Zdjecia forumowiczow

Joan... Niech no ja cie dorwę. Oj, zrobimy czarną mszę! [żałuj, że nie widziałaś mojego kuzyna. On to dopiero jest misio ]
I ja jestem ciepły... Ale uważaj, bo się poparzysz. Ew. dostaniesz z pólobrotu z zablokowaniem sankayio

Na marginesie - to my rodzeństwem jesteśmy, czy jak? Obydwoje dziećmi Szatana? Nieźle.
_______________________

Kicek - fajne zdjęcie. Robisz tak notorycznie w domu?
Odpowiedz
To akurat było na półmetku a "fikam" sobie gdzie się da

Edit: Co do Howkwooda:

Moim zdaniem wyglądasz adekwatnie do postaci paladyna tylko pozostającego w ukryciu. Jestem pewien że gdybyś wskoczył w zbroję, przywdział na głowę koronę i chwycił dwuręczny miecz to nikt by nie miał wątpliwości
Odpowiedz
Zgadzam się z Kickiem, Hawk zapuść jeszcze włosy i już wogóle będzie pierwszorzędny Paladyn :]
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jak Hawk zapuści włosy to ja pójdę do wojska (a pójdę! PRZYRZEKAM! Po studiach XD), ot tak z miejsca.

Fink, a jakże, myśmy dzieci Szatana...ale ja takie trochę bardziej cywilizowane...nie wiem jak ty XD.....
Odpowiedz
No i mamy kolejnego jegomościa który wygląda adekwatnie do swojej postaci Strażnik wypisz wymaluj (jak wiadomo zakamuflowany )
Odpowiedz
Taak... Dać mu hełm, napierśnik, miecz w łapę i mamy strażnika Wy to jakoś z Hawkiem tak wyglądacie... Ja w paskówce na koniu wyglądam śmiesznie
Odpowiedz
Nowku to juz wogóle gniecie systemy ech co ja bym dał żeby tak na tydzień chodzby się przenieśc w swiat fantasy...i ubrac prawdziwą zbroję ect
Odpowiedz
To jedź na obóz Bractwa Talizmanu... Szkoda, że zmienili wersję. Wczesniej dzieliliśmy się na trzy frakcje [Rohan, Gndor i Rivendell], i każda frakcja miała coś konkretnego do zrobienia. Mnie się trafił Rohan [mimo że jeździć wtedy na koniu nie umiałem ]... Nie dość, że w ciągu dwóch godzin był ekspresowy kurs opiekowania się koniem [mnie się trafił ogier... Zgrozo], potem ekspresowy kurs władania lancą i mieczem z konia i już nas wzięli. Myśmy byli podzieleni na 3 oddziały, każdy z własnym sztandarem... Ja go niosłem. Normalnie broń obuchowa xD
No i właśnie tak ludzie wygladali - albo mozna było się zastanawiać, co oni tam robią [m.in. ja ^_^], albo wyglądali, jakby z mieczem i w pełnej zbroi się urodzili. Fajnie było...
Odpowiedz
Ja dawno nic nie dodawałem, a że dziś przypadkowo dorwałem na chwilę cyfrówkę...



Ps. Co do tego, co napisał Fink... Ja też tak chcę !

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ej no stary to jest czad! Czemu ja o tym nic nie wiem? Ach cos takiego...

Fota: Fajny klimat w pokoju taki pro muzyczny no i chłop bez zastrzeżeń
Odpowiedz
Widać od razu, że modelarz.
I że w Czermnej był
Wii, tez masz keyboarda ^_^ Też umiem na nim grać...
Fajny łańcuszek z płyt. Heh
I pamiątka po Pierwszej Komunii na ścianie. Religijny chłopak

To chyba wszystko. Ta... mozna by dać temat "Pokaż no swój pokój" xDD
I od razu będzie widać, kto kim jest
Odpowiedz
OOOo tego to już za wiele mój pokój to już się nie nadaje do prezentacji
Odpowiedz
Hehehe, Rince, mam identyczne biórko i taką samą czaskę jak ty przy monitorze

Zajebisty ten pancernik

I zastanawiam się dlaczego masz mapę Ameryki północnej?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja mam taką czaszkę, ale na półce
I obrazek z komunii też poleciał... A Pancernik faktycznie, całkiem całkiem... Niemniej, wolę modele drewniane
A Ameryka północna... Może właśnie tam mieszka?
Odpowiedz
Co do pomysłu na pokój to całkiem nieźle.....ale mój pokój nie nadaje się do pokazania. Ściany zawalone artami (moimi, kumpeli i innymi), o biórku lepiej nie mówić...No ale można to przetestować XD.

Oj chłopaki, narzekacie, że teżbyście się chcieli przywdziać taką zbroję i poczuć się jak prawdziwy rycerz/bohater. Niech wam szare komóry popracują. Wystarczą materiały, mnóstwo kleju i taśmy, kumpli od zaebania i spowrotem i parę znajomości no i wyobraźnia. Czemu jesteście tacy denni, zabawcie się sami, a nie będziecie bulić za jakieś obozy itepe.
Odpowiedz

Użytkownik Fink napisał

A Ameryka północna... Może właśnie tam mieszka?

Panowie, panowie... Nie wiecie, gdzie leży Tomaszów Mazowiecki ?

Dlaczego Ameryka... no cóż, wszystkich ścian Wam pokazać nie mogłem (tzn. nie lubię pustych ścian, a na mapy jak najbardziej powinienem się często przyglądać ).

Użytkownik Jakób napisał

Hehehe, Rince, mam identyczne biórko i taką samą czaskę jak ty przy monitorze

Heh, zaraz się okaże, że wszyscy mają taką samą czaszkę . A myślałem, że jest oryginalna...

Użytkownik Fink napisał

I pamiątka po Pierwszej Komunii na ścianie. Religijny chłopak

I tu trafiłeś. Takiej rzeczy nigdy bym nie wyrzucił.

Użytkownik Jakób napisał

Zajebisty ten pancernik

Dzięki, dzięki . To jest HMS Rodney, a http://freepages.gene....rootsweb.com/~hero/navy/rodney.jpg"]tak[/url] się prezentował w rzeczywistości.

Tam na górze stoi jeszcze niedokończony Myfolwer (żaglowiec) i T-72 (czołg). Heh, zazwyczaj tak mam, że na wakacjach u babki coś zaczynam i nie kończe, a w domu to już mi się nie chce. Następnym razem, jak się dorwie aparat, to pokażę Wam Su-22 . Zdecydowanie najlepszy.

Ps. Co do łańcuszka z płyt, czeka następne 20 szrotów do dowieszenia, ale nie mam czasu .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Kto tu wyrzuca pamiątki po pierwszej komunii? Rince, raport na ten temat proszę . Trzeba się będzie wybrać na wyprawę krzyżową.... XD
Odpowiedz
ja się już spotykałem z przypadkami wyrzucenia nawet bardziej istotnych rzeczy xD ale cóż trzeba taki proceder plenic i normalnie stawie się na wyprawie z trzystoma kopiami!
Odpowiedz
Jak mawiam 'CZERDŻ CHŁOPAKI!'. Starczy tego XD.

No to kto następny znów się pokaże?......Bo nudno się robi...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...