Wszystkiego najlepszego...

Ach, chyba już wszystko zostało powiedziane . Po prostu wszystkiego najlepszego

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Dużo zdrowia , i słodyczy Kruk tobie życzy
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
No to najlepszego nocny marku

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dziękuję wam, naprawdę dziękuję. Aż się wzruszyłem, co przy moim poziomie cholesterolu mogło wysłać mnie do samego piekła. Na szczęście jako wroga rasowego wybrałem złych przybyszów, więc zanim mnie dopadną, to trochę tych piekielnych pachołków wyślę do dia... Zaraz! Coś chyba nie gra w moim rozumowaniu. W każdym razie - i wam najlepszego życzę! A czego? A wszystkiego!


@down - dzięki, Cou!
Odpowiedz
Dużo wiary w siebie. Przyda się każdemu niewiernemu, który wątpi w Lolth. Sto lat!
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Najlepszego, Hawkwood... Dziadku Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zajrzysz do nas

Żeby lady Aribeth dalej osładzała ci życie!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nazin, wszystkiego najlepszego! Wielkie dzięki za techniczne czuwanie nad całym forum

Oby problemów było jak najmniej, a na każdy znajdowało się dobre rozwiązanie
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Najlepszego!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Proszę, proszę - i Nazin ma urodziny. Czyli jest człowiekiem



Wszystkiego najlepszego! Niech moc będzie z tobą!
Odpowiedz
Nawet nieludzccy musieli kiedyś powstać Krzyś. Tak się złożyło, że w Czasach Przed Czasem©, wypadło to na dzisiaj.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Żeby ci cierpliwości do nas nie zabrakło!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
najlepszego ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Nazinie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Cytat

Proszę, proszę - i Nazin ma urodziny. Czyli jest człowiekiem


Eee tam, ja myślę, że to po prostu kolejny element kamuflażu


Sto lat, Nazinie

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...