Zdjecia forumowiczow

Ja dzieci nienawidze... starszy przyrodni brat który jest jak rozpieszczony bachor... A pomysły ma jeszcze gorsze... Więc ja dzieci póki co unikam chociaż moja kuzynka ma "fajnego" synka który jest śmiercionośną bronią... zamęczy każde zwierzątko jakie pełza, pływa, skacze, lata czy biega... Ogólnie z dzieciaka jest beczka a ma dopiero 10 lat...
Odpowiedz
Ciągnąc dalej ten offtopic . Dzieci to w końcu tacy mali ludziowie. Każdy nim kiedyś był w końcu. A to jakie są zależy od tego jak są wychowywane...
Odpowiedz
Wyliniałem na lato
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Powiem jedno - nie ty jeden Ściąłem te moje póltoraroczne kudły, i teraz ponoć przystojniejszy jestem
W każdym razie chłodniej. I szybciej schną. I mój kot nie ma się już czym bawić. I już nie można na mnie zwalić winy za włosy w zupie

Na marginesie - padało?
Odpowiedz
Faktycznie, ściąłeś włosy. Postaram się umieścić tutaj moją fotkę przed wyjazdem do Tunezji, a gdy wrócę, kolejną. Zobaczycie przemianę w murzyna
Odpowiedz
To tylko ja nadal ostro zapuszczam... Dobrze wiedzieć;]

Postanowiłem trochę odświeżyć swój image. Dwie fotki ze wczoraj.


Z daleka

Z bliska
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A żeś se miejscówkę wybrał....polowanie na Wilkołaki?
Odpowiedz
Nie..Tam tylko jest cmentarz wojskowy...;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
O to moja fotka zrobiona na wakacjach. Poza specialna xD

FOTO
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Olek opowiadał że jak go odwiedziłeś z kolegami to nie byłeś już taki wampirek jak na zdjęciach albo podczas rozmów na necie

Nie taki wampir straszny jakim go malują xD

Odpowiedz
No nie wytrzymam... Czy ty VL masz jakieś kompleksy? Jesteś jedyną osobą która regularnie daję tu swoje fotki. Co się tak reklamujesz?
Odpowiedz
Kompleks? Chyba wyższości bo daję fotki bo przecież taki boski jestem ;]

A co do kwestii Ola, to cóż...Co niby miałem robić, wbić mu się w gardło? Nawet nie widział ile razy mu zerkałem na tętnicę ;] Ale taka własnie jest maskarada...Na tym ona polaga przecież ;] Zatem jeśli tak mówi Olo to tym lepiej dla mnie. Nie wyszłem z wprawy i mogę czuć się bezpieczny xD
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Heh, teraz żałuje, że nie wziąłem aparatu cyfrowego, który zostawiłem w pensjonacie. Zrobilibyśmy sobie razem zdjęcie a tak to o. A tak swoją drogą to juz spotkałem się z dwoma userami GE. Kurcze byłem niedawno w Krakowie, ale na śmierć zapomniałem o tym, że mieszka tam Nazina, a przecież mógłby wpaść na chwile na Stare Miasto ;D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Taaaa, taka okazja nie zdarza się nazbyt często więc zmarnowałeś okazje uwiecznienia ze sobą kogoś takiego jak ja! xD Nie martw się jednak. Może jeszcze w przyszłości nasze drogi się skrzyżują. A, że Nazina nie odwiedziłeś to szkoda bo przecież to admin a spotkanie go to fajna sprawa xD
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik VL dnia Aug 7 2006, 08:59 PM napisał

bo przecież to admin a spotkanie go to fajna sprawa xD

[post="46769"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ta, mógłbym go pocałować w pierścień tfu to nie ta osoba Ale spoko w Krakowie dość często jestem przejazdem, wystarczy, że będę miał jego nr na koma i jak cos to dzwonie i sie spotykamy na Starym Mieście
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
To i może ja się wtedy mógłym zgarnąć się do Krakowa. Tylko musiałbym wiedzieć kiedy i, najważniejsze, na ile. Bo jeśli na tyle co wtedy z tobą Olo, to to mi się po prostu nie opłaca. Ale np. na prawie cały dzionek to czemu by nie...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ok, to teraz ja ;D

Troche starsze...

Troche nowsze...

[Dodano po chwili]

To jeszcze jedno w różowych okularkach ;D

KLIK
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jednak lepiej ci było w długich włosach. Cóż cię bracie skłoniło do ścięcia się? Chyba upały nie były aż takim przekonywującym argumentem...
Odpowiedz
Tutaj dodam fotkę, którą zrobiłem kilka dni temu ok. godz. 23, podczas wmawiania ludziom, że nadciąga ptasia grypa: Stoję po prawej stronie.
Ptasia grypa
W najbliższym czasie zrobię fotki, na których będzie widać moją twarz...









Odpowiedz
Reminiscencje z wakacji... Przyznam się szczerze, że ciągle patrzę osłupiały na moją małą elfkę i z niedowierzaniem widzę, że rośnie jak na drożdżach . A same wakacje średnio udane. Całkiem niezły goodtime nad jeziorkiem w mazowieckich lasach i koszmarne dwa tygodnie nad morzem(deszcz, burze i huraganowy wiatr, brrr...).

Tata i małolata


Wesołe jest życie staruszka ;-)


Mała Ari i duża bryka


Jump! Jump! Jump!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...