Odpowiedz

Gra o Tron

Niblla

Opętany Marines Chaosu
1460 Kosmiczny Marines Chaosu
Napisano: 27 czerwca 2016, 14:48 · #181
0
Ogółem i tak serial wydaje mi się słabszy od książki i ten teleportujący się łysy człowieczek. Raz jest pośród węży by zaraz stać na statku z krakenami. No nie? Czarodziej bez włosów jeden.

Rozwiązanie kwestii wiary też mi się podoba. Co by nie mówić, bombowe rozwiązanie. Można tłumaczyć, że moc substancji rośnie, gdyż smoki wróciły i są coraz większe.

Piastun

Adept Życia
710 Nekromanta
Napisano: 27 czerwca 2016, 20:17 · #182
0
Myślę, że po prostu Cersei zebrała wszystkie zbiorniki [albo ich większość] i ptaszki Qyburna umieściły je pod Great Septem. W końcu wild fire było rozrzucone po całym mieście w najważniejszych punktach. Dlatego wybuch był tak widowiskowy.

Do teleportującego się Pająka nie mam wyjaśnienia, mnie też to nurtuje czy ma jakieś koneksje z czarnoksiężnikami z Qarth.

Królewskiego Lądowania na bruku się nie spodziewałem, raczej myślałem o wybuchu złości i uderzeniu matki w twarz - ale mi go było szkoda.

No i to zakończenie Stark sends her regards Ciekawe czy wróci do Winterfell w najbliższej przyszłości i będzie zjednoczenie rodu. Może i Bran tam wkrótce trafi? [pobożne życzenia]

Ktoś wie za ile miesięcy można się spodziewać premiery 7 sezonu?
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie

Niblla

Opętany Marines Chaosu
Napisano: 27 czerwca 2016, 20:55 · #183
0
Przyszły rok.

Nie ni zrobiłeś wylew spoilerow.
Bardziej podoba mi się jednak książkowe rozwiązania fabularne. Te filmowe niszczą ciekawe poatacie.
I lady Mormont powinna zostać królową Westeros. ;D

Vitanee

Przyjaciel Zwierząt
3557 Druid
Napisano: 27 czerwca 2016, 22:34 · #184
0
Lady Mormont jest taka fajna!
A co do Varysa, to chodzi o to, że minęło trochę czasu - ponoć twórcy mówili, że będą przeskoki.
W końcu Arya też jakoś dostała się z powrotem do Westeros.

Niblla

Opętany Marines Chaosu
Napisano: 28 czerwca 2016, 00:02 · #185
0
Nie no ale ten jej powrót jakoś mi nie pasuje. Wiesz za duże aż przeskoki.

kacpi123

Giermek
3 Rycerz
Napisano: 11 sierpnia 2016, 14:23 · #186
0
Dobrze, że Arya powróciła! scena z podrzynaniem gardła była świetna, właśnie takiej postawy u niej oczekiwałem! Od początku wiedziałem, że ona będzie super. Nauczyła się czego mogła i wróciła mściwa

mozzil

10
Napisano: 27 stycznia 2017, 13:59 · #187
0
Aż taka wielka różnica między książką a serialem? Gdzie mogę kupić książke?
Najświeższe informacje ze świata gry For Honor http://www.forhonorgame.pl/

Courun Yauntyrr

Arcymag
15123 Drow
Napisano: 30 stycznia 2017, 18:03 · #188
0
Książki to w dowolnej księgarni. Na fali popularności serialu mają nawet serialowe okładki.
The deeper I go into myself the more I realize that I am my own enemy

krzyslewy

Złotousty
8021 Bard
Napisano: 16 lipca 2017, 14:16 · #189
0
SPOILER
Ale nawet wilk, zwłaszcza niedorosły i mizernej postury, nie może biegać z bebechami na wierzchu po tym, jak ktoś zrobił mu dziurę w brzuchu i przekręcił nożem w środku, niszcząc kolejne organy xD Nie może też później nagle pokonać swojego wroga z tymi niezaleczonymi ranami, skoro do tej pory dostawał lanie, a w międzyczasie przecież niczego się nauczył, nie posiadł żadnych zdolności nic. Impossible. Dlatego scena, gdy Arya zabija Freya nijak mnie nie zachwyciła.

Niblla

Opętany Marines Chaosu
Napisano: 16 lipca 2017, 18:01 · #190
0
Nie musisz mi tego mówić. W życiu przeżyłem wiele "kontuzji" i wiem jak to wygląda. Mogę przyznać, że ludzie, którzy są w odpowiednio mocnym szale narkotykowym to możesz im połamać rękę a dalej będą się rzucać lecz jakoś nie widziałem co by niedoszła pani Nikt, brała coś na wspomaganie. No i inne pytanie czemu ktoś kto zajmuje się truciznami nagle próbuje się w walce wręcz. To tak jakby wysłać artylerie na czołgi i liczyć, że dadzą radę.

krzyslewy

Złotousty
8021 Bard
Napisano: 16 lipca 2017, 22:15 · #191
0
@Lessingham

"To może przeniosę do tematu"

Czekam Jestem bardzo ciekaw Twojej opinii - rzucasz mocnymi oskarżeniami, a chętnie przeczytałbym o przykładach (najlepiej poza wymienioną Aryą, której wątek zupełnie kupy się nie trzyma, że aż dostrzegam to ja)

Niblla

Opętany Marines Chaosu
Napisano: 17 lipca 2017, 10:37 · #192
0
Szału nie ma panowie. D*** nie urywa, do tego ci maestrzy, jakoś mi brakuje imiennych postaci.

Courun Yauntyrr

Arcymag
15123 Drow
Napisano: 18 lipca 2017, 15:06 · #193
0
Dokładnie. Ziewałem, bo niewiele się wydarzyło. Jedna dobra scena w Bliźniakach i przedłużające się chodzenie z miejsca w miejsce. Odcinków mało i jeden zmarnowali na sceny, które dało się upchnąć w 15 minut. Oglądam, ale od drugiego sezonu loty niskie.
The deeper I go into myself the more I realize that I am my own enemy

Adeptus Gedeon

26
Napisano: wczoraj, 18:52 · #194
0
Skoro już dyskusja o 1 odcinku najnowszego sezonu:

SPOILER

- Scena z Freyami spoko, co prawda zero zaskoczenia, ale sama w sobie spoko.
- Arya +słitaśni Lanisterowie - pomysł niezły, wykonanie przesadzone. Nie mogła natrafić na "po prostu" w miarę miłych, normalnych ludzi, od razu jedziemy po bandzie ze słodkością - jeden ma starego ojca, drugi żonę i dziecko w drodze, nie klną, rzucają motywującymi maksymami, a zanim dadzą się napić, upewniają się, czy gość jest pełnoletni. Choć przyznam, że ten moment, kiedy Arya mówi, że idzie zabić królową jest ciekawy. Ja to interpretuję tak, że z jednej strony czuła, że powinna ich zabić, no bo to w końcu wrogowie, a z drugiej strony, szkoda jej było, nie jest tak odhumanizowana, żeby na lajcie wyrżnąć miłych wobec niej ludzi - więc to było trochę na zasadzie "Sprowokuję ich, sami mnie zaatakują i jakoś to pójdzie".
- Pogrzeb w wykonaniu Ogara - jak tylko Ogar zaczął się modlić, wiedziałem, że nie dokończy, choć spodziewałem się raczej czegoś w stylu "..... a, pieprzyć te zabobony!", więc i tak wyszło w miarę delikatnie. A że nie dokończy, to wiedziałem, bo przecież twórcy serialu (w książce tego nie ma) cierpią na antyreligijną fobię, czemu dają wyraz niemal tak często, jak bezpruderyjności.
- Gadka Arcymaestra - trochę bez sensu. O co mu w ogóle chodziło? "Wierzę, że ten straszliwy kryzys, o którym mówisz, nadchodzi, ale ludzkość już wiele innych kryzysów przetrwała, więc nie pozwolę Ci dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego zagrożenia". WTF? O co mu w ogóle chodziło?

Gra o Tron - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...