Zdjecia forumowiczow

Atis nie wiem czy widziałaś mojego wrzuta na poprzedniej str.
Odpowiedz
Rince - no wiesz, marnujesz płyty na łańcuszki... Tak trzymaj Ten pancernik jest rzeczywiscie fajny. Że ci się chciało go kleić...

Pomysł z pokazaniem pokoju jest jak najbardziej chybiony. Ja sprzątam od święta do święta... No chyba, że dostanę opieprz od rodziców A kompa mam w pokoju u brata więc jak goście przychodzą to wystarczy, że tam posprzątam


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Podobnie jest zemną, przy moim monitorze wytworzyła się swoista piramida ze płyt cd.
Ostatnio moja młodsza siostra wyciągła jedną ze spodu, i ...........miałem kolejne zajęcie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
I tak mnie nie przebijecie! U mnie przy monitorze i w okolicy aktualnie są same husteczki higieniczne. Zwykle jest to jedzenie przeróżnej maści, opakowania i kubki/talerze...
Odpowiedz
Blah... U mnie jest taki bałagan, że do łózka można się dostać tylko skacząc o tyczce
Ale kompa mam w piwnicy, więc tam w miarę czysto jest... [nie licząc jedzenia róznej maści, resztek i opakowań przy monitorze, ale to co tydzień znika... ]
Odpowiedz
Tylko po tygodniu? Starry, daleko ci do mnie. U mnie takowe śmieci znikają po 3-4 tygodniach. No chyba, że są jakieś wyjątkowe sytuacje.
Odpowiedz
Luuuudzie bardzo "faaaajnie", że macie sajgon w pokojach ale nie trzeba o tym na forum pisać w taki sposób jakbyście z tego dumni byli.

True True, jak chcecie sobie ponarzekac na swoje pokoje te sobie zrobcie osobny temat...

P.S Ekh sorki za wciecie

by OLO


W sumie to niegłupi pomysł...
Odpowiedz
Eeee no stary pełen profesional !!! wampir byłby z Ciebie jak w morde strzelił


spoko fotki, tylko szkoda że w dzień i bez ogniska xD


ps: widzę że posiadasz taki sam łańcuszek jak ja - splot galibardi czyz nie?
Odpowiedz
Byłby...Obrażasz mnie <_<' za takie słowa w rzeczywistości robię brzydkie rzeczy (nie powiem jakie, nie będe was bardziej demoralizował). W dzionek bo potem nie miałem możliwości dostania cyfrówki w swoje łapska.

A co do łańcuszka to nie wiem co to jest...Dostałem na dzień ojca...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Bueh no to juz wiesz


A co do wampiryzmu to wybacz Widzisz jak mnie zmyliłeś wspaniale zamaskowany....
Odpowiedz

Cytat

Dostałem na dzień ojca...


Dzień ojca?! o.O

No a co do zdjęć - jak powiedział Terion "pełen profesjonalizm" . Zastanawiam się, czy sam je robiłeś na statywie czy ktoś ci robił? . No i dużo lepiej ci w dłuższych włosach... zapuszczaj, zapuszczaj ... coś mi się zdaje że masz takie włosy jak ja , tzn. że też ci się będą nieźle zawijały na końcach
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Robił mi mój druh. Zna się na tym więc oddałem swoja facjatę pod jego oko (i ręce;]).

A co do włosów. To też tak myślę. Już mi się zawijają na końcach (szczególnie te tylnie) chociaż tutaj jakoś tego szczególnie nie widać. Mysle czy czasem nie walnać na ten tył żelu aby je "uziemić"...

A teraz coś EXTRA

Takie coś...Abyście o mnie pamiętali...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
O boże, jak zobaczyłem na zdjęciu "Extra" tą zaspę śniegu, to mi się odechciało wszystkiego... ja chce lato!
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Użytkownik Terion dnia Mar 2 2006, 08:43 PM napisał

A co do wampiryzmu to wybacz Widzisz jak mnie zmyliłeś wspaniale zamaskowany....

[post="41212"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Chyba Maskaradę mam już we krwi...Nawet jesli jej nie chcę...

A co do zaspy śniego to nie długo (dziś) daf super-extra fotosy...Bądźcie gotowi ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nie no, najlepsze jest ostatnie (last) . Taka minka w stylu... a co to jest? Tylko nie rozumiem co miało lost znaczyć...

A EXTRA było by jeszcze lepsze, jakbyś się nie uśmiechał, tylko zrobił taką minę jak na "Ave! Ave!" na przykład.

Ps. Ładna okolica . Ciekawe, czy wieczorem zapalają latarnie...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Bo tak miała ta mina wyglądać...Nie sądziłem, że mi się udało.

Co do Extra, cóż poradzić to miał być pewniacki uśmiech ;]

A o to dalsze Extrasy

Extra 2

i

Extra 2
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Zaspy mniejsze jak ja mam na podwórku. Moje są dużo wyższe ode mnie [mają gdzieś tak ze 3m ]
Foty lepsze byłyby bez tekstów I masz podobnie niesforne włosy. Kurde, siostra mi musiała zrobić przyspieszony kurs prostowania włosów, bo generalnie mi się loki zaczynały kręcić xD
Foty - fajne. Podeszwa też. Nie obraź się, ale jednak nie zapamiętałbym cię, gdybyś przeszedł obok na ulicy. Ofkors, gdyby nie ta kurtka/bluza

Ponawiam pytanie - masz już małe wampirki?
Odpowiedz
Podstawą maskarady jest bycie nie rozpoznawalnym ;] Ale tutaj w NT taki typ jak ja bardzo rzuca się w oczy. Bo szczerze mówiąc, nikogo nie widze tu tak ubranego jak ja. NT miastem metali napewno nie jest...

A co do małych krwiopijców...To coś o czym powiedzieć nie mogę ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nieletni? ;p

A ty myślisz, że ta wioska zabita dechami, w której mieszkam, jest miastem metali? Jeśli nie masz jakiejs broni [byleby w futerale; w ostateczności starcza boken], to masz przerąbne... 50% populacji 10-20 to drechy. 40% to 'skejty'. 9% to ci, którzy słuchają rocka/popu. 1% to country, metal, klasyczne, etc. w jednym worku. Dlatego lepiej nie przechodzić przez tartak nocą [coś jak dworzec ZOO - tyle że same drechy ] jako metal - chyba, że posiadasz katanę, boken lub coś mieczopodobnego. Z reguły dają spokój.
A czasami nie. Musiałem swój 5 boken kupić xD



A nie dam swoich fotek. Za to mam uwiecznioną Martynę Wojciechowską Autograf też
Jak przerzucę z komórki to mogę pokazać xD
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...