[FILM] Horrory

Były książki była muza więc teraz coś o filmach. Niech każdy powie jaki jest jego ulubiony horror i krótkie wyjaśnienie dlaczego.

Moim ulubionym horrorem jest "The Ring". Ten film to jest dopiero coś. Po prostu ze strachu mozna zesrać się w gacie. Uwielbiam takie filmy, a ten wydawał mi się najstraszniejszy z jakich oglądałem. Fabuła, wyglad zabitych przez ta dziewczynkę, no i oczywiście kaseta.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Raczej lubię horrory, ale żadnego na kompie nie mam . Słyszałem dużo dobrego o The Ringu. Jak mój kumpel to oglądał i do niego zadwoniłem to bał się podnieść słuchawkę . Ostatnio też słyszałem o Gothicu. Podobno niezły film. Możecie coś więcej przybliżyć?

Mi się podobało Oszukać Przeznaczenie, ale horror to to raczej nie jest. Tak się właśnie zastanawiam jaki to gatunek filmowy .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
obcy osmy pasarzer nostromo to jest moim zdaniem najlepszy horrorek jaki widzialam ;] cala seria jest wogole swietna no moze poza 4 czescia
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Tak osmy pasarzer nostromo to The Best film dawno temu koregos ogladalem na Polsacie.

Jak do tej pory raczej sie nie bratalem z horrorami ale z tych co ostatnio ogladalem na kompie to Dead End i Cabin Fever jesli wiecie o co mi chodzi

P.S Z tego co wiem Scar Movie 3 to parodia The Ringu ; na kopmie ma obie czescie Oszukac Przeznaczenie i nie uwazam ze to jakis horror moze przez pewien czas obijac Ci np: na widok ciezarowki z drewnem(czesc 2) albo na punkcie samolowtow(czesc 1 ), mysle ze to raczej Triler albo cos w tym stylu...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
wiec tak
Obcy... poezja the-best-film-ever (tak jak powiedziala Ejndżela - minus część czwarta, a ja dodam od siebie, że obcy 4 prze alien vs predator to arcydzieło
dalej, predator 1,2, egzorcysta, blair witch project, ring, milczenie owiec (to raczej thriller, ale.. gatunek pośredni ), teksańska masakra piłą łańcuchową (klasyka ) i wieeele wiele innych horrorów to w życiu się naoglądałem sporo :twisted:
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Z tego co slyszalem ma wyjsc Kolejna czesc klasyka ,,Teksanska...", egzorcysty nie mialem przyjemnosci ogladac ale sie do ,,niego" zabieram, w Alien vs predator to ja tylko gralem ale na film tez mam chetke, a o Milczeniu owiec to malo syszlem (wiem wylko ze niezla masakra :twisted: )
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Tak Rincewindzie. Niedawno oglądałem Gothikę. Super film. Tu jest opis z www.filmweb.pl :

Dr Miranda Grey (Halle Berry) na oddziale psychiatrycznym więzienia dla kobiet leczy niebezpieczne pacjentki. Jedną z nich jest Chloe (Penélope Cruz). Jednak wyznania morderczyni są odrzucane przez lekarkę, jako psychotyczne majaczenia paranoicznego umysłu. Sytuacja zmienia się z chwilą, gdy w tajemniczych okolicznościach Miranda spotyka młodą dziewczynę. Traci przytomność, a gdy się budzi, odkrywa, że jej mąż został zamordowany, a wszelkie dowody wskazują na jej winę. Mirandę wciąż prześladuje wizja dziewczyny, która - jak się okazuje - umarła przed kilku laty. Jej kolega, dr Pete Graham (Robert Downey Jr.) podejrzewa, że to początek obłędu. Miranda musi więc zdecydować, czy właśnie traci zmysły, czy może jest coraz bliżej prawdy.

Super film.

Ps. Jeszcze dosyć fajnym filmem jest Dog Soldiers (pol. Armia Wilków) film o wilkołakach.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A oglądał ktos może Resident Evil 2 :?: Moim zdaniem reżyser troche pokpił sprawę i z horroru zrobiła się po części komedia. Oczywiście nadal jest to horror ale ma elementy komedi.

Fajny był ten zombie - terminator. Szkoda tylko, że Alis się nie zamieniła w takie zombii

Ale z fabuły wnioskuję, że powstanie 3 część.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
eee a czy wyszła już 2 część bo sam nie wiem oglądałem jakąś która sie kończyła jak główna bohaterka wychodziła z jakiegoś szpitala (albo coś w tym stylu), brała shotguna z policyjnego wozu i szła ,,na miasto"(pewnie na podryw chciała jakiegoś zombiaka wziąść )...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
To była 1 część. A druga już wyszła. Nazywa się "Resident Evil: Apocalypse" czy jakoś tak.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wiecie co wkurdaczają mnie te drugie i trzecie cześci różnych filmów nie mają sensu i tylko dużo koszują, mnie jak narazie tylko Terminator 2 przypadł do gustu, a nie jak te wszystkie Matrixy czy inne buble.

P.S A jaka jest fabuła Resident Evil 2??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Nie za bardzo lubię i umiem recenzować więc znowu posłuże się stroną www.filweb.pl

Po ucieczce z "Racoon City Medical Facility" gdzie rozgrywała się pierwsza część filmu, Alice wraz z kilkoma osobami, które przeżyły, stara się uciec ze zniszczonego miasta. W tym samym czasie, na drugim końcu metropolii, do życia budzi się wszechwładne uosobienie zła, potwór Nemesis. Ten potwór to zmutowany Matt Adison, znany już z pierwszej części filmu. Celem kreatury jest zniszczenie całego życia w okolicy. Resident Evil jest już drugą adaptacją gry komputerowej.

Małe sprostowanie. W Racoon City rozprzstrzenia się infekcja właśnie od Matta Adisona


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ludzie coza nietuzinakowa fabuła; Nemesis jaka popularna nazwa potwora nic innego nie mogli wygłówkować; żądny krwii Debli pragnie zniszczyć wszystko określam ten NUDZIARSKI FILM NA NUDY NUDY!!!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hehehe. Przypomiał mi się jeszcze jeden niezły horror. Oglądaliście 13 Duchów? To dopiero jest masiakra. Niezły jest kawałek jak szyba przecina kolesia na pół w pionie i ta przednia połówka spływa po szybie, a druga zostaje .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Chyba czas sie odezwać jak dla mnie swietnym horrorem był thhe ring ale ja sam wolę oszukać przeznaczenie 1 i 2
Odpowiedz
Ale według mnie O.P 1 i 2 jest to pardziej triler który daje i to bardzo to myślenia i zastanawianie się już na terenach filozoficznych niż horrorowych. A The Ring uważam że to horror do kwadratu
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
13 duchów było rzeczywiście niezłe. Dobre było jak kolesia zamkneli w klatce na duchy a duch go rozszarpał Oszukać Przeznaczenie nie jest aż takie straszne. Jest nawet troche zabawne momentami.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tia. Szczególnie 2 część. Jak kolesia przepoławia druciany płotek (czy co to tam było) to już troche przesada . Ale film i tak jest wporzo. Ale 1 dla mnie było zdecydowanie lepsza. I znów dochodzimy do wspólnego wniosku . Pierwsze cześci są najlepsze.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] Horrory - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...