Wilkołak

NIE BĘDZIE. :F Drugi raz zginąć jako pierwszy... ta gra to dobry sposób, żeby okazać sympatię
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jak Wiktul będzie chciał, to go zmienię na 1 rundę...

... i wtedy się zemszczę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Dobra, dobra... dowiem się kto i dlaczego.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Maciek na pewno!
Ja to wiem!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
No to żeście poszaleli Ciekawie, ciekawie się robi
Odpowiedz
Uohohoho... wesolutko, nie ma co...
Odpowiedz
No, muszę powiedzieć, że trzymacie w napięciu nawet umarlaków!
Odpowiedz
Ktoś mnie wołał?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wiedziałam, że od Ciebie tu otrzymam odpowiedź.
Odpowiedz
Zawsze możesz na mnie liczyć. :*
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Robi się bardzo ciekawie.

[Dodano po 47 minutach]

Thorot, błagam używaj przecinków, bo tego się nie da czytać!
Odpowiedz
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Jak coś, to podesłałam zapasik

W każdym razie, póki co, to chyba najlepsza ze wszystkich rozgrywek runda. Rawr.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Evrina dnia wtorek, 22 października 2013, 22:33 napisał

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Jak coś, to podesłałam zapasik

That's the spirit!

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Evrina dnia wtorek, 22 października 2013, 22:33 napisał

W każdym razie, póki co, to chyba najlepsza ze wszystkich rozgrywek runda. Rawr.

Zgadzam się z przedmówczynią.
Odpowiedz
Kaznodzieja w jednym obrazku


I zaczynam się zastanawiać, czy w podsumowaniach dnia nie ma więcej, niż się wydaje... hm.
Odpowiedz
Tak, świetna runda. Naprawdę.
































































- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Serio, jak się jest umarlakiem to się patrzy na wszystko z zupełnie innej perspektywy!
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...