[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Cichutki Spec,
Cóż, pierwszy boom na kucyki dawno minął, zdaję sobie z tego sprawę, natomiast dopiero teraz udało mi się opublikować dłuższy artykuł/felieton na temat kreskówki i jej podkultury. Kto się nie boi tekstów dłuższych niż parę linijek, zapraszam na 13S do poczytania (i ewentualnie podyskutowania).

LINK:

Temat na forum, który odsyła do obydwu części felietonu na Stronie Głównej. Enjoy!
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Tak mi się przypadkiem obejrzało ...
Taki ziomek-smok, Diskord on jest fajny, chce szerzyć Chaos i Manipulować .
Withord,
Italia też ma swoje


Japoński faktycznie chwytliwy ale jak na mnie zbyt odbiega od oryginału. Daniel Ingram lepszy.


Wololo 500 postów!
Gość_Forgotten*,
Withordzie:



Opowiedz nam Krzysiu dalszą część tej fascynującej opowieści...

[Dodano po 4 dniach]

Swoją drogą, podczas gdy każdy kraj robi ładnie i grzecznie opening według oryginału.... suddenly...

Japan.





Nie powiem, shit is catchy. Just like my anime.

PS. SUGOI! TOWAIRAITO-CHAN KAWAII!!!
Withord,
Nie no ranger po prostu jest nas tu tylko dwóch, każdy ma swoje miejsce do rozmów o kucykach i...

Cytat

Pewnie przerzuciliście się na coś bardziej dla was dojrzałego, np. lalkę Barbi i Kena, co?


Jedną chwileczkę, czy ty znowu próbujesz nas zdenerwować?
Ranger Krzyś,
Myślałem, że wystarczy byś wkleił jakiś fajny obrazek A chciałem podpuścić was byście dali pokaz gniewu, a ja wtedy zmierzyłbym wasz power level... Cóż, następnym razem postaram się bardziej
Gość_Forgotten*,
Zwyczajnie skończył się sezon. Czekamy na kolejny. W międzyczasie nadrabiam zaległości w anime.


Also: słaby troll 2/10
Ranger Krzyś,
Co jest grane? Od ponad dwóch miesięcy nie ma tu żadnego wpisu! Enetherze, Withordzie - kucyki wam się znudziły? Pewnie przerzuciliście się na coś bardziej dla was dojrzałego, np. lalkę Barbi i Kena, co?
Withord,
Dobry odcinek był, tylko ta jego przemiana, trochę to tak za szybko poszło.
Gość_Forgotten*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qwan dnia poniedziałek, 31 grudnia 2012, 08:12 napisał

enether radzę ci się tam zalogować, bo jest to bardzo ciekawe forum.


Like I care...

[Dodano po 18 dniach]

K, nowy odcinek, powraca Q kucowego universum czyli Discord.

8/10 choć głównie za głos Johna De Lancie, czuję niedosyt.
Withord,
Ja ostatnio mało się udzielam wszędzie (a przynajmniej nie powinienem) bo nauka goni.
Na forum byłem bo lubię sobie czasem poszpiegować co piszą znajomi mi ludzie (dzięki za nicka Qwan) a bez rejestracji nie da się wszystkiego przejrzeć.


A co do odcinka to nie mogę przełknąć tego, że animacje wilków zrobili 3D. Poza tym był bardzo fajny.

Ajxspikeshippingfuel.mp4
Qwan,
Ech. Temat umiera. Nie ma w tym nic dziwnego. To jest forum o grach komputerowych, nie o MLP. Przeniosłem się na inne forum, bo tam można o tym więcej pogadać i cię nie hejtują *patrzy na RangerKrzysia*
Już dawno miałem tu zerknąć i stwierdzam, że nic pojawiło się nic ciekawego. Gdyby ktoś był ciekaw na forum FGE występuje jako Erast. Withord chyba się tam widziałem.

Poza tym jest teraz sporo zamieszania w związku z reaktywacją Radio Dash, która nosi teraz miano Echo Ponyville. Cóż chyba muszę dodać, że jestem pomocnikiem Mordecza. No mam jeszcze parę spraw na głowie, więc się nie dziwcie, że tak rzadko tu zaglądam.
enether radzę ci się tam zalogować, bo jest to bardzo ciekawe forum. Sporo gimbazy, ale to raczej nie przeszkadza.
Gość_Forgotten*,
AJ doczekała się własnej piosenki i dup. Banalna przyśpiewka na istnym Redneck Rave Party.

Poza tym wstyd się przyznać ale widok jej łez sprawiał mi przyjemność...

[Dodano po 7 dniach]

Nowy odcinek, dwóm postaciom tła (AJ i Spike'owi) trafia sie trochę czasu antenowego.

A cały odcinek wygrywa dzięki tym scenom:

Withord,
Nowy odcinek... cóż.
Poprzedni ci się bardziej podobał, wierz mi.

Też chce takie koleżanki...
Gość_Forgotten*,
Dostałem dziś od koleżanki figurkę Rarity. HOW FABULOUS!

Idę obczajać nowy odcinek...
Withord,
Właśnie tak pomyślałem o tobie gdy sprawdziłem tytuł dzisiejszego odcinka, że już drugi tydzień z rzędu będziesz się nudził.

O Boże, a za tydzień odcinek o Spajku i AJ. Enether, Hasbro zdecydowanie cie nie lubi.
A potem finał i koniec sezonu
Szybko zleciało.
Gość_Forgotten*,
A już dziś Apple Family Reunion. Nie powiem, zapowiada się zdeczka nudno, jako że tytuł sugeruje iż odcinek skupiony będzie wokół AJ i jej rodziny, co jest ZAWSZE IMHO nudne.

No ale pożyjom, uwidim.
Withord,
Trudno przyznać rację że ma się dobrze skoro postują tu tylko dwie osoby i średnio raz na tydzień.
Nawet Qwan znalazł sobie nowych kolegów na innym forum.

A propos Pinkie Pie.
Okej, wiem, że to Pinkie i ona po prostu jest Pinkie, ale coś ostatnio jest bardziej Pinkie. Na dodatek bardziej fanmade Pinkie niż laurenfaustmade Pinkie if you know what I mean.
Ale może to tylko ja...
Gość_Forgotten*,
thread ma się dobrze, tylko bronies na tym forum co Opalescence napłakała.


Najnowszy odcinek średnio, powiedzmy sobie szczerze, jedynie Pinkie go ratowała. Zwyczajnie RD mnie nuuuudzi.
Wczytywanie...