[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

Co jest grane? Od ponad dwóch miesięcy nie ma tu żadnego wpisu! Enetherze, Withordzie - kucyki wam się znudziły? Pewnie przerzuciliście się na coś bardziej dla was dojrzałego, np. lalkę Barbi i Kena, co?
Odpowiedz
Zwyczajnie skończył się sezon. Czekamy na kolejny. W międzyczasie nadrabiam zaległości w anime.


Also: słaby troll 2/10
Odpowiedz
Myślałem, że wystarczy byś wkleił jakiś fajny obrazek A chciałem podpuścić was byście dali pokaz gniewu, a ja wtedy zmierzyłbym wasz power level... Cóż, następnym razem postaram się bardziej
Odpowiedz
Nie no ranger po prostu jest nas tu tylko dwóch, każdy ma swoje miejsce do rozmów o kucykach i...

Cytat

Pewnie przerzuciliście się na coś bardziej dla was dojrzałego, np. lalkę Barbi i Kena, co?


Jedną chwileczkę, czy ty znowu próbujesz nas zdenerwować?
Odpowiedz
Withordzie:



Opowiedz nam Krzysiu dalszą część tej fascynującej opowieści...

[Dodano po 4 dniach]

Swoją drogą, podczas gdy każdy kraj robi ładnie i grzecznie opening według oryginału.... suddenly...

Japan.





Nie powiem, shit is catchy. Just like my anime.

PS. SUGOI! TOWAIRAITO-CHAN KAWAII!!!
Odpowiedz
Italia też ma swoje


Japoński faktycznie chwytliwy ale jak na mnie zbyt odbiega od oryginału. Daniel Ingram lepszy.


Wololo 500 postów!
Odpowiedz
Tak mi się przypadkiem obejrzało ...
Taki ziomek-smok, Diskord on jest fajny, chce szerzyć Chaos i Manipulować .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Cóż, pierwszy boom na kucyki dawno minął, zdaję sobie z tego sprawę, natomiast dopiero teraz udało mi się opublikować dłuższy artykuł/felieton na temat kreskówki i jej podkultury. Kto się nie boi tekstów dłuższych niż parę linijek, zapraszam na 13S do poczytania (i ewentualnie podyskutowania).

LINK:

Temat na forum, który odsyła do obydwu części felietonu na Stronie Głównej. Enjoy!
[font="Courier New"](...)Zanim zawirują ostatnie przed oczami
Psychodeliczne koła przedsennych majaczeń
Oddam za biel czystą jej dzisiejsze barwy
Tak bardzo wyzbyte dawnych swoich znaczeń


Febrę śmiertelną, różowe więc wypieki
Na liniejących ścianach brunatne zacieki
Żółć promieniotwórczą
I szpitalną zieleń
Brudną przezroczystość stłuczonych butelek
Krew rdzawą, czerwień krwawą
Błękit sinej skóry
Niezdrowo matowych tęczówek lazury


Wypłucz proszę, kolory, jak kiedyś na kanwę
Losu mojego prządko, naniosłaś te barwy
Rozszczepione w pryzmacie twojego kaprysu
Złącz je razem teraz w supeł życiorysu
[/font][font="Courier New"]
Białą flagę wywieszam i prawdą bieleję:
Że wtedy przed oczami wcale nie ciemnieje
Płonąc w blasku z nadzieją jedną pozostanę
W nim wyprażone – barwy zostaną wyprane
[/font] [font="Courier New"]

(Z wiersza: \"Biel\", listopad 2011. Nie kradnij. Wkurzony autor jest gorszy niż radiacja.)




[/font]
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...