Gazetki

jakie gazetki najczęściej czytacie :?: moja ulubiona gazetka to Click! :!:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
wszystkie gazety to chlam :] pisza same brednie i nieznaja sie na grach ;] polowa osob z mojego osiedla napisalaby rozne artykuly 100 razy lepiej niz redaktorzy clicka cd actiona czy jeszcze innego jakiegos badziewia ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ja tam najbardziej lubie CD actiona .Szczególnie AR czytać
Odpowiedz
gazetki od czasów secret service'a są marne. czytuje sobie cdaction czasami aby sie orientować "co w trawie piszczy" i zeby potestowac w praniu demka.
Odpowiedz
chcesz sobie potestowac demka to kup sobie gamestara ;] sporo tam jest albo posciagaj ze stronki gamestara qrde niepamietam stronki jak se przypomne to tu wrzuce a nie jednak wiem www.gamestar.pl ;] szkoda kasy na gazety a co do newsow to na stronkach jest wszystko czego potrzeba :]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Może i masz racje ale jak przeczytam gazete to przynajmniej mogę sobie nią poĽniej pokój wytapeować
Odpowiedz
no włąsnie. gezeta to... gazeta. za 20 lat bee miał co poczytać i z czego sie pośmiać... a do tego bardziej ufam recenzjom w gazetach niż na stronkach. a z demkami jest tak dosyć szczególnie. bo nigdy bym nieściągnąłbym demka gierki której nie znam. a tak jak przeglądam jakiego cedeka to tak może troche z rozpędu ale jednak obejrze i może mi sie coś spodoba
Odpowiedz
A może temat odżyje? [już widze "Schwytane w Sieci" ]

Ja nadal zbieram CD-Action, i uważam ją za jedną z najlepszych gazet... oops, czasopism komputerowych na rynku. A taki Click! to się nawet do podcierania nie nadaje XD [joke]

A może inaczej - zrobimy sobie dyskusję, że XX ma to, a XXX ma to czego nie ma XXZ, zaś ww. ma to czego nie ma XX
Kocham takie dyskusje XD
Odpowiedz
Skoro chcesz odświeżyć dyskusję, to powiem, że nadal czytuję tylko CDA. Chociaż ostatnio przestałem już kupować. Innych raczej nie kupuję. W CDA są artykuły na poziomie i goście też są spoko. Zwłaszcza Smuggler i AR Uważam, że ten gość to geniusz, ma fajne pomysły i zabawnie odpowiada w AR, a szczególnie Panopticum.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
O tak, Smug rządzi. A ja go widziałem O_o [moja siorka ma mieszkanie naprzeciwko redakcji XD]. Przypomina Garfielda

Ja nie kupuję CDA, bo mi go do domu przynoszą Prenumerata fajna rzecz ^_^ No i zgadzam się - artykuły na poziomie, i świeże [jak na miesięcznik] wieści
Odpowiedz
Ja kupuję ca actiona i go czytam bo uważam go za najlepsze czasopismo . niedawno zamówiłem penumerate i przynoszą mi gazedkę do domu. Macie racje Smug rządzi.
Odpowiedz
Cóż, jeśli o to hcodzi, to czytuje zwykle Gazetę Wyborczą i Politykę, bo nawet fajne to czasopisma. W dziedzinie komputerów to czytam KS-Ekspert (niezłe porady). A jeśli chodzi o gry to polecam e-zin: www.ss-ng.pl Piszą profesjonalnie i za darmo.
Odpowiedz
Ee, ten e-zin jakiś takiś...
A Gazeta Wyborcza to nie czasopismo, tylko gazeta ^_^

Polityka... tylko czasami. Zaś co tydzień Newsweek
Odpowiedz
Ja co tydzień też newsweek przeglądam, a od gier mam internet (no może od czasu do czasu jakaś gazetkę przeglądnę ), kiedyś czytywałem wprost ale no są za bardzo za pewną grupą kaczek .
Odpowiedz
Jakie gazetki lubię czytać... BRAVO Sport, ogólnie o grach, Politykę (żart), Przegląd sportowy. I to tyle .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Skoro można, to i ja się wypowiem. Aktualnie o grach żadnej już nie czytam. Kiedyś zbierałem Gablera, Świat Gier, Secret Service, Reset (ktoś je jeszcze pamięta?), Neo, Neo Plus, CD-Action, potem trochę Clicka, no ale ostatecznie szkoda mi było kasy na kolejne i dałem sobie spokój.

Ostatnimi czasy zdarza mi się kupić jakiegoś Newsweeka, Angorę albo Men's Health. O wiele częściej inwestuję w książki.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o pisma o grach, to osobiście od kilku lat zbieram "CD-Action" (od kwietnia 2000 r.). Kiedyś ze względu na ciekawą treść i dobre pełne wersje, teraz to już chyba tylko z przyzwyczajenia Według mnie wiele do ideału mu brakuje, jednakże to obecnie najlepsze pismo o tej tematyce na polskim rynku

Poza tym od czasu do czasu przeglądnę "GameRanking" (też ciekawy miesięcznik).

Jeżeli chodzi o dawne czasy to podobnie jak Valandil - Secret Service oraz Reset. Ubolewam nad tym, że tak świetne pisma zbankrutowały ;( Dzisiejsze miesięczniki o grach to przy nich mizeria.

Jeśli chodzi o inne to "Przegląd Sportowy" (nie codziennie, ale gdy jest jakieś ciekawe wydarzenie sportowe np. Liga Mistrzów, mecz reprezentacji), no i "Super Express" w każdy piątek (z powodu gazety z programem Tv )
Odpowiedz
Zwykle czytuję Clicka! i według mnie recenzje są tam napisane o wiele lżej, lecz równie ciekawie, jak w CDA. Clicka! Kupuję już prawie 3 lata, zaś CDA zacząłem od grudnia 2007. Spodobało mi się , ale wciąż uważam, że Click! jest lepszy... Choć, CDA ma dużo fajnych tekstów, nie tylko o grach, co jest ich wielkim plusem .


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Click jest niewart czytania od kiedy odszedł od niego Randall, Frogger i cała starsza ekipa. Gazetka ta straciła swój urok. Mimo to zbierałem ją i zbierałem, aż jakieś pół roku temu przestałem I nie żałuję w sumie. Teraz czytam tylko gazetę telewizyjną raz w tygodniu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja podbieram pewnemu osobnikowi CD-Action i w sumie nawet nawet - zwłaszcza, że są dodatki nie tylko o grach. Jednak są dla mnie zbyt drogie, a te tańsze - nie warte pieniędzy. Lepiej zebrać na jakąś grę czy książkę
Odpowiedz
← Inne

Gazetki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...