie dorwać ...
Odpowiedz
Ja już widzialem wcześniej W umundurowaniu
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Hmm...

Długie włosy, harcerz, lubisz Metallikę, generalnie swój chłop jesteś . Ja co prawda już nie 'harcerzę', mam jednak miłe wspomnienia z tą organizacją związane.


Odpowiedz

Użytkownik Rincewind dnia wto, 22 maj 2007 - 14:58 napisał

(...) Bardziej hardcore'owa wersja zgadaywanki Atis . Gdzie jest Rincewind? (...)

[post="66403"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tutaj?

http://img85.imageshack.us/img85/7779/6h785lguu4.jpg
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Moja morda



A teraz oryginał




Dołącze później jeszcze kilka zdjęć jak tylko otrzymam je na płycie :]

Odpowiedz
No, przynajmniej jakaś osoba, co nie ma długich włosów
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...