Facebook

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia sobota, 14 sierpnia 2010, 11:20 napisał

Pierwszy fanatyk gameexe.

Przesadzasz Tar. Pozatym napisałem to w taki kontekście że świat byłby lepszy bez fejsbuków, naszych-klas, gron i innych g*wien.
Odpowiedz
Internet się zmienia i zmieniają się w nim mody, bo nietrudno zgadnąć, skoro tworzą go ludzie - to jest on produktem użytkowników, znajdziemy w nim to, na co teoretycznie lub praktycznie (nie wiem, nie badałam) jest popyt. A skoro powstają takie portale, to znaczy, że jednak jest masa ludzi, która ich potrzebuje ; ) I drugie tyle takich, co by mogli bez nich żyć, ale i tak korzystają.
Odpowiedz
A to nie było raczej na odwrót? Najpierw pojawił się produkt, który ściągnął użytkowników? Ej, fejsbuk wisiał w sieci już od ładnych paru lat, ZANIM zrobiła się na niego moda. Ja tam miałam konto na długo przed tym, jak zaczęło się o nim rozmawiać na imprezach.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia wtorek, 17 sierpnia 2010, 14:53 napisał

Zajefajne imprezy. Pewnikiem to imprezy tematyczne i goście przebierają się w osoby które mają na fb.


Tar jak zwykle epic win comment xD


Fejsbók... i sysko jasne





Odpowiedz
Ati, ja mówiłam ogólnie o tym, jak takie rzeczy działają, nie jak to było w przypadku facebuki ; > Kiedyś wszyscy chodziliśmy w dzwonach albo szwedach, teraz wolimy nosić rurki albo haremy, kiedyś siedzieliśmy na naszej-klasie, teraz zdjęcia wrzucamy na Facebooka. Mody, i tyle. A że nowsze rozwiązania okazują się często wygodniejsze i korzystniejsze dla naszej figury - tym lepiej, hm ? ; )
Odpowiedz

Cytat

Ja tam miałam konto na długo przed tym, jak zaczęło się o nim rozmawiać na imprezach.

Mogłaś powiedzieć, że miałaś konto zanim się urodziliśmy. Brzmiało by wręcz epicko ;]
Odpowiedz
Kress - Cśii. Nie chciałam, żebyście poczuli się przy mnie zbyt maluczcy. ;p

Yukari - Ale w takim razie ten komentarz był jakoś tak od czapy.
Odpowiedz
Zmieniłem zdanie, FB to doskonały sposób na kontakt ze znajomymi rozsianymi po całej Polsce


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Skąd ta nagła zmiana?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Mam konto na Facebook'u ale tylko po to, żeby od czasu do czasu zerknąć, czy nie ma tam czegoś kompromitującego o mojej osobie, a tak facebook, jak i nk służy mi jako przypominajka o urodzinach znajomych, bo do dat nie mam pamięci, osobiście uważam, że siedzenie na fb to totalna strata czasu, nie wiem co ludzie w tym widzą, ale mimo wszystko trzeba pogratulować jego twórcy, że bardzo dobrze wykorzystał ten pomysł, żeby zbić niezłą kasę. Wrzucanie zdjęć, szczegółowych danych o sobie itp. jest moim zdaniem głupotą, mogą być przecież one dowolnie wykorzystane przez osoby z zewnątrz, bądź sprzedane.

Odpowiedz
A ja na ten przykład konta na fejsbuku ni mom. MIAŁEM, ale nie chcę juz mieć, bo kontaktuję się ze znajomymi w prawdziwym świecie, mam telefon jakby co, a do kontaktów dalszych mam sprechen-sprechen i e-mail... Mało, ale wystarcza, bo mam mało znajomych, za to takich którzy odzywają sie pare razy w tygodniu
Odpowiedz
Schańbiłam się kiedyś i miałam niestety konto na nk. Ale cała ta komercha wybitnie mi przeszkadzała i usunęłam konto. Po pewnym czasie zarejestrowałam się na Facebooku, aby zobaczyć zdjęcia z imprezy, które koleżanka tam wrzuciła. I tak jakoś do dziś mam tam konto. W sumie mam wrażenie, że Facebook bardziej mi odpowiada. Można na nim dodać pełno dodatkowych informacji, zainteresowań, filmów itp. No i cenie sobie newsy z róznych portali, choćby przyklejane na tabalicy wiadomości o terminie wydawanych mang, gier itp.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz

Cytat

Zmieniłem zdanie, FB to doskonały sposób na kontakt ze znajomymi rozsianymi po całej Polsce
E tam po Polsce! Po całym świecie!
Odpowiedz
Jest jeszcze jeden argument świadczący za tym, żeby mieć zarejestrowane konto na fb.
Jak ja masz, to jesteś pewien, że nikt nie założy innego i podszyje sie pod ciebie...
Odpowiedz
Zmiana stąd, że do znajomych ze studiów mam najczęściej wiele, wiele kilometrów, a przez ferie fajnie pooglądać znajome mordeczki i popisać z nimi


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Też długo się broniłem przed FB i dzisiaj coś mnie chwyciło i założyłem Może się to ustrojstwo przydać - do wymiany informacji i robieniu wywiadu w sprawie nowo poznanych ludzi. Niektórym z GE już wysłałem zaproszenia, inni niech po prostu sami zapraszają: http://www.facebook.com/straznik
Odpowiedz
Ostatnio kusiło mnie aby założyć konto na Facebooku i założyłem, ale muszę przyznać, że trochę się przed tym broniłem. Portal jak portal nic specjalnego, ale można stworzyć ładny profil o sobie. Nasza-klasa zawsze służyła mi jako przypomnienie o urodzinach znajomych i tych bliskich i dalszych.
A oto mój koncisz : http://pl-pl.facebook...00003609381175

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Może ja się wypowiem.

Kiedyś hejtowałem FB i NK, jakoś nigdy nie rozumiałem czym się ludzie w tym jarali. Nie widziałem potrzeby zakładania tam kont i użytkowania owych portali. W czasach gdy nie posiadałem internetu, tym bardziej nie było mi to potrzebne, bo praktycznie miałbym do kont dostęp raz na 2-3 tygodnie. Po założeniu internetu w kwietniu zeszłego roku zaczęło się "trucie dupy" przez znajomych, żebym założył Fejsa i Naszą-Klapę, bo będę pro, sexi, elo, trendi i w ogóle so sweet. W końcu przekonałem się w październiku, NK założyłem tylko po to, by zobaczyć jedno zdjęcie z imprezy klasowej na którym byłem. Po tym już więcej się nie zalogowałem, bo nie chcę i nie jest mi to do życia potrzebne.

FB założyłem jakiś tydzień później, bo dowiedziałem się, że moja klasa ma forum i tam dzieje się całe życie pozalekcyjne. Na początku nie potrafiłem ogarnąć serwisu i jakoś nie przyciągał mnie on. Z czasem zacząłem odkrywać jego lepsze strony i spędzać na nim więcej czasu (głównie na rozmowach na wcześniej wspomnianym forum). Jedną z zalet jest czat, który zastępuje GG, szczególnie przydaje się, gdy rozmówca owego GG nie ma. Do tego różne informacje z fanpage-ów, na przykład koncerty raperów, info o nowych płytach i teledyskach, wiadomości ze stron klubów sportowych itp. Aplikacji nie używam praktycznie wcale, może z 3-4 gry, reszta to tylko spam i nic więcej. Wkur..za mnie natomiast kolekcjonowanie znajomych, których się nie zna (sam mam 90 - ludzie ze szkół i kilka innych osób, z którymi utrzymuję najbliższe kontakty) i wrzucanie co tydzień słit foci z kaczym dzióbkiem. Kiedyś koleżanka napisała do mnie z wyrzutami, dlaczego nie polubiłem jej zdjęcia i to pewnie dlatego, że jej nie lubię itp. Totalnie chora sytuacja. W serwisie spędzam około 2-3 godzin dziennie, z czego aktywnie góra pół godziny (przez resztę czasu mam stronę na karcie w tle przeglądarki).

Po kilku miesiącach użytkowania Fejsa jestem na tak, ale trzeba to robić z umiarem i rozsądnie. Mój profil: http://www.facebook.com/wybieraniec )

PS. Wybaczcie mi to lanie wody, ale jakoś tak wyszło .
Odpowiedz
← Użytkownicy

Facebook - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...