Obserwator

O! A ze Smerfów?

Jakie są Twoje ulubione dania?

Jak powinna być Twoja wymarzona dziewczyna?
Odpowiedz

Cytat

O! A ze Smerfów?

Hmmm pewnie byłbym Ważniakiem

Cytat

Jakie są Twoje ulubione dania?

Sałatka jarzynowa,bigos no i oczywiście faszerowane jajka

Cytat

Jak powinna być Twoja wymarzona dziewczyna?

Moja dream girlfriend powinna być miła,sympatyczna,ładna i inteligentna.Fajnie by było gdyby miała dużo zainteresowań

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Twoja ulubiona postać ze Smerfów to Ważniak? U mnie to Osiłek. Zapomniałeś o pytaniu Salema - jaka jest Twoja ulubiona postać z Gumisiów.
Odpowiedz
Ano racja już odpowiadam.

Cytat

Jaka jest Twoja ulubiona postać z Gumisiów?

Moja ulubiona postać z gumisiów to była Bunia

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jaki smak soku lubisz?
Czy sądzisz że pasywacja to dobre czy złe zjawisko?
Rano czy wieczór?
Brunetki, blondynki?
Jaki masz kolor oczu?
Co chciałbyś w swoim życiu zmienić i dlaczego?
Uprawiasz jakieś sporty?
Czy układasz puzzle? A jeśli tak to ilu elementowe?
Jakie kino lubisz?
Z jaką gwiazdą poszedłbyś do łóżka i dlaczego?
Ulubiony trunek?
Kształcić: siebie czy innych?
Dlaczego napisałeś w temacie poświęconym mojej osobie?
Dlaczego spytałeś o związek?
Ile potrafisz najwięcej zjeść?
Z jakim zwierzęciem byś się porównał?
Gdybyś miał wybrać jedno miejsce na ziemii do którego nigdy w życiu nie chciałbyś się wybrać, jakie by to było i dlaczego?
Odpowiedz
O żesz ile pytań.

Cytat

Jaki smak soku lubisz?

Pomarańczowy

Cytat

Czy sądzisz że pasywacja to dobre czy złe zjawisko?

Myślę, że pasywacja to dobre zjawisko.

Rano czy wieczór?

Trudne pytanie
Lubię i poranki i wieczory.Nie ważna jest dla mnie pora dnia.Ważną dla mnie rzeczą jest jak ja tę porę spędze

Cytat

Brunetki, blondynki?

Nieważny jest dla mnie kolor włosów.Lubię i brunetki i blondynki oraz rude i ciemne

Cytat

Jaki masz kolor oczu?

Brązowy

Cytat

Co chciałbyś w swoim życiu zmienić i dlaczego?

Chciałbym móc cofnąć nieco czas abym mógł naprawić pewien osobisty błąd.Niestety to już jest osobista sprawa.

Cytat

Uprawiasz jakieś sporty?

Od czasu do czasu pogram w badmintona albo w siatkówkę.

Cytat

Czy układasz puzzle? A jeśli tak to ilu elementowe?

Nie bardzo lubię układać puzzli, ale jak mnie najdzie czasami ochota to ułożę jakąś wieloelementową układankę

Cytat

Jakie kino lubisz?

Lubię kino akcji a także fantastykę oraz komedie,filmy romantyczne,dramaty i thrillery

Cytat

Z jaką gwiazdą poszedłbyś do łóżka i dlaczego?

To dosyć osobiste pytanie, ale niech będzie.Najchętniej poszedłbym z Emmą Watson ponieważ wydaje mi się sympatyczną dziewczyną.

Cytat

Ulubiony trunek?

Kieliszek dobrej wódki albo kilka oraz piwo Redds o smaku cytrynowym.
Zazwyczaj jestem osobą rzadko pijącą tzn spożywam alkohol tylko przy okazji rodzinnych.


Cytat

Kształcić: siebie czy innych?

Kształcić siebie przede wszystkim.Za mało jeszcze umiem abym mógł przekazać wiedzę innym.

Cytat

Dlaczego napisałeś w temacie poświęconym mojej osobie?

Lubię poznawać nowe osoby i postanowiłem się Ciebie o coś zapytać.

Cytat

Dlaczego spytałeś o związek?

Byłem po prostu ciekawy.

Cytat

Ile potrafisz najwięcej zjeść?

To zależy od mojego apetytu.Powiedziałbym, że dużo, ale też nie za dużo

Cytat

Z jakim zwierzęciem byś się porównał?

Byłby to na pewno kot.Tak jak on jestem typem samotnika i dobrze się z tym czuję.Po za tym jestem typem osoby niezależnej i stępującą po własnej ścieżce.Nikt mnie raczej nie ogranicza.

Cytat

Gdybyś miał wybrać jedno miejsce na ziemii do którego nigdy w życiu nie chciałbyś się wybrać, jakie by to było i dlaczego?

Na pewno nie byłby to kraj ogarnięty wojną,ponieważ lubię bezpieczne miejsca.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jesteś bardziej typem marzyciela czy realisty?
Co sądzisz o otyłości ludzi w USA?
Czy jesteś od czegoś uzależniony?
Odpowiedz

Cytat

Jesteś bardziej typem marzyciela czy realisty?

Z jednej strony staram się twardo stąpać po gruncie z drugiej zaś zdarza mi się odpłynąć w marzeniach

Cytat

Co sądzisz o otyłości ludzi w USA?

To jest dosyć poważny problem z, którym ludzie muszą sobie poradzić.Sądzę, że otyłość nie pomaga młodym ludziom dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Cytat

Czy jesteś od czegoś uzależniony?

Absolutnie nie Jestem osobą, która nie bierze żadnych używek typu narkotyki lub papierosy.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Cytat

A internet? Gexe?

Nie czuję się uzależniony od internetu.Ba nawet potrafię bez niego wytrzymać.Lubie przeglądać GeXe, ponieważ dzięki niemu poznałem ludzi o podobnych zainteresowaniach co moje.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
I o to chodzi! Jak wygląda Twój wymarzony smok?
Odpowiedz
Wygląda na to, że tylko ty mi zadajesz pytania

Cytat

I o to chodzi! Jak wygląda Twój wymarzony smok?

Moim wymarzonym smokiem powinna być smoczyca.Nazwałbym ją Anathre. Kolor łusek to tęcza i Anathre powinna być dużym smokiem.Nie chciałbym aby ona miała paskudny charakter, bo kto by wytrzymał z wredną sztuką

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Okej w takim razie przestaję się już odzywać





P.S. Tęczowe?!
Odpowiedz
Tak a co.Lubię ten kolor.Poza tym to w świecie Forgotten Realms istnieje wielobarwny smok

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A ja mam inne pytanie: dlaczego zawsze masz w avatarach kobiety, zawsze grasz kobiecymi postaciami w sesjach i twój ,,wymarzony smok'' tez miałby być płci żeńskiej?
Odpowiedz
O żesz ty wredoto.
1Hmmm więc tak w awatarach mam zazwyczaj kobiety, bo lubię na nie popatrzeć szczególnie na elfki a tak poza tym to jest moja sprawa
2.Zawsze i nie zawsze grywam kobiecymi postaciami tak bym to ujął.To nie ma nic wspólnego ze mną.Mam taki kaprys i tyle.Nie widzę w tym nic złego.(przynajmniej ja )
3.Ze smokiem taki mi się spodobało bo to zazwyczaj smoczyce mają dobre charaktery np.Saphira z Eragona, Aldanon z BG2, Gorgotha z NWN

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Też myślę że bym miała smoczycę i... małe smoczątka!
Odpowiedz
No ba smoczki są super

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Wierzysz w Biotycznego Boga?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Obserwator - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...