Wszystkiego najlepszego...

Rośnie nam krzyślewy, jak na drożdżach!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Najlepszego, Krzysiu Kolejnych lat z nami


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Najlepszego
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Krzysiu Zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz udanych artykułów i newsów na GE

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Nie miałem wtedy neta, więc życzenia trochę spóźnione - wszystkiego najlepszego!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
I ja chciałbym dołączyć się do życzeń; wszystkiego najlepszego

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Sto lat sto lat niech Hassan żyje nam... sto lat sto lat niech Hassan %uje nas... ej kto tak fałszuje?

Wszystkiego najlepszego Hassanie. Szczęścia zdrowia pomyślności oraz dużych mocnych kości(i większych sygnaturek)!

[Dodano po 5 minutach]

Ale zły bot się pod Hassana podszywa...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ja tam chcę złożyć życzenia Bezimiennemu Michałowi. Obyś w końcu otrzymał swoje własne, niepowtarzalne imię, Michale!

No i Sazance - sto lat, raz jeszcze!
Odpowiedz
Sto lat dla Hassana, bo masz nick bardzo podobny do niejkaiego Hassana'.

Sto lat i dużo zdrowia dla Sazanki!

Sto lat dla Bezimiennego Michała, bo ma fajną ksywę!
Odpowiedz
Dla Sazanki sto lat, zapomniałem no tak.
Dla innych też, aby ich nie kopnął jeż!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego dla Sazanki Obyś dalej tworzyła znakomite dzieła

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...