[Baldur's Gate II: Cienie Amn] Kensai/mag – równowaga magii i miecza

łamanie na poziomie 12 to bzdura, bo kensai dostaje umiejętności na poziomach:
1,5,9,13 i 1,4,7,10,13 - tak więc nie poziom 12 tylko 13!
Odpowiedz
dodatkowe 1/2 ataku na rundę na 7 i 13 poziomie (u wszystkich zbrojnych) sugeruje łamanie właśnie na 13 lvlu (a przynajmniej nie wcześniej)
Odpowiedz
Wiem, wiem, że tu nikt od 2011 nie pisał, ale akurat rozpocząłem grę takim dwuklasowcem, więc się podzielę doświadczeniem.
Zależało mi na Magu, ale nie chciałem czystego maga, więc wybrałem człowieka klasy Kensai i natychmiast po wejściu do gry złamałem go na Maga. Mam teraz Maga na 4 poziomie i Kensai nieaktywnego na 7. Ma to być Mag w zasadzie, lecz ze statystykami 17,17,17,18,17,3. Chodziło mi właściwie o Maga, który po prostu nie będzie cherlawy, a ten ma 91pż, jest pakerem, a po odblokowaniu Kensai, będzie na dodatek nieco ciął katanami i orientalnymi mieczami. Trochę żałowałem, że go nie złamałem na 8 poziomie, ale czytam, że i tak zdobyłby dodatkowe umiejętności na 9, a tyle czekać nie chciałem.
Odpowiedz
← Artykuły

[Baldur's Gate II: Cienie Amn] Kensai/mag – równowaga magii i miecza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...