[Dragon Age: Początek] Zestawy

ale czy mógł byś podać dokładnie ile ona ma pancerza bo ja mam teraz masywną zbroję krasnoludzką i nie wiem czy nie jest gorsza od tamtej legiony umarłych
Odpowiedz
Dzięki Wszystkim którzy mi chcieli pomóc co do tej pory kiedy korzystam z tego forum jest to forum najlepsze
Odpowiedz
Mam jeszcze jedno pytanie gdzie mógł bym ulepszyć zbroję
Odpowiedz
Ulepszyć? W jakim sensie? Zbroi nie można ulepszyć tak, jak broni, dodając wspomagające runy. Można jedynie kupować lepsze, lub składać zestawy dające dodatkowe właściwości.

Odpowiedz
A jak mogę zostać magiem krwi bo mają fajne czary
Odpowiedz
Gruby - wieeelka prośba do Ciebie: przed pytaniami przejrzyj dział o Dragon Age: Początek na naszej stronie, dobrze? Daj znać, że przeczytałeś tą informację.

Co do maga krwi: http://gexe.pl/dragon.../2106,Mag-krwi

Odpowiedz
Ale mi chodziło o to że jak mogę zostać!!!!. a nie co ta magia potrafi. PEACE
Odpowiedz
Ja piertolę.... T_T Ja jestem naprawdę cierpliwą osobą, ale przy Tobie tą cierpliwość tracę. Czy w ogóle zajrzałeś do podanego przeze mnie linku? Zajrzyj jeszcze raz i przeczytaj zawartość. Spójrz na wytłuszczony napis: Jak odblokować? Dobra, już Ci skopiuję:


Jak odblokować?
Tej specjalizacji uczy Demon Pożądania, który opętał Connora Gueririna w Redcliffe. Musisz zawrzeć z nim układ podczas pobytu w Pustce, w którym poprosisz o mistyczną wiedzę jako zapłatę.

Odpowiedz
Nie denerwuj się to nic takiego
Odpowiedz
czesc w jakim miescie mozna dodac runy do broni
Odpowiedz
Gruby, po prosta denerwuje mnie ludzka ignorancja, a szczególnie, gdy się ciągle powtarza.

Andrzej, to załatwia Ci Sandal w obozie drużyny. Będziesz go miał po skończeniu misji w Lothering.

Odpowiedz
ktury kowal moze zrobic ruzne zbroje np ze smoczych lusek
Odpowiedz

Cytat

Skąd: Cały zestaw można uzyskać od Wade’a w Denerim przynosząc mu odpowiednie materiały.

Odpowiedz
a właśnie jakie materiały bo chyba tylko Smocze łuski i tyle
Odpowiedz
ej gdzie jest Dom Marjolaine. bo nie wiem
Odpowiedz
Gdy będziesz miał około 30 pkt. poparcia u Leliany zapytaj o to dlaczego przybyła do Fereldenu. Potem w obozie powie ci prawdę. Podczas następnej podróży z nią napadną cię skrytobójcy. Po walce dostaniesz zadanie: udać się do Denerim. Na północny-wschód od świątyni Denerim jest dom Marjolajne.
UWAGA: przedmioty, które znajdziesz w jej domu są losowane gdy pierwszy raz będziesz w Denerim.
Odpowiedz
Dostałem Topór Gryfa od Zathriana bez żadnego żebrania o nagrodę. Po prostu grałem wojownikiem, a że akurat specjalizowałem się w broni dwuręcznej to przez jakiś czas nosiłem toto na plecach. Dużym minusem jest to że może go używać jedynie szary strażnik, więc nie ma co liczyć na to że wyposaży się w niego Oghrena Co do samego topora to wymieniłem go dość szybko na Yussarisa, miecz oburęczny, który można zdobyć w wieży kręgu. Wygląda świetnie i ma bonus +10 przeciwko smokom (więc na Arcydemona jak znalazł), a do tego posiada dwa gniazda na runy
Odpowiedz
← Artykuły

[Dragon Age: Początek] Zestawy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...