Wszystkiego najlepszego...

Dlaczego nikt nie składa życzeń Des?

Wszystkiego najlepszego, Des!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Już teraz składamy - wszystkiego co dobre
Odpowiedz
Jeeeee! Dziś 106 urodziny obchodzi Lachdanan!



Choć w sumie... niby dlaczego 106...?
Odpowiedz
CELEBGWAEW!!! Pisałam tam to napiszę i tu. Wszystkiego azotowo cebulowo tęczowego!
Odpowiedz
Zagląda tu jeszcze Nitreja? Najlepszego.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
O mój dobry.... Ktoś jeszcze o mnie tu pamięta o.o Zgroza! (zajrzałam bo Ati kazała!)
Odpowiedz
I dzisiaj: Najlepszego Rendżer! Dużo skórek z lasu. Specjalnie w ten dzień wdzieję miękkie kapciuszki, żeby wygodniej Ci się było moim podnóżkiem. Tylko spakuj się, bo jedziemy na wycieczkę.
Odpowiedz
Chodź Krzyś, będziem pić.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Rendżeeeeeer!!!

Cobyś zawsze sobie spokojnie żył w swojej chatce łowcy i żadni wredni mroczni druidzi Ci się nie naprzykrzali
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Najlepszego, Krzyś! Żeby twe kości zawsze gładko toczyły się po stole


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Sto lat Krzyś Przychylnych rzutów kostką, samych świetnych Mistrzów Gry (którzy nie będą chcieli Twojego bohatera zabić/ukatrupić/zamordować ) oraz spełnienia wszystkich marzeń i życiowych celów.
Odpowiedz
Najlepszego Krzysztofie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...