Obserwator

Dobry wieczór
Jestem już od roku na tym forum, więc przyszedł czas aby założyć o sobie temat.Zacznę najlepiej od początku.
Nazywam się Marcin i od urodzenia mieszkam w Giżycku, położonym w województwie Warmińsko-Mazurskim.
Obecnie na dzień dzisiejszy uczę się w technikum nr 2 na profilu ekonomicznym.Do moich głównych zainteresowań należą: gry cRPG i strategie, fantastyka,słuchanie muzyki i oglądanie filmów oraz czytanie książek fantastycznych.
Jeśli chodzi o muzykę to słucham prawie wszystkich gatunków oprócz Disco i techno.Filmy też chętnie wszystkie oglądam a z książkami to bywa różnie.
Wiem niczym szczególnym się nie wyróżniam.Chcielibyście wiedzieć coś jeszcze?To zadajcie parę pytań a ja chętnie się podzielę informacjami o mnie.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Co to znaczy, ze z książkami bywa różnie?

Ulubiona gra cRPG?

Plany po technikum?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Co to znaczy, ze z książkami bywa różnie?

Z książkami bywa u mnie różnie, bo albo brakuje mi czasu na przeczytanie jakiejkolwiek albo muszę czytać jakąś szkolna lekturę

Cytat

Ulubiona gra cRPG?

Moja ulubiona gra cRPG to oczywiście Baldur's Gate 2 i do tej pory nic się nie zmieniło

Cytat

Plany po technikum?

Moje plany są zależne od zdanej matury i egzaminu zawodowego.Nie ukrywam że chciałbym pójść na coś związanego z ekonomią.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dlaczego masz panienkę z wielkimi cycami jako avek?
Odpowiedz

Cytat

Dlaczego masz panienkę z wielkimi cycami jako avek?

Tą elfkę wybrałem, ponieważ mi się spodobała Szukałem czegoś nowego i nieco innego, ale dalej w klimacie fantasy

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Cytat

Ta elkfa to pewnie fota jego dziewczyny ;P

Ja tam nie widzę żadnej "elkfy" tylko elfkę
Wiem ze dość oszczędnie o sobie napisałem, ale może chcielibyście coś więcej o mnie wiedzieć niż tylko dlaczego mam taki avek.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Oj wybacz tę drobną literówkę
Jedyne co chcemy wiedzieć to to dlaczego chcesz nam powiedzieć o sobie wszystko co chcemy wiedzieć?
Odpowiedz
@SirCapitain to bardzo dobre pytanie.Dlaczego chcę wam napisać więcej o sobie? Można powiedzieć, że to taki kaprys lub to jest moja chęć pisania różnych informacji na mój temat.Czekam na wasze pytania

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Każdy ma prawo zadawać takie pytania, jakie ma ochotę zadać, prawda? Dlatego ja zadałam pytanie takie, a nie inne.

Czym chciałbyś się zajmować w przyszłości?
Odpowiedz
Oczywiście że każdy ma prawo zadać różne pytania kami.Nie mam nic przeciwko.
Nie mam pojęcia czym chciałbym zajmować w przyszłości.Wiem tylko, że mógłbym pracować w jakimś biurze i mogło to być coś związanego z ekonomią.
Dobre pytanie kami

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Wiem.

Wymarzone miejsce do mieszkania?
Odpowiedz
Czy dla Ciebie cel uświęca środek? Co sądzisz o globalnym ociepleniu? Czy uważasz, że za wyborem Angeli Merkel na Kanclerza Niemiec stały jakieś nadprzyrodzone umiejętności? Ulubiony pisarz? Czy umiesz gotować? Czy wyznajesz Lolth? Czy popierasz wybór albo praca i pensja, albo emerytura? Ulubiony mod do BG2? Czy masz w domu pluszaki? Na co nigdy przenigdy byś się nie zgodził? Czy oddałbyś organy do transplantacji w przypadku swojej śmierci? Byłeś kiedyś w Łodzi?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czas na moje odpowiedzi
Pierwsza odpowiedź na pytanie kami.
Wymarzone miejsce do mieszkania?
"Miejsce" mówimy i mieście czy jakimś kraju? Najchętniej oczywiście mieszkałbym dalej w moim rodzinnym mieście Giżycku.Nie ciągnie mnie do większych miast, ale rozważam niektóre.Marzę o domku jednorodzinnym

Cytat

To zaczyna wyglądać jak jakiś show czy teleturniej ;P

No coś ty Jak tak nie uważam.To nie jest np. Jeden z dziesięciu

Czas na odpowiedź na pytania Cou.No to jedziemy
Czy dla Ciebie cel uświęca środek?
Zależy o jakim celu myślimy.Nigdy tak nie myślałem ani nie realizowałem własnych celów kosztem innych.
Dla mnie nie jest to najlepsze rozwiązanie.

Co sądzisz o globalnym ociepleniu?
Bym powiedział, że problem jak każdy inny i jakoś musimy z nim sobie radzić.Nie jest to oczywiście pozytywne zjawisko.

Czy uważasz, że za wyborem Angeli Merkel na Kanclerza Niemiec stały jakieś nadprzyrodzone umiejętności?

Pewnie że tak a mianowicie takie zjawiska jak czytanie w ludzkich myśli i przewidywanie przyszłość oraz nakazywanie swej woli innym.

Ulubiony pisarz?
J.R.R.Tolkien i J.K Rowling

Czy umiesz gotować?
Umiem jedynie gotować wodę na herbatę lub na cappuccino . Nie no oczywiście umiem ,ale nie bardzo mi to czasami wychodzi.

Czy wyznajesz Lolth?

Nie . Moje bóstwo to Sehanine Księżycowy Łuk Mam wrażenie że to pytanie padało już dla wcześniejszych użytkowników Cou.

Czy popierasz wybór albo praca i pensja albo emerytura?
Przy tym pytaniu jestem rozdarty . Z jednej strony popieram, ponieważ emeryci mogą blokować miejsca pracy dla młodych ludzi z drugiej strony zaś jeżeli mają problemy finansowe to muszą jeszcze zarabiać pieniądze prawda?

Ulubiony mod do BG2?
Mam kilka na pierwszym miejscu to oczywiście The Darkest Day a kolejne miejsca zajmują Valen ,Solaufein i Chloe oraz Avi Maya

Czy masz w domu pluszaki?

Moja strasza siostra dostaje jeszcze od swojego narzeczonego, więc mogę powiedzieć, że mam, ale ostatniego pluszaka dostałem eee jakieś 9 lat temu

Na co nigdy przenigdy byś się nie zgodził?
Na coś moim zdaniem niemoralnego i niezgodnego z moim zasadami postępowania.

Czy oddałbyś organy do transplantacji w przypadku swojej śmierci?
Jeżeli któreś z moich organów miałoby uratować czyjeś życie to tak oddałbym.

Byłeś kiedyś w Łodzi?
Nie.Rzadko gdziekolwiek podróżuje z przyczyn osobistych.Ostatnio byłem na południu Polski na pielgrzymce.

Dzięki za pytanie kami i za twoje pytania Courunie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia piątek, 7 października 2011, 16:07 napisał


Czy wyznajesz Lolth?
Nie .



Cytat

Byłeś kiedyś w Łodzi?
Nie.Rzadko gdziekolwiek podróżuje


Właściwie to sprawdzam pewną rzecz i przy takim zestawieniu widzę, że udzieliłeś niewłaściwych odpowiedzi, dlatego jestem zmuszony zadać kolejne pytania:

Dlaczego uważasz, że Sehanine "Ups, złamał mi się łuk" jest lepsza od Lolth? Czy w szkole/domu starasz się postępować zgodnie z zasadami recyklingu, oszczędności zasobów i ochrony środowiska? Co wyróżnia tych dwóch wymienionych autorów na tle innych pisarzy? Czy uważasz, że Solaufein to kolejny, po Valen, "przegięty" mod? Jak wygląda Twój ostatni pluszak? Na jakim tle najczęściej dochodzi do kłótni z Twoim udziałem? Prywatna czy publiczna służba zdrowia? Czy wiesz, że Twój avatar często wykorzystywany jest jako wyobrażenie drowki?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia piątek, 7 października 2011, 16:15 napisał

Właściwie to sprawdzam pewną rzecz i przy takim zestawieniu widzę, że udzieliłeś niewłaściwych odpowiedzi,


Obserwator musisz się bardziej postarać!
Udzieliłeś niewłaściwych odpowiedzi i nie masz już szans na milion, ale wciąż możesz wygrać 100000!
Odpowiedz
Dlaczego uważasz, że Sehanine "Ups, złamał mi się łuk" jest lepsza od Lolth?
Wcale tak nie uważam.Do Lolth nic nie mam.Serio :)Po prostu lubię elfickie bóstwa, ale skłaniam się ku tym dobrym.

Czy w szkole/domu starasz się postępować zgodnie z zasadami recyklingu, oszczędności zasobów i ochrony środowiska?

Staram się, ale nie zawsze mi to wychodzi.Jeżeli chodzi o ochronę środowiska to segreguję domowe śmieci według ich rodzaju.
Co wyróżnia tych dwóch wymienionych autorów na tle innych pisarzy?

Dzięki tym pisarzom zostałem wprowadzony w świat fantasy."Harry Potter i Kamień filozoficzny" był pierwszą książką, która przeczytałem w wieku 9-10 lat. Natomiast Władca Pierścień to kolejna lektura jaką pochłonąłem.Dlatego mam do tych książek wielki sentyment.
Czy uważasz, że Solaufein to kolejny, po Valen, "przegięty" mod?
Mod, który dodaje możliwość przyłączenia kolejnego mrocznego elfa do drużyny mam uważać za przegięty? Nie, nie uważam tak. Słyszałem o nim wcześniej ,ale póki nie było do niego spolszczenia nie miałem okazji wykorzystać ten mod. Owszem zdarzenia jakie pojawiają się w TOB z dotyczące Solaufeina bywały ciężkie dla mnie.natomiast Valen to już nieco inna historia.

Jak wygląda Twój ostatni pluszak?
Mój ostatni pluszak to brązowy lew z grzywą

Na jakim tle najczęściej dochodzi do kłótni z Twoim udziałem?
Jestem bezkonfliktowym człowiekiem więc rzadko jakiekolwiek kłótnie mnie dotyczą.Chyba że ktoś obraża osobę, którą lubię to wtedy staję w jej obronie.

Prywatna czy publiczna służba zdrowia?
Publiczna służba zdrowia jest moim wyborem.Nie lubię dodatkowo płacić za prywatne wizyty.

Czy wiesz, że Twój avatar często wykorzystywany jest jako wyobrażenie drowki?
Oczywiście, że wiem.Wybrałem go dzięki google i wśród wymienionych obrazów przedstawiających drowki i drowy zdecydowałem się na ten mój obecny avatar.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Kiedy i jak szybko jesteś w stanie nawrócić się na wyznawanie Lolth? I jaki jest twój stosunek do Shar? Ile ofiar jesteś w stanie złożyć?
Odpowiedz
No nie to jest dopiero oryginalne pytanie.Hmm nawrócić się na Lolth? Czemu nie nie mam nic przeciwko temu
Jak szybko by mi to zajęło? Jakieś parę dni
Mój stosunek do Shar jest neutralny.Jest mi po prostu obojętna.
A z tymi ofiarami to co to ma być. Pieniądze? Dusze?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Obserwator - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...