[Dragon Age: Początek] Zestawy

tak musiz z opiekunem pogadac za poerwszym razem bo ak bedziesz znim gadal jak zabijesz Chorego Kła powie tylko ze elfowie sa na twoje rozkazy
Odpowiedz
Pamiętam już. Gram Dalijczykiem i nie mogłem zażądać nagrody. Dzięki.
Odpowiedz
tutaj pisze,że można jakos zdobyc zbroje ulepsona ze smoczej kości tylko pytanko gdze zdoyc 2 kosc?? bo wiem tylko ze zdobywa sie jedna od Wielkiego smoka:)ale nieiwm gdzie 2 aby ulepszyc zbrojke:):)
Odpowiedz
Do tego nie są potrzebne kości, tylko te łuski, co się zbierało, nie patrz na tę nazwę. Tą ulepszoną zbroję dostaniesz wtedy, gdy przy pierwszym wykonaniu przez Wade'a zbroi dasz mu na to zadanie pieniądze. Kiedy Wade zaproponuje ci ponowne wykonanie zbroi, wtedy już płacić mu nie musisz.
Jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi.

Odpowiedz
Dzieki jestes wielka:)
Odpowiedz
Propo zestawu zbroji wysłku. W jaikch miejscach znajdują sie te kupy głazów?
Odpowiedz
Dzięki stary jesteś wielki
Odpowiedz
broń gryfa dostaniesz tylko jeśli pomogłeś zathrianowi i zabiłeś wilkołaki a on przeżył. wtedy po powrocie do obozu dalijczyków powinieneś od niego od razu dostać dziób gryfa( broń )
Odpowiedz
Pod czas jakiego quest'u można zdobyć zestaw molocha?
Odpowiedz
Tą misję dostaniesz podczas aktywacji jednego z grobów w lesie Brecilian. Musisz znaleźć 4 groby, stoczyć walki i dzięki temu uzyskasz różne części do zbroi. 3 groby są w lesie, 4 w ruinach.

Odpowiedz
ludziska wiec sprawa jest slyszalem ze jest dodatek z npc rolandem<sier gilmor>ale jak i ska d go pobrac wie ktos moze??
Odpowiedz
Pierwsze słyszę, nic mi o tym nie wiadomo. Przejrzałam nawet neta, ale nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Odpowiedz
niemozliwe to jest jeden z oficjalnych modow biowarepodobie jak zbroja duncana czy miecz bryca couslanda:)
Odpowiedz
cześć wszystkim mam pytanko jak mogę mieć wilkołaki bo nie wiem Drugi raz przechodzę Dragon age i chce mieć te wilkołaki i nie mogę może ktoś wiem jak je mogę zdobyć ?????
Odpowiedz
hej musisz w trakcie rozmowy z pania lasu zapeoponowa c za pomoca perswazji zaatakowanie dalijczyków
Odpowiedz
ok ale kto jest silniejszy Dalijczycy czy Wilkołaki bo nie wiem ale a i mam jedno jeszcze pytanko jak mogę tą zbroje dostać Płytową Zbroje Molocha
Odpowiedz
cześć to ja znowu mam tez kolejne małe pytanko co mi da jak zabije w głębokich Ścieżkach tego dużego golema CARIDINA lub CARIDIANA jak mogę mieć golemy
Odpowiedz
Człowieku...

Po pierwsze, parę postów wyżej jest napisane, jak zdobyć zbroję molocha. Zacznij korzystać z wyszukiwarki, albo chociaż przejrzenia tematu.
Po drugie, zacznij pisać porządnie, ze znakami interpunkcyjnymi itp, bo kolejnym razem zacznę Ci te posty zwyczajnie usuwać.
Po trzecie, walcząc z Caridinem to właściwie zyskujesz jedynie rzeczy Brandy. Golemy będziesz miał, jeśli zdecydujesz się nie niszczyć kowadła.

Odpowiedz
Mam pytanie gdzie dokładnie mogę zdobyć zbroje legionu umarłych
Odpowiedz
← Artykuły

[Dragon Age: Początek] Zestawy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...