Obserwator - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Obserwator,
Odświeżyłem i odkopałem tyle tematów ile się dało Teraz już nieco mniej się tym zajmuję więc nie mogę ci pomóc.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Dlaczego odświeżasz tematy?
Możesz mi w tym pomóc?
Obserwator,
Aktualnie gram w Heroes III . Nie ma to jak klasyka. Od czasu do czasu strzelam partyjkę w "Age of Wonders : Magia Cienia" i niedawno powróciłem do Mass Effect

Na GE nie biorę udziału w żadnej sesji ,ale prowadzę Pokemony wiec w jakiś tam sposób gram razem z moimi graczami
Na innym forum biorę udział w jednej. Jest to sesja fantasy- sandbox

Moim ulubionym cRPG jest Baldur's Gate 2 ,ale cenie także Planescape'a , Dragon Age : Początek , Mass Efect czy Neverwinter Nights 1

Ciężko sobie przypomnieć ,ale na pewno żaden z RPG. Z cRPG coś się pewnie znajdzie ;P
Amrors,
W co aktualnie grasz?
W jakich sesjach aktualnie bierzesz udział?
Jaki jest Twój ulubiony cRPG?
Jaki moment zapadł Ci w pamięć z RPG/ cRPG ?
Obserwator,
Przepraszam że dopiero odpowiadam ,ale jakoś nie miałem okazji na dłuższe posiedzenia na necie.
Aktualnie jestem na bezrobociu. Tak jakoś się złożyło iż nie mogłem wybrać się na studia. Szukam roboty zgodnie z moim kierunkiem.
Planów jakoś nie mam bo zbytnio mi nie wychodziły. W piątek jadę do dziadków na wieś
Amrors,
Czołem kolego.
Czym się aktualnie zajmujesz?
Jakie masz plany na długi weekend?
Obserwator,
To się dopiero uśmiałem
Hmmm a cóż ten "Biotic God" potrafi? Jak zobaczę to dopiero uwierzę
Eirin,
Wierzysz w Biotycznego Boga?
Vitanee,
Obserwator,
No ba smoczki są super
Vitanee,
Też myślę że bym miała smoczycę i... małe smoczątka!
Obserwator,
O żesz ty wredoto.
1Hmmm więc tak w awatarach mam zazwyczaj kobiety, bo lubię na nie popatrzeć szczególnie na elfki a tak poza tym to jest moja sprawa
2.Zawsze i nie zawsze grywam kobiecymi postaciami tak bym to ujął.To nie ma nic wspólnego ze mną.Mam taki kaprys i tyle.Nie widzę w tym nic złego.(przynajmniej ja )
3.Ze smokiem taki mi się spodobało bo to zazwyczaj smoczyce mają dobre charaktery np.Saphira z Eragona, Aldanon z BG2, Gorgotha z NWN
Raven Captain,
A ja mam inne pytanie: dlaczego zawsze masz w avatarach kobiety, zawsze grasz kobiecymi postaciami w sesjach i twój ,,wymarzony smok'' tez miałby być płci żeńskiej?
Obserwator,
Tak a co.Lubię ten kolor.Poza tym to w świecie Forgotten Realms istnieje wielobarwny smok
Vitanee,
Okej w takim razie przestaję się już odzywać





P.S. Tęczowe?!
Obserwator,
Wygląda na to, że tylko ty mi zadajesz pytania

Cytat

I o to chodzi! Jak wygląda Twój wymarzony smok?

Moim wymarzonym smokiem powinna być smoczyca.Nazwałbym ją Anathre. Kolor łusek to tęcza i Anathre powinna być dużym smokiem.Nie chciałbym aby ona miała paskudny charakter, bo kto by wytrzymał z wredną sztuką
Vitanee,
I o to chodzi! Jak wygląda Twój wymarzony smok?
Obserwator,

Cytat

A internet? Gexe?

Nie czuję się uzależniony od internetu.Ba nawet potrafię bez niego wytrzymać.Lubie przeglądać GeXe, ponieważ dzięki niemu poznałem ludzi o podobnych zainteresowaniach co moje.
Vitanee,
A internet? Gexe?
Obserwator,

Cytat

Jesteś bardziej typem marzyciela czy realisty?

Z jednej strony staram się twardo stąpać po gruncie z drugiej zaś zdarza mi się odpłynąć w marzeniach

Cytat

Co sądzisz o otyłości ludzi w USA?

To jest dosyć poważny problem z, którym ludzie muszą sobie poradzić.Sądzę, że otyłość nie pomaga młodym ludziom dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Cytat

Czy jesteś od czegoś uzależniony?

Absolutnie nie Jestem osobą, która nie bierze żadnych używek typu narkotyki lub papierosy.
Wczytywanie...