Zdjecia forumowiczow

To i ja poraz kolejny:

http://img473.imageshack.us/img473/3105/jakob17ys.jpg

PS. LOL, mój pierwszy post od dłuższego czasu
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Zrobiłem jakieś 2 tygodnie temu fotosy ale zapomniałem ich tu wrzucić...Odrabiam tą mała zaległość ;p


Foto 1

Foto 2
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jeśli jesteś w stanie nosić grzywkę zasłaniającą jedno oko i nie dostawać kociokwiku, to masz moje uznanie ;p
Odpowiedz
Do wszystkiego się idzie przyzwyczaić Fink

Chociaż, mnie już to trochę wkurzało i teraz biore włosy za uszy, oh yeh
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Tak mnie też to wkurzało, już nie kiedy miałem ochote obciąć. Ale wytrfałem i teraz mam długaśne
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Pheh... Ja je daję za uszy, ew. prostuję i noszę opuszczone po bokach (same się układają i nic na twarz nie opada )
Jakób - weź linijkę lub centymetr krawiecki i zmierz sobie partię najdłuższych włosów... Zobaczymy, kto ma długaśne
Odpowiedz
Ja kiedyś próbowałem zapuścić dlugie, ale wtedy mi się tak kręcą, że masakra... Zresztą jak mam krótkie to też mi się teraz kręcą Jedyne rozwiązanie, żeby je porządnie uczesać to rano głowa pod kran i na mokro, bo inaczej nie da rady...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jak mam mokre to tym bardziej mi się kręcą
Dlatego gdy widzę, że ma padać, to nawet nie prostuję - chyba, że z woskiem. Inaczej po paru(nastu) minutach już mam sweet loczki
Odpowiedz
Ale macie problemy
Mnie najbardziej wkurzało jak mi włosy leciały do oczu, masakra
Ale już jest spoksik
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Vamp oczywiście trzyma klasę na zdjęciach. I zawsze ten sam wyraz twarzy....ja bym tak nie umiała....
Odpowiedz
Hmmm... coś mnie tu dawno nie było, a ponieważ przeżywam aktualnie kryzys wieku średniego pozwoliłem sobie na umieszczeniu kilku zdjątek moich i mojej małej pociechy, która wyrosła już na całkiem ładniutką elfkę ...

Daddy's little princess


Rozkosze dzieciństwa...


Cała jestem w kwiatach...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No tak, Hawk nie ma się komu chwalić, bo żona w domu, to nas męczy. Bez urazy, to są moje odczucia, bo ja za małymi dziećmi 'nie przepadam', w delikatnym tego uczucia ujęciu.

We need you!
Oh, jakie to cudowne zdjęcie....Czyż nie jestem śliczna? XD Kawałek mojego pokoju, przyjaciółka chciała mi zrobić zdjęcie, a ja - zasłonić obiektyw. W wyniku tego 'starcia' aparat zaliczył glebę.....szkoda, że nie na dywan, byłoby pół biedy, bo obiektyw się porysował....
Odpowiedz
Buuuu... jak można za małymi dziećmi nie przepadać...

Hawk, super masz dziewczynkę. Gratuluję. Ale kiedyś i tak zacznie się strzelanie fochów jak podrośnie
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Użytkownik Jacob dnia Jun 15 2006, 06:20 PM napisał

Buuuu... jak można za małymi dziećmi nie przepadać...


No właśnie... ale żeby tak naprawdę docenić całe szczęście, które wtedy posiadamy - należy samemu postarać się o potomstwo (nie odbierzcie tylko moich słów opacznie - nie namawiam Was do... ekhm... wiadomo czego... figura retoryczna... hehe...). Eeeech... wnioskując z buntowniczej natury mojej córeczki jestem pewien, że za kilkanaście lat pojawi się w domu z tatuażem na tyłku i kolczykiem w *CENSORED*...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
.....w uchu. W uchu Hawk, nie nasuwaj nam skojarzeń.

A dzieci nie lubię bo nie lubię. Rozwrzeszczane, rozpieszczone to to. Daj to, daj tamto, ja nie chcę, ja chcę, pobaw się ze mną, zrób to, zniszczyłem/am to, posprzątaj. Bleeee.
Odpowiedz

Cytat

A dzieci nie lubię bo nie lubię. Rozwrzeszczane, rozpieszczone to to. Daj to, daj tamto, ja nie chcę, ja chcę, pobaw się ze mną, zrób to, zniszczyłem/am to, posprzątaj. Bleeee.


Oj Atis... bardzo szybko ci się to zmieni ...
Zapamiętaj moje słowa a zobaczysz że miałem racje!
Odpowiedz
To wszystko zależy od tego jakie dzieci się spotyka... Czasem mam podejście jak Atis i dobrze, że nie mam pod ręką czegoś ciężkiego.
Odpowiedz
ty Ekh jesteś starszy ode mnie ale nie chce cię martwić tobie też się to zmieni ...
no chyba że masz już takie powołanie

Ja jestem młokos i za dzieciarnią nie przepadam, unikam, i będę gryzł jak mi każe się czymś takim opiekować, ale i tak wiem ze to się kiedyś zmieni
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...