Obserwator

Od jak dawna interesujesz się fantastyką? Co sądzisz o My Little Pony? Kogo z Gameexe lubisz najbardziej, a kogo najmniej? Co ci się najbardziej podoba na tym forum? Udzielasz się jeszcze na jakichś innych forach? ;P
Odpowiedz
Od jak dawna interesujesz się fantastyką?
Od kiedy skończyłem 9 lat. Po przeczytaniu dwóch książek: "Harry Potter i Kamień filozoficzny"" i trylogii "Władcy Pierścieni" oraz zagraniu w gry: Baldur's Gate 2 i Heroes 3

Co sądzisz o My Little Pony?
Nie mam konkretnego zdania.Dla mnie ta bajka jest za cukierkowa, ale widzę, że odniosła sukces skoro tyle użytkowników ma w sygnaturach lub avkach kucyki

Kogo z Gameexe lubisz najbardziej, a kogo najmniej?
To jedno z tych pytań na, które nie lubię odpowiadać.Szanuję każdego użytkownika i zanim wyrobię o kimś opinię to muszę go bliżej poznać.

Co ci się najbardziej podoba na tym forum?
Atmosfera,tematyka, użytkownicy i porządek.

Udzielasz się jeszcze na jakichś innych forach?
Nie.Pozostaję wierny Game Exe

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Oczywiście, że duszę. Pytanie ile "niewinnych"(wszyscy są winni) istot (użytkowników GE) jest warta łaska Lolth dla Ciebie? To bardzo ważne pytanie wbrew pozorom!
Odpowiedz
Te ważne pytanie mnie rozbroiło Amral No dobra. Oświadczam że łaska Lolth jest dla mnie ważna za 100 użytkowników GE

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Pytanie z kategorii "popieprzone":

-Kim jesteś z tej dwójki?

Odpowiedz
No nie no rozwaliłeś mnie tym Bielu.Moja odpowiedź to nie jestem żadnym z nich

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Wiem, jesteś tym gościem co idzie w prawo za "Spejpem i Dambyldorem"
Odpowiedz
Heh na pewno

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
taaa, a w moim temacie powstała wojna zielonogórsko-gorzowska i teraz nikt nie chce tam pisać
Odpowiedz
@Nurni, co się dziwisz, nas wojna polsko-polska nie interesuje.
@Obserwator. Jesteś bardzo gadatliwą osobą, mówisz że piszesz tylko na Game Exe, czy nie czujesz się tutaj nieco ograniczony tym że powiedzmy otwarcie, ruchu tu ogromnego nie ma w porównaniu co do niektórych portali tego typu.

Odpowiedz
To dobre pytanie Sosna.Przyzwyczaiłem się tu na tym forum i nie widzę swojej osoby na innym . Nie ma dla mnie żadnego znaczenia, że nie ma tutaj wielkiego ruchu.Na forum jest dużo świetnych osób, które mam nadzieje, że jeszcze zdążę w miarę dobrze poznać.Jednym też z głównych zalet gexe jest jego przejrzystość a także porządek na forum.Jeżeli mamy założoną dyskusje na temat towarzyszy w DA:O to tam możemy popostować, a nie jak na forum CDA gdzie w jednym wątku są poruszane wszystkie tematy i część z nich ukryte są spoilerami.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Tak to prawda, problemem największych for jest to, że aktywność jest tam tak duża, że nie da się wszystkiego ogarnąć. Jednak sam poruszałem kiedyś kwestię rozreklamowania gexe, nie mówię że na jakąś szeroką skalę, ale żeby przyszło trochę więcej świeżej krwi i niektóre działy w końcu odżyły

Odpowiedz
Heh ta świeża krew to ja i moje hobby to odświeżanie starych tematów No dobra wyszła ze mnie forumowa próżność.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Nie jestem pewny czy było już takie pytanie, ale chyba nie więc spytam: skąd pomysł na taki, a nie inny nick? ;P
Odpowiedz
Czemu jestem Obserwatorem? Proste. Tak nazywał się potwór w Baldur's Gate 2 i nieformalna frakcja nocnych elfów w Warcraft 3 :Frozen Throne. Z natury jestem osobą ciekawą i dokładnie obserwującą otoczenie.Na początku chciałem wsiąść nick Strażnik

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Mogę pytanko ? Ha, jasne, że mogę ;]. ;p

Czemu tak otwarcie o sobie piszesz? Pytam, bo nie wszyscy tak robią i jestem ciekawa ;].
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Jasne że możesz bosiaxd.Każdy może zadać mi pytanie
Hmmmm dobre pytanie nad, którym trzeba się trochę zastanowić.Z natury jestem zamkniętą osoba(no prawie) W kręgu znajomych i przyjaciół jestem otwartym człowiekiem.Piszę otwarcie ponieważ uważam iż nie mam się czego wstydzić.Wiem, że w necie mogą się znaleźć osoby, które mogą to wykorzystać i wyśmiać człowieka ale na gexe jestem pewny, że nie ma takich ludzi

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ulubiony film? Grasz w inne gry niż RPG (jeśli tak to jakie)? Jakie przedmioty szkolne uważasz za interesujące? Czy pałasz nienawiścią do nauczycieli? Twój idol?
Odpowiedz
Jaka jest Twoja ulubiona postać z Gumisiów?
Odpowiedz

Cytat

Ulubiony film?

Zdecydowanie nie mogę określić jaki jest mój ulubiony film, ale jeżeli musiałbym coś określić to tem filmem byłby "Sucker Punch"

Cytat

Grasz w inne gry niż RPG (jeśli tak to jakie)?

Oczywiście że gram a mianowicie
- gry wyścigowe np.Need for speed:Most Wanted
-strategie czasu rzeczywistego np.Warcraft III ,WH40k:Dawn of War
-Logiczne np.Pasjans albo Mahjong

Cytat

Jakie przedmioty szkolne uważasz za interesujące?

Rachunkowość, język polski, matematykę oraz specjalizację

Cytat

Czy pałasz nienawiścią do nauczycieli?

Nie.Lubię ich a przynajmniej większość

Cytat

Twój idol?

Nie mam idola.Po prostu wolę być sobą niż na kimś się wzorować.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Obserwator - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...