[FILM] Horrory

A oglądał ktoś "Bunkier SS" :?: Nie wiem czy go zaliczyć do horrorów. Może to taki wojenny horror. Ale nieulega wątpliwości że jest fajny.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
avp beznadziaja - JAK PISALEM WCZESNIEJ SLEPAKI a bunkier ss, to chyba "bunker" - niegdy nie zaglebiam sie w te beznadziejne polskie tlumaczenia tytulow. Tak czy inaczej, jesli myslimy o tych samych filmach, to jest on swietny.
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Tak dokładnie myślimy o tym samym filmie. Polskie tłumaczenia są rzeczywiście beznadziejne. Skoro z np. Dog Soldiers zrobili Armię Wilków no to wiesz.

A oglądał ktoś film "The Others" (pol. "Inni") :?: Świetny film. Fajna była scenka jak nagle drzwi łupnęły i otworzyły się na ościerz. Stracha można dostać.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
W ten weekend sciagnelem kilka nowych filmow...I stanelem przed pewnym dylematem czy obejrzec te filmy(a chodzi mi o Resident Evil 2 i Alien vs. Predator) czy tez polezc do kina...Moze nie mialbym takich problemow gdyby to nie byly takie dupiaste wersje (te filmy byly na beszczelnego nagrywane w kinie kamera), a zostaly one nagrane przez ,,ala" firme,,TMD Moviez" pewnie o niej slyszeliscie maja nawet swoja oficjalna strone...

..Mam jeszcz pytanko slyszeliscie o nadchodzacym filmie ,,Wysyp Zywych Trupow"..niby to ma byc komedia...ciekawe ciekawe...Ten filmy tez sciagnelem z inetu...

Oto link do wyzej wymienionej strony: www.TMDMoviez.com
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
chodzi Ci o "Shaun of the dead" ? nie znam polskiego tytulu
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Nom, dokladnie slyszalem, ze to ma byc ,,ala" parodia badz komedia. W stylu noc i swit zywych trupow...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
A oglądał ktoś Scary Movie (pol. Straszny Film) :?: Ja oglądałem tylko 2. Jak ktoś nie wie są to parodie znanych horrorów. Są śmieszne. Mozna nieźle się przy nich uśmiać. Ale są momenty mniej śmieszne. Takie badziewne. Ale oglądnąć warto moim zdaniem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przy tym filmie można sie posikać ze śmiechu.. Mam wszystkie 3 części na kompie z tego co oglądałem to pierwsza cześć to parodia krzyku, druga to nie pamiętam, a trzecia The ringu, najbardziej mi sie podobała 1,2 cześć normalnie zajebioza...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ale w Scary Movie głównie bazują na jednym horrorze a do filmu są podczepiane różne elemeny z innych filmów nie koniecznie horrorów na przykład w 1 były zaje..fajne elementy z Matrixa, głównie film sie opierał na fabule Krzyku
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No to ja Was rozwalę :wink: . Oglądałem parodzię Strasznego Filmu. Niezła faza oglądać parodię parodii . Nawet nieźle go zparodiowali . 3 częsci nie oglądałem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No to zapodaj linkiem albo stronką albo nazwą lub czymkolwiek. Trzeba to przecież sprawdzić. Już to widzę. To mi się nie mieści w głowie. Parodia parodii. Hehe


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
to wy dziwacznej parodii nie widzieliście, obejrzyjcie parodie Terminatora 3; terminator przybywa na ziemie żeby uratować Jezusa
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hehehe. Parodie są najlepsze, chociaż zdarzają się też kompletne niewypały. A linkiem zarzucić nie mogę. Nie chce mi sie szukać . Nawet nie wiem jak ten film na serio się nazywa. Ale szukajcie a znajdziecie.

Ps. Spytam kumpla, bo od niego pożyczałem, to napiszę.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Rincewind odchodzimi od tematu..
A co do filmów o których mówiłem wcześniej (Aniołowie apokalipsy i Alien vs.Predator), to powiem, że A.A pyło tylko w połowie ciekawe, a AvP uważam, że fajne !! A Resident Evil 2 będe oglądać najwcześniej jutro wieczorem to zdam wam sprawozadnie
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Cytat

horror to raczej to niejest co najwyzej film akcji chociarz po 40 min filmu mozna odniesc mylne wrazenie


O tak zgadzam się z tym w zupełności. Jak oglądałem AvP to nawet śmiać mi się chciało w niektórych momentach. Przygotowałem sie na film z dreszczykiem a tu nic Ale jak nie patrząc film ma ciekawą fabułe.

ps.W Predatorze 1 i 2 ludzi wieszali do góry nogami na suficie i obdzierali ich ze skóry. A tutaj tylko ich powiesili.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ale mi sie caly czas wydaje ze AvP nie byl nakrecony pod katem horrou ale bardziej filmy Si-Fi, a co do filmow horrowatych to se dzisiaj zobacze klasyk horrorow Dziecko Rosmery podobno zajebioza, zaoabzymy jak sie sprawdzi w akcji...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
nie no, avp porazka na calej linii, dynamika walki jak w power rangers, zero brutalnosci typowej dla obcego i predatora, po prostu chala totalna, brak mi slow... stare aliens albo predator sie ogladalo z zapartym tchem, klimat dalo sie czuc na plecach, a tu... kicha panowie, kicha
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Hubert a jam iałęm pójsć na ten film moze powinem aiw zapytać co ci sie podoba
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] Horrory - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...