[Dragon Age: Początek] Zestawy

Nie chcę cię rozczarowywać, ale Arcydemon nie podpada ani pod pomiota ani smoka. Lepiej kup od Gorima w Denerim miecz meteorytowy. Według mnie to najlepszy miecz dwuręczny z Orgins.
Odpowiedz
Najlepszy miecz dwureczny to ten wykuty z gwiazdy STARFANG ale trzeba miec dodatek
Odpowiedz
Ktoś mi powie jak zdobyć Yussaris w Wieży Magów?Bo szukam i nie mogę znalezć,proszę o odpowiedz i to jak najbardziej szybką
Odpowiedz
Yusaris zdobywa się w zadaniu 'Straż w Kresowisku'. Wpierw musisz odnaleźć sześć notatek ucznia, które informują o rytuale, który należy odprawić w Wielkiej Sali (takie duże pomieszczenie z trzema posągami). Posągi trzeba dotknąć w odpowiedniej kolejności - ten z misą, z mieczem opuszczonym, z mieczem podniesionym oraz ten z tarczą przy schodach na kolejny poziom. Teraz powróć do miejsca, gdzie spotkałeś Wynne i podejdź do zejścia do piwnicy. Pojawi się demon, który pozostawi po sobie Yusaris.
Odpowiedz
Zależy o jakie pytasz?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
czesc morzesz mi powiedziec gdzie moge znales mistyczne miejsca mocy w wiezy magow i na glembokich scieszkah
Odpowiedz
kiedy wchdzi się na drugie piętro w wieży magów jest tam takie krzesło,a na głębokich ścieżkach to chyba w KOwadle Pustki.CHYBA:)
Odpowiedz
czesc gdzie moge znelesc mistyczne miejsca mocy
w denerin
Odpowiedz
Wobcowisku przy wielkim drzewie
Odpowiedz
a czy w wersji na ps 3 zestaw kawajera bedzie w domu marjolaine
Odpowiedz
Mam pytanie - W dodatku Szczyt Wojownika można dostać zbroję ,,Zbroja dowódcy straży,, Za pierwszym razem kiedy miałem 21 poziom poszedłem tam i dostałem zbroję ze smoczej kości, a za drugim razem mając 9 poziom dostałem ze stali.
Czy można coś na to poradzić czy tak zostanie już do końca???
Odpowiedz
Niestety, materiał zostanie już na zawsze i nic nie możesz na to poradzić.
Odpowiedz
Witajcie, mam pytanie. Zależy mi na Zbroi Kawalera ale już kilka razy zabiłem Marjolaine i nie zdobyłem Zbroi Kawalera, z tego co pamiętam mam tylko buty do tego zestawu a resztę wzięło i wcięło Napiszcie mi jak mogę zdobyć cały ten set.
Odpowiedz
Rękawice kupujesz u NPCa imieniem Faryn - znajdziesz go w krasnoludzkich Górach.
Reszta zestawu jest loterią. Szanse na zdobycie pozostałych trzech części są losowe, a do zbroi trzeba mieć już sporo szczęścia. Wszystkie trzy znaleźć możesz właśnie w domu Marjolaine, ale to czy one będą się znajdować w skrzyni jest ustalane po pierwszym przekroczeniu progu. Możesz zdobyć wszystkie, możesz nie zdobyć żadnej. Jeśli w skrzyni nie było zbroi... no to pozostaje Ci wczytać zapis sprzed wejścia do domu i spróbować raz jeszcze.
Odpowiedz
Dziękuję wam, wasze rady okazały się być pomocne Tylko kwestia wczytania save'a nie wchodzi w grę bo trochę za dużo już spędziłem po wejściu do jej domu czasu i jakoś perspektywa od nowa ratowania magów i Emona nie leży mi w różowych barwach. Ale bardzo wam dziękuję za porady, jesteście super
Odpowiedz
← Artykuły

[Dragon Age: Początek] Zestawy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...