[Dragon Age: Początek] Zestawy

Rękawice do zbroi ceremonialnej można ukraść Strażnikowi świętych prochów po zbezczeszczeniu świętych prochów/ewentualnie są one w zwłokach strażnika. Trzeba jednak dokonać tego strasznego czynu, a ogólny bonus nie jest zbyt zadowalający. Jest to set głównie dla zbieraczy ładnie wyglądających zbroi.
Odpowiedz
Napiszcie coś więcej o tej broni Gryfa, którą rzekomo mamy dostać od Zathriana w zamian za ofiarowaną pomoc. Choć wsparłam tego dziada już kilka razy, jeszcze nigdy nie dał mi czegoś tak pięknego za wykonaną robotę. Ta broń jest niesamowita... i pewnie niesamowicie też kosi przeciwników
Odpowiedz
Lepszy niż Pazur Gryfa jest miecz meteorytowy co go można kupić od Gorima w Denerim i to za okazyjną cenę.
Odpowiedz
jaki quest musi byc wykonany w roztajach caridina zeby dostac te rekawice wysilku??
Odpowiedz
a z jezyka polskiego jak sie ten quest nazywa:)<sorki za takie marudzenie ale z angielskiego noga jestem>
Odpowiedz
niewiema ten quest zaczyna sie u jakiejs danej osoby czy uaktualnia sie sam po znalezieniu przez mabari tego helmu?? bo rzeszukalem cale rozstaje karidiba ubilem 2 bosow 1 ogra alfa i bossa głebinowca i nic mi nie wyskoczylo:/
Odpowiedz
a gdzie sie dokładnie znajduje ten"przewodnik karawany??" szukam g a nieumie znalesc
Odpowiedz
ten przewodnik karawany ze sestawu gryfa:) bo chcialbym zobaczyc ten szpona szukam kolesia i nic... nigdzie go niema
Odpowiedz
witam mam pytanko gdzie mozna znalezc jeszcze ciala poszukiwaczy przygód do questu "wolny" bo znalazłem2 w lecie brecilian i w zrujnowanej swiatyni a w poradniku niejest ta misja dokładniej opisana
Odpowiedz
dzieki Lionel jestes wielki:)
Odpowiedz
mam jeszcze małe pytanko w niektórych miejscach sa takie filakteria z których wyskakuja ożywieńcy jak sie ich dotknie jak zauktalizuje sie kodeks ze wszystkimi tymi filakteriami to bezdzie odblokowana jakas nowa misja ??
Odpowiedz
A propos broni Gryfa. Kiedy można poprosić o nagrodę Zathriana? Gdy go pierwszy raz spotkałem nie było opcji proszenia o nagrodę... przynajmniej tak mi się wydaje.
Odpowiedz
← Artykuły

[Dragon Age: Początek] Zestawy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...